Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 4-letniej dziewczynki

ciągły kaszel i katar u 4latki

Polecane posty

Gość mama 4-letniej dziewczynki

witam moze ktoras mama ma jakies doswiadczenie w takim temacie otoz corka poszla od wrzesnia do przedksozla no wiadomo jak to jest -dzeicko czesto choruje ale u nas jest tak ze ona wlasicice kaszle i katar ma cały czas nic nei pomaga osłuchowo czysta robilismy morfologie, mocz , kał- wszytko w normie najgorzej jest w nocy dzis miala taki 2 godiznny atak suchego kaszlu rano kaszel raczej mokry mamy sierowanie do arelgologa ale ten katar to raczej nie taki lejacy jak przyalergi bo nawet KATARKIEJ ciezko mi odciągnąć owszem były kilku dniowe przerwy ze była cisza ale to nie trwalo dluzej niz tydizen pije tram juz od sierpnia do tego czesto brala ceruwit, rutinacea, rutinoskorbin do tego syropy na kaszel w dizen wykrztusny na noc przeciwkaszlowy pneumolan, pyrosal schudla bo chyba przez tyle syropow co pila dizennie jesc nic nie chciala jak mi arelgolog powie ze to nei alergia to jzu nie wiem co zrobie moze ktos mial podobne doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4-letniej dziewczynki
co tydzien bywam w aptece wyprobowałam juz chyba wszystkiego jesli cos pomoze to doslownie na kilka dni i znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4-letniej dziewczynki
aha... i od kilku dni budzi sie z zaropiałymi oczkami osattnio lekarz po osluchaniu stwierdzil ze czysto i przepisal delortan- nie pomog a wrecz wg mnie kaszel sie nasilił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaofpersia
robilas badania w kierunku pasożytów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaaaaaaaa
do laryngologa może to wina migdałków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4-letniej dziewczynki
tak- wyszł OK czyli nie ma pasozytów jeszcze jakies inne pomysly? bo jak mi dzis arelgolog powie ze to nie alergia to juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaaaaaaaa
albo zatoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4-letniej dziewczynki
ok po wyzycie u arelgologa pojde do rodiznnego po skeirowanie do laryngologa a co to jeszce moze byc cos gdizes kiedys czytalam ze robi sie jakis wymaz z garla i nosa i cos o gronkowcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4-letniej dziewczynki
mamuska a jakie sa jeszce objawy zatok? nie powinna glowa bolec? bo moją nie boli-jak ja mialam zatoki to był okropny ból glowy osłuchowo czysta a zatoki jak sprawdzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4-letniej dziewczynki
aaaaaaaa i jeszce co mnie niepokoi- ma takie podkrążone oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaofpersia
na lamblie robilas testem elissa?bo jesli innym to powtórz i mam nadzieje ze oddawalas kał na pasożyty 3 razy, jesli raz to tak jakbys nie robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie objawy u Twojego dziecka wskazuja raczej na problem z pasożytami, glownie glista ludzka daje takie objawy, podrąkazone oczy, ropienie oczu no i wieczny kaszel. Nie dawaj tyle tych syropkow bo dziecku zrujnujesz zolądek i wątrobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaaaaaaaa
właśnie wymaz zrobi laryngolog, zatoki też sprawdzi laryngolog u nas były migdałki właśnie już byliśmy u jednego laryngologa ale dzisiaj jedzie mąż z synkiem na konsultacje do drugiego i zapisać na zabieg usunięcia 3 migdała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na mój rozum
mogą to być pasożyty(np. lambie, włosogłówka...glista, nie tak łatwo je wykryć, czasem za pierwszym razem się nie udaje) lub candida, tak tak, dzieci też ją mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaaaaaaaa
ja odrobaczam moje dzieciaki co 6 miesięcy, tak zaleca nasz pediatra,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4-letniej dziewczynki
kurcze z kałęm byłam tylko raz nic lekarz nie mowil ze to wiecej razy trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4-letniej dziewczynki
mamuśkaaaaaaaaaa ale robials badania kału i cos wyszlo czy bez badan podawalas cos na odrobaczenie? cos mi sie zdjae ze zmeinie pediatre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaAmelki5
Też przez to przechodziłam. Raz poszłam prywatnie do dobrego laryngologa, dała leki na zapalenie krtani, przeszło i spokój. Teraz katar i kaszel to sporadycznie aaa i Zrób badania na pasożyty ale z KRWI nie z kupki, bo tu musiałabyś trafić w odpowiedni moment, żeby je wykryto. Mojej nic nie było a w krwi wyszło, że lamblie są... kaszel przeszedł, apetyt wrócił. Przedszkolaki niestety tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaaaaaaaa
nie po prostu nasz pediatra jest za tym żeby ludzi odrobaczać jak zwierzęta, ciągle coś dotykamy, dzieciaki bawią się w piasku itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaaaaaaaa
nie po prostu nasz pediatra jest za tym żeby ludzi odrobaczać jak zwierzęta, ciągle coś dotykamy, dzieciaki bawią się w piasku itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaaaaaaaa
nie po prostu nasz pediatra jest za tym żeby ludzi odrobaczać jak zwierzęta, ciągle coś dotykamy, dzieciaki bawią się w piasku itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badanie kału-3 razy koniecznie nawet jesli teraz nic nie wyjdzie, zrob kolejne za dwa tygodnie-znowu w cyklu 3 dniowym I ktos wyzej ma racje test na lamblie tylko immunoenzymatyczny Elisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4-letniej dziewczynki
ok dzieki za rady wlasnie zadwonilam do laryngologa sie zarejestrowac bo trzeba dlugo czekac i mimo ze nie mam jeszcze skierowania to zapisalam sie na najblizszy termin czyli 17 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaaaaaaaaaa
nie po prostu nasz pediatra jest za tym żeby ludzi odrobaczać jak zwierzęta, ciągle coś dotykamy, dzieciaki bawią się w piasku itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4-letniej dziewczynki
jestem po wizycie u arelgologa to nie alergia przepisal tylko jakis syrop LEVOPRONT zoabczymy czy jej po nim przejdize 17 maja mam wizyte u larungologa, w a piatek ide do naszeo pediatry po skierowanie i mu powiem ze to nei alergia i moze jescze cos przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
mam taki sam problem z 2,5 latką. laryngolog zleciła wymaz z noso-gardzieli i cytologię nosa. czekam własnie na wyniki. tymczasowo na uciązliwy katar, który spływał cały czas po tylnej ścianie gardła dostała biodacyne wymieszana z effrinem. dzięki temu kaszel się skończył. chodzę też z mała do alergologa, ale te wizyty na razie nic nie dały. może coś po testach się ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 4-letniej dziewczynki
no wlasnie slyszalam o tym wymazie i mam nadzieje ze nam laryngolog tez zelci i wkoncu sie dowiemy z czego ten ciagły kaszel i katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to wygląda na alergię. Może roztocza? Albo astma? Warto przeprowadzić test przed wizytą, może przybliży Ci do tego czy to alergia/astma - odetchnijspokojnie.pl/test/objawy-astmy i znajdziesz tam jeszcze test na alergie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enieli
alergia pewno ,ale dla pewności zbadaj ją na obecność chlamydii. Wbrew pozorom dzieci mogą to mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gAn
Witam, Mam identyczny problem u 3 latka tez obleciałam już laryngologa i alergologa i nadal problem jest. Zaczęło się w przedszkolu.. Ciągły katar lub zatkany nos czasami zielono żółty ma katar a czasami wodnisty Mamy robić testy bo alergolog podejrzewa alergię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×