Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

truskawkowe ciastko

ewa chodakowska- czy daje efekty??

Polecane posty

po pierwszej ciąży wróciłam do normalnej wagi i schudłam jeszcze 10 kg. 4 miesiące temu urodziłam drugie dziecko i chcę powalczyć, żeby pozbyć się oponki. Który zestaw ćwiczeń wybrać?? tzn ktory da widoczne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella_82
Ja co prawda nie schudłam tymi ćwiczeniami, ale postanowiłam się odezwać. W moim przypadku sprawdziło się takie połączenie: dieta (tzn. brak słodyczy, tuczących owoców, fast foodów, itp) + ćwiczenia (bieganie i rower) + wspomagacze odchudzania (http://dermalab.pl/134,african-mango.html). Nie wiem czy karmisz czy nie, bo wtedy nie zawsze suplementy są polecane. U mnie ten zestaw super się sprawdził i schudłam 6 kilo w nieco ponad miesiąc. I w ogóle nie spodziewałam się takich efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie chodakowska
dała efekty w postaci rozwalonych kolan :( 2 miesiące byłam unieruchomiona, odechciało mi się ,,cudownej ewki" :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Good Time Day Spa można usunąć nie tylko cellulit, ale zabieg może nas wyszczuplić. Np. fale dźwiękowe Liposhock wyszczuplają i redukują cellulit. Oczywiście jest więcej zabiegów, więc sądzę, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopoptana mama
Ja schudłam z ewka 6kg:))) w 1,5 miesiąca ćwiczyłam 2 i 3 płytę,te moim zdaniem są najlepsze na spalanie tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattali
Olcia Dubicka bijesz wszystkich wszystkie diety i ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo dobry pomysł z tym Good Time Day Spa.Bardziej wierzę w spa niż w takie ćwiczenia. Chętnie bym coś zrobiła dla siebie w końcu jest taka piękna pogoda, że chciałoby się równie pięknie wyglądać. Pora coś zrobić dla siebie mam rację? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam, że z ćwiczeniami przez nią proponowanymi trzeba uważać, no ale tez ruch to zdrowie. Chociaż muszę przyznać, że zabiegi wyszczuplające też brzmią bardzo kusząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazac trzeba jezeli nie ma sie predyspozycji do cwiczen. Jezeli nie ma przeciwskazan i nic Cie nie boli kosci i stawy podczas cwiczen to jest oki mozna ciwczyc. A jak ktos sie porywa z kontuzjami lub schorzeniami to wybaczcie ale potem sie nie dziwcie ze cos wam sie dzieje. Polecam 6minutowe treningi Ewki. 5x6 min i efekty widac prawie od razu ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, już po kilku treningach złóżonych z sześciominutówek widać 1sze efekty (zakładając że ma się nadwagę ok 10kg, co do innych przypadków nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszaneczka
Podchodziłam bardzo sceptycznie, ale jednak jej ćwiczenia dają efekty. Myślałam, że po dwóch razach mi się odechce jak zawsze i cały zapał na ćwiczenia wygaśnie. Jednak nie. A dlaczego? Już po drugim treningu zauważyłam, że mój brzuch jest bardziej płaski. (nie wystawał mi poza linię spodni i koszulka mi się nie opinała jak zwykle.) To mi dało siłę i chęć, bo odczułam, że to faktycznie coś daje. Ćwiczę skalpel zazwyczaj 5 razy w tygodniu (Pon- Pt, weekend robię wolny). Tak już mi minęło prawie 4 tyg. Nie ważyłam się, bo nie czuję bym stała się "lżejsza". Poza tym widok wskazówki na wadze nie jest dla mnie motywujący :-/ Ale widzę i czuje się kształtniejsza, moje ciało robi się ładniejsze. Wałeczki nad biodrami co najmniej o połowę mniejsze, wcięcie w talii dużo wyraźniejsze, bardziej płaski brzuch (nawet łatwiej mi go jest ~wciągnąć~, wcześniej jak to robiłam wyglądałam jak napompowana i nie wiele to dawało), łydki lepiej umięśnione się robią, uda nieco smuklejsze- choć jeszcze bez szału, ramiona- skóra znaczniej naciągnięta, mniej flakowata. 30-40 minut dziennie warto jest poświęcić. Staram się ograniczać w jedzeniu, nie mam konkretnej diety. Nawet na słodycze sobie pozwalam, oczywiście rozsądnie. Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Ja tez juz po 3 tyg widze efekty po skalpelu. Zwłaszcza na nogach, sa smuklejsze a pupa bardziej jędrna. Wkrecilam się w te ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tiffany rothe. Lepsze cwiczenia i nie rozwalaja kolan jak przy chodakowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ze daje, tlyko trzeba dobrze ćwiczyć i systematycznie, tak samo jak zaczęłam brać przy diecie Be Light Plus+ i również zauważyłam różnicę, ale trzeba to wszystko połączyć, będą lepsze efekty i trwalsze, warto się postarać dla własnej satysfakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka skutkuje, chociaż ja nie lubię z nią ćwiczyć. A jak ćwiczę, to ją wyciszam :D niektórzy polecają też Lewandowską, ale z nią nie próbowałam. Możesz też sobie znaleźć filmiki z zagranicznymi trenerkami, też są spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daje efekty ale trzeba być wytrwałym. ujędrniłam się. wzmocniłam kondycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ze ktoś rozwalił sobie kolana przez jej ćwiczenie to oznacza że albo miał z nimi wcześniej problem albo ćwiczenia były źle wykonywane. trzeba na to uważać i stosować się do jej wskazówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudnezyciezzz
