Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość umbrella1994.

czy on mnie kocha?

Polecane posty

Gość umbrella1994.

jestem z chłopakiem 1,5 roku. raz jest lepiej raz gorzej. jak wszędzie. muszę jednak przyznać że często się kłóciliśmy z moiej winy, bo nie ukrywając często czepiam się albo obrażam o byle co.. wiem jest to dziecinne ale staram się to zmienic. :) na razie jest ok. jednak on też ma swoje za uszami. nie zawsze był fair wobec mnie. jednak zawsze mówimy sobie że się kochamy, jesteśmy czuki wobec siebie. ostatnio jednak tzn jakieś 3 mikesiące temu on powiedział mni że nie chce już ze mną być, że mnie nie kocha, że to było tylko zauroczenie itp.. bardzo mnie to zabolalo, jednak wróciliśmy do siebie po 3 dniach. przeprosił mnie mówil, że mam o tym zapomnieć i że mnie kocha. wiem co było powodem jego zachowania i zapewniam Was, że nie byla to zdrada. teraz mówimy sobie że się kochamy, wiele razem orzeżyliśmy, wspieraliśmy się. ale nie wiem czy to co mówi jest szczere. powiedział mi przecież raz że mnie nie kocha. zapadło mi to w pamięci. a Wy co myślicie o tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella1994.
przepraszam za literówki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella1994.
proszę powiedzcie co myślicie z obiektywnego punktu widzenia.. bo ja sama nie wiem co mam myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella1994.
halooo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzjuzidz
kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella1994.
dziękuję za odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×