Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość serialowe ciacha

Przystojniaki z M jak miłość

Polecane posty

Gość fanka białego murzyna
kto nie widział A.Młynarczyka w "Ile waży Koń Trojański" - polecam zobaczyć!!! To, jak on wygląda w tym filmie przerosło (nawet moje) najśmielsze oczekiwania. Borze, to jest ideał, wciąż zastanawiam się dlaczego taki facet jest bez pary?! Czy te baby są ślepe? Uganiają się za jakimiś R****czami, Wieczorkami i tymi innymi, a taki boski Apollo chodzi wolno?! Gdyby on urodził się w USA, jestem pewna, że sama Angelina Jolie kopnęłaby w tyłek tego przestarzałego, zużytego już PSEUDO amanta, jakim jest niewątpliwie Brad Pitt i zajęłaby się naszym boskim Tomeczkiem! ❤️ Tam pisaliby pieśni pochwalne na jego temat, nominowaliby go do Oscarów, Złotych Globów, że o Sexiest Man Alive (wg "People") nie wspomnę!!! Co tam Ryan Gosling, Bradley Cooper,. Gerard Butler, Robcio Pattinson... nie mieliby żadnych szans przy naszym boskim Młynarczyku!!! ❤️ A Wy wszystkie, niewdzięcznice, powinnyście jechać do Warszawy i po stopach go całować, że jeszcze nie obraził się na Polskę, ze w ogóle gra w tym paskudnym kraju, pełnym zawistnych, niewdzięcznych ludzi... bo przecież, jakby chciał, spakowałaby manatki, pofrunąłby nam za wielkie wody i tyle byśmy go widzieli... Ja Tobie, Andrzeju, jeśli to czytasz, serdecznie dziękuję w imieniu całego narodu polskiego i jednocześnie przepraszam za wszelkie oszczerstwa, które wychodzą spod palców niektórych pań i które najwidoczniej mają klapki na oczach, bo nie widzą prawdziwego piękna w postaci Ciebie: Twojej urody i Twojego niebywałego talentu na miarę kina amerykańskiego!!! ❤️ JA SIĘ PYTAM PO RAZ OSTATNI: czymże byłaby polska kinematografia i polska telewizja oraz polski TEATR bez boskiego udziału ANDRZEJA MŁYNARCZYKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha no, a zwłaszcza to "Boże" przez rz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie jak go zobaczylam w "ile wazy kon trojanski" to jeszcze bardziej mi on obrzydl, dla mnie jest oblesny, co innego marcin:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielka Białego Murzyna
Dziękuję po stokroć :classic_cool: Wiem, jestem boska i Andrzej pewnie byłby dumny, gdyby wiedział, że ma taką fankę. Myślicie, że powinnam aplikować na stanowisko pierwszej administratorki jego FC? :classic_cool: Borze przez "rz", ponieważ jestem sceptycznie nastawiona do teorii o istnieniu jakiegokolwiek boga (no chyba że byłby nim Andrzej Młynarczyk... wtedy to nawet zrobiłabym sobie ołtarzyk i modliłabym się przed nim codziennie, uklęknąwszy uprzednio 👄 🌼 ) :classic_cool: A tak ogólnie miałam na myśli Przeryty Bór, ot co! (Cytując za Wikipedią, czyli moim ulubionym źródłem informacji, jest to "(dawn. Przerytybór) – wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie dębickim, w gminie Czarna.") Wiem, wiem - powinnam w takim wypadku napisać: "O, Przeryty Borze, to jest ideał, wciąż zastanawiam się dlaczego taki facet jest bez pary?!", ale nie czepiajmy się takich szczegółów, czasami trzeba iść na skróty. PS. Czy aby na pewno Andrzej Młynarczyk jest bez pary? A może mam nieaktualne dane? Przecież to jest takie nieprawdopodobne*! PS.2 Jeśli ktoś bierze całkowicie na serio moje posty... to serdecznie mu gratuluję dystansu i poczucia humoru :classic_cool:🖐️ *nieprawdopodobne, a jednak (?) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryje jak norka
Przeryty to Ty masz mózg :P Ale przynajmniej pośmiać się można :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki przystojniak nie może być z jedną kobietą, może ciągle szuka swojej Dulcynei a może po prostu jest sam, bo nie spotkał jeszcze MNIE! [cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam jego wielbicielką przed Tobą :classic_cool: ale oddam Ci zaszzczytne miejsce w jego fan klubie, dużo bardziej podoba mi się Krystian! Oby tylko nie zakochał się w Kasi :O 😭 Tomek jest piękny i boski ale Krystian przewyższa go swoją świetlaną aurą, anielską urodą, oczywiście mówię o tym francuzie inżynierze a nie o Krystianie Wieczorku :O żeby nie było. więc teraz tak: 1. Krystian 2. Tomek 3. 4. 5. 6.. .... 98.Irek 99. Marcin 100. Andrzej 101. Marek. .... 1000. Piotr, Paweł, Łukasz, Piotruś, Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham ruchacza i chuy
co wy macie do marcinka i do Andrzeja Krystiana Wieczorka co?!!?!? obaj sa z***bisci nie to ce te wasze wiesniaki Tomek i i ten nowy co sie do Kaski podwala fuj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwrocilamuwagenato
Wielbicielka tomka co ty bierzesz?? bierz tego dwa razy więcej :P chyba ze masz tak sama z siebie to zwracam honor;D to na serio nadaloby sie do kabaretu haha:D Ja wole Marcinka...widzialyscie go w ostatnich kulisach? ten jego bujny włos... mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tam sa w ogole jacys
przystojniacy?? kto? moze marek? albo kisiel? albo wiem! pawelek i piotrus! na pewno o nich wam chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to: -Tomek, Budzyn, Irek- przereklamowani -Michal- fajnie sie prezentuje ale nic poza tym -Marcin- niezly i sexy :) -Kamil- ten to byl z******ty, szkoda ze juz tam nie gra! Jeszcze podobal mi sie ten Krystian od Kasi, ochroniarz kokega Tomka, Michal od Muchy i taki doktorek z przychodni co romansowal z Gorzelakowa, pamietacie ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no Kamil był zajebisty
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówcie co chcecie, Budzyn faaajnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek jest przystojny, ale czy chciałybyście być z nim skoro ma słabość do różnych kobiet? Marek jest kompilacją cech męskich z opiekuńczymi, więc na męża bardziej się nadaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi Budzyna, że tak się musi o seks prosić, biedny ;) Ja bym się nim zajęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×