Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Claudies

**** Golenie nóg i miejsc intymnych ****

Polecane posty

nie golę się. jest mi z tym dobrze! nie potrzebuję tego. a wiecie co jest w tym najlepsze? moi chłopcy to akceptują! kto lubi nieogolone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście wole jak kobieta jest wydepilowana w miejscach intymnych(Ja też jest ogolony w miejscu intymnym),ale skoro piszesz że dobrze si ę z tym czujesz to nie ma problemu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaello________
ja uwielbiam! To mega seksowne.. Ps. Napisałem Ci maila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizusdupus
A cukierek29 obierek po co mu ten papierek..lubi azda, byle byla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może by tak ...
Cudownie mieć taką kobietę :) Mam tą szansę oglądać od jesieni do wiosny ten wspaniały widok.Mam na tym punkcie ... Kiedyś żadna nie depilowała nóg i ... niczego.Uważano to za normalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzała pani :)
Ja też oszczędzam sobie tych męczarni.Jestem blondynką i niezbyt wiele ich rośnie na nogach.Latem to już te parę miesięcy poświęcam na ten zabieg.Podgalam też okolice bikini,ale to mnie wkurza.Mój facet lubi gdy się nie depiluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek887799
Ja mam teraz odwrotnie, od BN2012 ogoliłem się po raz pierwszy (mam 37lat) w intymnym miejscu, jestem tym mega nabuzowany, jak jestem "tam wygolony" na zero, strasznie mnie to podkrecilo i nasze łóżko tez na tym zyskalo, żona chyba zadowolona, ja widze same plusy. Kiedys tylko nieogolone panie mi sie podobaly, teraz chcialbym tylko ogolona zone ogladac i calowac... tak to sie poprzestawialo w główce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×