Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna kawa bez mleka

matki, które nie kontrolują niań . DLACZEGO?

Polecane posty

Za jakiś czas będę mamą. Pracuję i nie mogę sobie pozwolić na to by zostać z dzieciaczkiem do 3 roku życia. Zatrudnimy nianią. Nianie, której z marszu powiemy, że są zamontowane kamery, Nie ufam? Tak, nie ufam obcej kobiecie, której mam powierzyć opiekę nad najważniejszą osobą w moim życiu, Nie wiem czy nie jest dewiantem, pedofilem, psychicznie chorą kleptomanką lub złodziejką, która robi tylko dobre wrażenie. NIE WYOBRAZAM SOBIE powierzyć opieki nad swoim dzieckiem i nie zamontować kamer, podsłuchu... Nie chcę ubliżać nianiom, szanuje ich pracę. Sama kiedyś zajmowałam się dziewczynką. ALE TYLKO I WYŁĄCZNIE MOICH I MĘŻA POCZYNAŃ W stosunku do dziecka jestem pewna. Nianię należy kontrolować i sprawdzać. Kto też tak uważa? Kto nie, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosinusoida
wiesz ile placi sie nianiom na podsluchu? jeszcze nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niematosiamto
Zgadzam się w 100% we wszystkim co napisałaś, ja bym kontrolowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerykaniepiszglupot
ja również uważam, że nianię należy kontrolować. zaufanie? na nie się pracuje, więc ciężko mieć 100% zaufanie do osoby, której się nie zna, a przecież zostawiamy z nią swój największy skarb. wiele było reportaży w telewizji i filmików w internecie, które pokazały, że nie warto być zbyt ufnym. również poinformowałabym potencjalną nianię, że będzie obserwowana przez kamery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilialuiza
Dobrze, że przynajmniej chcesz ją na wejściu poinformować o kamerach. Bo ukryte kamery mnie bulwersują. I tak jednak uważam, że to jest złe. Na świecie nie żyją sami sadyści i złodzieje. Gdyby dziecku działa się realna krzywda, są inne sposoby, by to zauważyć. Jeśli chce się z kimś zostawić dziecko, trzeba jakoś minimalnie ufać. Ja, pracując jako niania nie byłam kamerowana i, gdybym miała moje dzieci zostawić z nianią, nie montowałabym kamer, bo uważam, że to nieludzkie-tylko wprowadza się dyskomfort i wtedy naprawdę niania może się nienaturalnie zachowywać-taka ciągła hospitacja. Rozumiem, że wiele jest zła wokół nas, ale nie rozumiem takiego permanentnego braku zaufania. Sąsiadów też podglądasz przez dziurkę od klucza? A może u nich też dzieje się jakaś krzywda... Nie bądźmy inwigilantami, bo to jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×