Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mala4216

gdzie jest Ada

Polecane posty

Gość mala4216

Witam wszystkich Mój facet ma córkę Ada przez 3 lata mieszkała razem z nami jej matka wprost powiedziała że jest to jej na rękę Niestety w listopadzie 2012 r matka zabrała Adę najpierw mieszkały w Ośrodku Interwencji Kryzysowej ( tam powiedziała że Ada jest ofiarą przemocy ) teraz wyprowadziła się gdzieś w sądzie powiedziała że wynajmuje mieszkanie Jak mamy ustalić adres chcemy wiedzieć jakie Ada ma warunki ( wydaje mi się że ona wynajmuje tylko jakiś pokój a ma jeszcze syna z poprzedniego związku ma 17 lat i z opinii jaką wydał OIK on utrzymuje matkę i siostrę ) . Ostatni 19 -04 była sprawa ale matka nie podała adresu zamieszkania bo powiedziała że będziemy ja nachodzić Co mamy robić ? Czy można napisać do sądu żeby ją jednak zobowiązał do podania adresu zamieszkania my nie chcemy iść tam sami tylko poprosić opiekę społeczną żeby sprawdziła warunki w jakich przebywa Ada Zaznaczę jeszcze że jak Ada mieszkała z nami jej matka nie bardzo się nią interesowała nie łożyła żadnych pieniędzy Ona jest ukrainką i jestem przekonana że Adę wzięła tylko dlatego że starając się o abolicję mogła we wniosku napisać że jest samotną matką wychowującą dziecko z Polskim obywatelstwem i nie wie gdzie przebywa ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×