Witam, mam pytanie które nurtuje mnie od dawna. Ćwiczę od pół roku, zmiany są widoczne, ale największym problemem da mnie to brak chęci/satysfakcji z samych ćwiczeń. Nienawidzę ich, nienawidzę zmuszać się do wysiłku. Niby przyjemność i nawyk z ćwiczeń powinien przyjść z czasem...nie u mnie. Nie wiem czy to kwestia psychiki? Mało jest takich tematów na necie, w każdym razie na nic co by mi cokolwiek wyjaśniło nie natrafiłam. Czy taka aktywność ma sens? Dla ciała na pewno, ale z każdym dniem czyje się gorzej psychicznie, brak radości z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgaja
Ja nie jestem fanką Chodakowskiej, jednak jej programy treningowe pomieszane z programami Mel B przyniosły największe i najszybsze efekty jeżeli chodzi po 1 o kształtowanie budowy ciała, co było dla mnie mega ważne - jasne, kształtu sylwetki nie zmienię, ale zbudowanie pośladków z Ewą i brzucha z Mel pozwoliło mi lepiej rozłożyć proporcje ciała, teraz mam szerokie ramiona i dość dużą pupę przy szczupłym brzuchu i szczupłych udach i łydkach wygląda to serio o niebo lepiej niż wielka bania na brzuchu,szerokie bary i nóżki jak patyczki.. z papaya zamieniłam się w dość proporcjonalną kobietę :) nie obyło się oczywiście, że wspomagania na początek, ale to tylko pierwsze 2 miesiące żeby się szybko nie zniechęcić, iqgreen było uzupełnieniem mojej diety i ćwiczeń, w trakcie suplementacji osiągnęłam najlepszy wynik wagowy, teraz już tylko dopracowuję szczegóły sylwetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dają efekty, choć te efekty nie są taki, jak sobie można wyobrażać po reklamach ;-) Ćwiczenia mnie nie wyszczupliły, ale rzeczywiście wzmocniły moje mięśnie, kondycję, wytrzymałość fizyczną - a kiedy masz ogólnei lepszą formą, to każda aktywnośc jest bardziej efektywna. Tylko nie trzeba oczywiście powtarzać tych programów bezrefleksyjnie - nie wszystkie ćwiczenia są dla wszystkich, np. niektóre pomijam, bo nie chcę obciążyć kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gośćgaja a na których obszarach treningu się skupiałaś? I jakie jest zalecane dawkowanie? I przez ile czasu, tzn ile trwa jedna kuracja? Zalecana w sensie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie te ćwiczenia z nią były "za ostre", uważam, że osoby, które chcą ćwiczyć ale nie chcą się szybko zniechęcić do ćwiczeń powinny postawić na jakieś inne ćwiczenia, na bieżni, czy stepperze. W https://www.hop-sport.pl/bieznie/ można zarówno znaleźć bieżnie jak i steppery do domowych siłowniach ;) Ja sama po ciąży zdecydowałam się na stepper po 2 tygodniach regularnych ćwiczeń było już widać efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania_bb
Stosowałam dietę Bebio przez 6 mc. Dałam im szansę. Zaczynałam z wagą 102 kg. Dostałam 6 rozpisek. Niestety - schudłam tylko 10 kg. Według mnie jest to mało! Nie miałam również żadnych problemów zdrowotnych. Po prostu stres doprowadził do takiego obrotu spraw że tak przytyłam. Zawiodłam się. Po czasie - znalazłam jednak trenera i dietetyka, który opiekował się mną indywidualnie. Daniel Sobociński pomógł mi zrzucić 25 kg w 5 mc. Dzięki jego prostej diecie poczułam że żyję, odbicie w lustrze przestało sprawiać kompleksy! Sprawił że byłam z siebie BARDZO dumna. Gdyby któraś z Was chciała naprawdę sprawdzonego dietetyka - mogę polecić właśnie Daniel Sobociński. Najłatwiej znaleźć go na facebooku. Podaję Wam kobitki fanpage. https://www.facebook.com/SkutecznyDietetyk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam cwiczenia Mel B . Do chodakoskiej mimo paru prob jakos nie moge sie przekonac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodakowska nic nie daje jest beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania_bb jaki koszt związany jest z ustaleniem programu odchudzania dla danej osoby itd? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Będę wdzięczna za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Chodakowskiej nie mogę znieść, jej twarz i głos mnie mega irytują, do tego ćwiczenia są strasznie nużące, i kompletnie bez energii. Dlatego doszłam do połowy jej filmiku i stwierdziłam, że to walę 

Z mel B ćwiczyłam i lubię ją przez tą jej energię, krzyki i w ogóle czujesz, że nie tylko Ty jesteś zmęczona, ale ona też i chcesz wytrzymać razem z nią  Do tego podoba mi się, że ćwiczy na dworze i aż chce się tam być Fajne było też, że każdy trening to osobny filmik, trwający 10-15 min, więc można sobie ułożyć plan treningowy w zależności od potrzeb, no i zmieniać, żeby się nie znudziło V Ogólnie bardzo lubię jej ćwiczenia ABS, cardio i moje ulubone - pośladki, po nich aż się czuje że coś się dzieje 

Aktualnie jestem na etapie kompletowania domowej silowni https://trainingshowroom.com/13-silownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

regularne ćwiczenia zawsze dają efekty ale można zacząć od czegoś delikatniejszego joga/joga dynamiczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zmerek też kiepsko mi się ćwiczyło z Chodakowską, ona taka spokojna jest, niezmęczona podczas gdy ja padam na matę, a Mel B energia, żywioł. Fajna jeszcze jest Fit matka wariatka 👍 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×