Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość degustacja94

hostessa - degustacje

Polecane posty

Gość degustacja94

mam pytanie do dziewczyn, które pracują na degustacjach (częstują w markecie jogurtami, itp itd). Jak to wszystko wygląda? po przyjściu do marketu na daną godzinę do kogo na ogół trzeba podejść? (obsługa klienta, która pokieruje dalej, czy gdzie?), czy to stoisko ktoś pomaga zanieść, czy same wszystko bierzecie i ustawiacie? na koniec pracy składacie stoisko, czy zostawiacie i ktoś to ogarnia? w czasie przerwy pozostawiacie stoisko z produktami na zewnątrz, czy produkty chowacie pod 'ladę'? jeżeli jeszcze jakieś szczegóły wpadną Wam do głowy, to proszę o napisanie;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degustacja94
nikt nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wiesz jak ja byłam 2 razy jako hostessa to jechal ze mna koles ktory mnie zatrudnil . Onn i ja podpisywalam jakies dokumenty babka sprawdzała moja ksiażeczke i jakis chłopak ze sklepu pomagał mi sie rozłożyc na moim stanowisku . po pracy sprzatałam wszystko po miesiacy przychodzial mi kasa na konto ;] mam nadzieje ze pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degustacja94
dzięki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rekrutacyjnarewolucja.pl, zajrzyj tam! znajdziesz coś dla siebie, ofert wiele, a co za tym idzie, wiele miejsc pracy! sprawdź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allaella
Pracowałam kiedyś jako hostessa. W sumie fajna praca i dobrze płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza104
Wydaję mi się, że za każdym razem wygląda to nieco inaczej - zależy od agencji oraz od tego, jaką umowę podpisuje z daną firmą. Znasz tę agencję hostess: http://essentialmodels.pl/ ? Od koleżanki słyszałam, że przed każdym zleceniem dokładnie wyjaśniają warunki pracy. Może pomyśl o tym, żeby się do nich zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda to tak, że najpierw układasz towar na swoim stoliczku, następnie stoisz i zapraszasz klientów, częstujesz, pytasz o opinie, etc. Praca może być ciekawa, albo i nudna. Zależy od miejsca, w którym będziesz stać. Ważne aby odpowiednio rozłożyć towar na stoliczku, tak aby przyciągał uwagę klienta np. tak jak jest tutaj opisane - http://camerata.ilawa.pl/jak-przygotowac-degustacje-nowosci-spozywczych/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×