Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość serialowe ciacha

Przystojniaki z M jak miłość

Polecane posty

Gość serialowe ciacha

Tutaj wpisujcie swoje typy z Mjm ( Biały Murzyn,Ruchacz,Budzyn,Muminy itp.) Szalejcie do woli :D 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a no to tak
O nie, znowu będą zachwyty nad Białym Murzynem :D Więc ja mówię, zdecydowanie nie Biały Murzyn! I nie Marek-Zaczes! Budzyn jest nawet przystojny :) No i oczywiście, Ruchacz, on ma, jak to mówią, kur.wiki w oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długopissssss
Na miano przystojniaka zasługuje tylko Marek Mostowiah to najpiękniejszy i najlepiej zbudowany facet w mjm jego klata jest porównywalna z posągami starożytnymi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahaha
:D Marek misterem Grabiny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthaaa
Tak?Ale to początki,tzn.gdy Kinga z Piotrkiem przeprowadzili się do Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja sobie zażartuję... Najprzystojniejsi, najpiękniejsi i najseksowniejsi w całym MjM byli: - Henio od Marty - ojciec Uli - Kisiel od Lucjana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od bola
a dla mnie tam jedynym facetem ktory ma jaja to janek z knajpy mumina. Chcialabym miec takiego przyjaciela szczery dobry czlowiek, co w sercu to na jezyku. Z waszych amantow podoba mi sie marcin, szczerzenie wiem co widzicie w bialym murzynie. Odnosze wrazenie ze smierdzi mu z geby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhr
a co sądzicie o Irku co w pudle siedzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjanda
Ja też nie wiem, co ta jedna laska widzi w Tomku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjhsifsssssa
jedynym ciachem w serialu jest cudowny, boski Marcinek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od bola
Mnie sie irek nie podoba, taki malo meski zwlaszcza jak zaczyna spiewac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do marthaaa
tak,to są początki.Wtedy jak Kinga z PIotrkiem przeprowadzili się do Wawy,zaczęli studia,zamieszkali na Łowickiej z Kamilem i Muchą. Fajne czasy to były ;) Super się ogląda te odcinki sprzed lat...aż łezka się kręci w oku,że to już minęło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od bola
co oni wszyscy widza w tym rudym wieszaku powiedzcie? mam na mysli age

