Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziwnie sie czuje

Mój chłopak ciągle nie ma dla mnie czasu :(

Polecane posty

Gość Dziwnie sie czuje

Ciagle praca albo cos tam :O Mam wrazenie, ze stałam się potrzebna tylko wtedy gdy on ma jakiś problem albo chce seksu. Dziwnie się z tym czuję... głupia jestem prawda? eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzbietka101
a ty co robisz na co dzień ? masz pracę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już samo to:
za mało wymagasz, więc masz na co pozwalasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po cholerę masz z nim seks jak widzisz że tylko po to z tobą jest. Powiedz temu stop o zobaczysz czego naprawdę od ciebie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takich tematach
kolejny bluszcz bez własnego życia a kolejne debilki wmawiają jej i sobie chyba też, że to one są normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie według Ciebie
kończy się bycie z kimś w związku a zaczyna bycie bluszczem bo zdaje się utożsamiasz te pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam takie samego typa. Rzuciłam go, bo nie miałam ochoty się z nim męczyc i miec "wrazenia", ze jestem z nim dla seksu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie przezylam rozstanie, ale teraz, po kilku tygodniach, gdy milosc, ktora wydawala mi sie na wieki, sie skonczyla, jestem z siebie dumna, ze z nim zerwalam. byl ze mna tylko dla seksu. gdy bylam zakochana, to go bronilam. to byl blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwnie sie czuje
elzbietka101 - ja studiuje i pracuje ale jednak mam czas np wieczorem czy w ciagu dnia czasami kilka godzin. On pracuje na pełny etat, 7-15/16. Potem zawsze musi coś jeszcze zrobic, albo jest zmęczony, albo jedzie do rodziców. Ja jestem daaaleko w jego planach. Znam człowieka, ktory z nim pracuje i raczej mnie nie oszukuje, nie ma zadnej na boku. Czuje, ze to nie ma sensu, widujemy sie 1-2 x w tygodniu, glowne w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .... ona ....
Ja tez takiego mam... dzisiaj o 7.45 wyszedl do pracy i jeszcze nie wrocil (wiecznie slysze, ze duzo pracy ma). byl na przerwie 1 h, obiad, wiadomosci i do pracy. a ja glupia siedze sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×