Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Idealistkaa

praca niemcy 2013

Polecane posty

Gość eistein vs. Sokrates
podmywanie mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka23851
Przyłączam się do pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eistein vs. Sokrates
za obsrane krocze 14 eoro a za opsikane 10euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppiiipppiiimez
mozna jehac na babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crayon
ja pracowałam w niemczech przez jakiś czas jako opiekunka starszej osoby, bardzo fajna robota :D dobre pieniążki i mało samej pracy, do tego trafiła mi się przemiła starsza pani. pracę znalazłam na gowork.pl, teraz też szukają ludzi, więc na pewno masz wielką szansę się załapać :D ze strony pracodawców wszytsko było ok, bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do crayon!:) ja mialam wyjechac z agencji do pracy sezonowej w szklarni w Holandii, obiecano mi ze na pewno bedzie oferta, ale jak dzwonie to nic nie maja, tylko obiecuja, dowiedzialam sie ze juz tam nie przyjmuja , a ja czas stracilam i pieniedzy juz nie mam i musze wyjechac. Zastanawialam sie nad opieka na starsza osoba. ale moj j. niemiecki jest slaby . w LO mialam 3 lata niemiecki, ale to bylo 13 lat temu , i znam tylko zwroty, jesli troszke bym posiedziala to zwroty typu: siostra brat, dzien tygodnia , dni, liczby, o takie cos .... czy jest szansa aby z takimi zwrotami tam jechac ? I opiekowac sie osoba chodzaca ... bo np zmienianie pampersow osobie lezacej nie wchodzi w gre .... ja jestem drobna osobka... i zajmowalam sie umierajaca mama, ale tylko przy niej moglam to robic , przy obcej osobie juz bym nie mogla po prostu ... i najlepiej aby byla chodzaca , bo jak lezaca to ja bym predzej zawalu dostala martwiac sie cala noc ... przezylam swoja tragedie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
crayon a konkretnie jaka firma ?? moze cos podpowiesz ? jest mnostwo tych agencji, promedica itp , ale niemiecki trzeba znac ...a ja uczyc sie nie bede, nie zdaze ... nie wiem co robic... bo jestem naszykowana praktycznie do tej Holandii- ciuchy, obuwie, jedznie dlugoteminowe, srodki czystosci i tam podstawy angielskiego sie szykowalam ... jestem zagubiona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crayon
oferte mozna znalezc na stronie www.gowork.pl - bardzo duzo atrakcyjnych opcji, pomoga dobrac jak cos. a co do poziomu niemieckiego to przykro mi ale chyba taki poziom nie wystarczy...gowork oferuje kurs niemieckiego przygotowujacy do opieki nad osoba starsza, wiec moze skorzystasz? nie jest drogi wiec powinien szybko sie zwrocic podczas pracy jako opiekunka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crayon
podstawy angielskiego czy ciuchy sie nie zmarnuja - gorzej z jedzeniem, ale to mozesz zjesc teraz, a douczyc sie w trakcie, bo bedzie Ci jednak ciezko bez jezyka w obcym kraju. nawet nie chodzi o komunikacje ze staruszkiem (chociaz to tez przeciez wazne) ale na codzien. zobacz ile kosztuje kurs i ile trwa, ten goworku, moze maja jakis przyspieszony super intensywny, zebys mogla wyjechac juz wkrotce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dajcie sie naciagac, jest kilka formularzy, ktore sa proste w wypelnieniu, ja sama wypelniam, 20 minut mi to zajelo. No i dostalam 1000 euro zwrotu, bez dzielenia sie z "pomagaczem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam można spróbować poszukać ofert sezonowych na www.PlanPraca.pl Jest to portal dla młodych ludzi poszukujących pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldi_ki
Sprawdź sobie portal www.pol-kraft.de . Tutaj znalazłem pracę dla kierowcy i to na bardzo korzystnych warunkach finansowych. Wszystko załatwiają sprawnie i profesjonalnie. Tylko preferują ludzi z doświadczeniem i znajomością języka. Bez tego, to może być tu ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×