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dla jedna wielka
zagadka co prawie wszyscy faceci z Mjm widzą w tym rudzielcu :o Biały Murzyn się w niej buja,Marcin też,oraz pewnie i jego ojciec także :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co, moze to ma jakiś
związek z tym, że oni są rodziną , moze dlatego mają podobny gust? wiem to na wlasnym przykladzie - mnie , mojej mamie i siostrze podoba sie ten sam facet. Nie jest to żaden amant tak obiektywnie rzecz biorąc (chociaż ma w sobie coś) a nam się podoba. Pewnie z siostrą mamy to w genach po mamie:D jednak u nas nie ma takich perwersji jak u Ruchacza i zadna z nas, oprócz matki z nim nie sypiała...:D a ten temat to nie wiem po co jest i tak wiadomo, że Ruchacz rządzi, Kamil tez dobry był jednak Marcin jeszcze bije go na głowę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możecie wylewać wszelkie
pomyje na Ruchacza, ale drugiego takiego nie ma i nie będzie!!! Jedyny taki Marcin na tym świecie ❤️ Ruchacz to synonim męskości ❤️ Już na samą myśl o nim robi mi się gorąco i mokro ❤️👄 Paweł, Kamil, nawet taki Marek... oraz cała reszta, to zwykłe niedołęgi przy Ruchaczu, jedynym i prawdziwym ruchaczu ❤️👄👄🌼 Zobaczcie, że jeszcze nasze córki, wnuczki a nawet prawnuczki będą do niego wzdychać ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin ma kurwiki w oczach??
kurcze musze się mu lepiej przyjrzec,...bo rzeczywiście coś w tych oczach ma ...elektryzuje spojrzeniem < 3 a wiecie nie wiem czy on taki piękny jest, biały murzyn rzeczywiscie moze jest przystojniejszy od Marcina (nie licząc jego grubych warg ktore tez mnei obrzydzają) (a tak w ogóle wydaje mi sie że przez oswietlenie i moze makijaże wszyscy aktorzy w mjm wygladaja gorzej niz w rzeczywistosci, ta co gra Kaskę 100 razy lepiej wygląda w Przyjaciółkach, "Marcin" gra tez w nw i tam wyglada inaczej ,LEPIEJ i na żywo to juz w ogóle jest mega przystojniak z niego , moja kol. go widziała ma nawet fote z nim :) :) ) ALE murzyn nie ma tego "czegoś" w sobie, co Marcin ma... Po prostu jest seksi...no i bardzo pewny siebie a to też działa na kobitki, nie ukrywajmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie trzeba mu się bliżej
przyglądać, aby dostrzec ku.r.wiki w oczach, bo są widoczne już z daleka i to na pierwszy rzut oka:P ech ❤️ oby był w dzisiejszym odcinku ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie bardzo wzruszyła historia
dziewczyny (kobiety?), która spotkała Ruchacza w realu. Miłość moja do niego jest bezgraniczna a do tego, z seksundy na sekundę rośnie i w istocie rzeczy, jak tak dalej pójdzie, w moim sercu zabraknie miejsca na innych przystojniaków z tego (jakże bogatego w rzeczonych przystojniaków, przecież:classic_cool: czasami nie wiadomo gdzie oczy podziać - taki zalew, przesyt wręcz ciach na jeden metr kwadratowy), oraz innych seriali. Ale wcale nie jest mi przykro z tego powodu 🌼 Przecież Ruchacz i tak nie ma sobie równych ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylo dziś Ruchacza
i coś mi mówi, że jutro też nie będzie, totalny bezsens :O:O:O Dobrze, że chociaż była ta marna podróba Ruchacza, Marek. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie Marek przypomina takiego
wilkołaka i wampira w jednym. Wampira przez tę piękną, hrabiowską, porcelanową, przejrzyście białą cerę oraz niebieskie jak ocean w pochmurny dzień oczy i przenikliwe spojrzenie ❤️ I bynajmniej nie porównałabym go do Idłarda z Tłajlajtu. W przypadku osoby Marka, mierzyłabym znacznie wyżej - porównałabym go do wampira pokroju Damona z The Vampire Diaries, czyli produkcji dużo wyższej rangi i klasy niż rzeczony, swojsko brzmiący (tak swojsko, ze aż obciachowy) Tłajlajt. W końcu Marek, rolnik i ruchacz polski, to nie byle kto, nie będziemy tu hańbić jego imienia takimi porównaniami z osobą Robert Pattinson! Wilkołaka przypomina mi przez te włosy nieśmiało wyglądające (czuję jednak podskórnie, że one chcą się wyswobodzić) zza koszuli delikatnie rozchylonej (co ma na celu wodzenie nas na pokuszenie, zapewne). Co by o nim nie mówić, to wystarczy prześledzić odcinki MjM od początku, by na własne oczy dostrzec zmiany nie tylko w jego zachowaniu, ale i jak wielką metamorfozę przeszedł Marek Mostoviach. Don Juan de Marek powoli wyrasta nam na przystojniaka serialowego, na ruchacza powoli też, jednak na miano ruchacza pierwszorzędnego chyba nigdy sobie nie zasłuży, chyba że Marcin usunie się w cień (choć tego ani sobie, ani wam ani nawet najgorszemu wrogowi bym nie życzyła), bo póki co, w tej kategorii prym wiedzie właśnie ON, nasz kochany, poczciwy Ruchacz ❤️:classic_cool:🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahaha zajebiste te
no i świetny opis Marka jako wilkołaka i wampira :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
Odpowiedz 0 0 zgłoś gość 11.10.2010 02:19 lecialam z nim samolotem. byl arogancki , glosny, niegrzeczny. zaczepial wrecz w chamski sposob stewardessy, zaczepial kazda kobiete,ktora przechodzila obok...a jak taka niereagowala to zasmiewal sie z niej. zalosne. do tego strasznie sie upil. to byl dosc dlugi lot (9 h) i jednak przeszkadzalo jak wydzieral sie kiedy wiekszosc pasazerow spala. Patrzcie cos kto s napisa na pudelku, pewnie bal sie leciec samolotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ze co ?
Ronaldo? No weeeźcie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin jest strasznie sexy
i Ronaldo tez:D Ale Marcin dzisiaj przegial z ta Agnieszką zapomnial o Kaśce zupelnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H.h
Że niby co Kaśka? Bardzo dobrze zrobił, mądry chłopak :) Gdyby ja przeleciał to dopiero zaczęłyby się problemy. Kaśka pomyślałaby że jest już jej chłopakiem i chciałaby sie z nim żenić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka Celestia
Trzeba przyznać,że Marcin to największe ciacho w całej 13-letniej karierze M jak miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Księżniczka Celestia
Znowu ten podszyw! Nie Marcin a Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompletnie nie jestem w stanie pojąć, co poniektóre panie widzą w Tomku, czy w ogóle w Młynarczyku, czy jak tam ten "aktor" się nazywa. Jasne, że są różne gusta, jednakże ten przypadek przerasta moje zrozumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×