Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .A.nn.a.

400 zł na wesele?

Polecane posty

Gość .A.nn.a.

Za miesiąc ide z narzeczonym i 8-letnim dzieckiem na wesele kuzynki. Narzeczony od dłuższego czasu jest bez pracy, ja zarabiam około 1500 zl. O weselu dowiedziałam się dopiero 2 miesiące temu, wiec nie miałam możliwości zbytnio odlozyc pieniędzy. Chce dac 400 zl. Nie wiem czy to wystarczajaca kwota. Mojej rodziny nie pytam, bo oni daja po 500 i więcej, ale mnie nie stać na to. Do tego musze mieć dla kierowcy kase, sukienke mam, tylko buty musze kupic i dziecku cos. Tak naprawdę to nie chciałam isc bo za 400 zl to ja mam jedzenia na ponad 2 tygodnie dla siebie i dziecka (mieszam tylko z dzieckiem). Poradzcie czy będzie ok ta kwota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość for4 you
masakra ja nie chodzę na wesela to się nie orientuję że aż tyle się daje...ja bym z 2 stówki dała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katjja
Ja nie poszłam dziś na wesele, bo mnie nie stać. Nie mam pojęcia ile trzeba dać do koperty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenk ju macz.
ja bylam u kuzyna w sierpniu tamtego roku i dalam 400 wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katjja
Pewnie bym musiała dać z 250-300 złotych , bo jestem sama, a gdzie tam jeszcze suknia, buty,fryzura. W tych czasach młodzi powinni zaniechać wesela no chyba , że to bagacze lub celebryci. Skąd nagle ma wziąźć biedna rodzina i dac do koperty młodej parze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgadaghg
Zaraz zleca się milionerki żeby z taka kwota to z domu nie wychodzić. Bo trzy osoby to się młodej parze nie zwróci. A moje zdanie jest takie że kwota jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .A.nn.a.
Dzieki bardzo za odpowiedzi. Ja nie chciałam isc na to wesele ale mnie namówili, młodzi chcieli bardzo by było więcej osob, a wlasnie ze strony panny młodej miało być mniej, wiec gadali zebym poszla, no i się zgodziłam, pomimo ze nie mam wcale kontaktu z ta kuzynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam jako gość
Uważam że 400 zł. w kopertę to bardzo duża kwota.W ubiegłym roku byłam z mężem i dałam 300 zł. Każdy daje tyle na ile go stać.Nigdzie nie jest napisane jaka to ma być suma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5654654646
Zależy w ile osob idziecie, jak w 3 osoby to 400zł trochę mało, no ale jeśli masz zła sytuacje finansowa to od biedy może byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokodkeodkjeoifd
Uważam że 400 zł. w kopertę to bardzo duża kwota.W ubiegłym roku byłam z mężem i dałam 300 zł. Każdy daje tyle na ile go stać.Nigdzie nie jest napisane jaka to ma być suma. xxx Jak cię nie stać to siedź w domu a nie traktujesz zaproszenie jak obowiązek. Za dwie osoby to się daje 400-500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasnakakakaaaa30
my mamy w czerwcu wesele kuzynki mojego. ale nie idziemy bo nie mamy kasy. a po za tym szkoda mi. trzeba dac minimum 400zł. kasa na dojazd. juz wolalabym kupic cos dziecku - nowy rower a nie chwila zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×