Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bubble Shooter

Temat ligh :) Buty na lato-jakie kupujecie?

Polecane posty

Gość Bubble Shooter

Wczoraj obeszlam wszystkie sklepy obuwnicze w okolicy i... nic nie kupilam. Wszedzie wielkie koturny, buciory jak kopyta, szpile, obcacy-wielkie kloce albo rzymianki. U mnie w miescie paskudne chodniki sa, nie chce sie zabic :P Cenie sobie wygode, ale nie ma w czym wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubble Shooter
Tylko jedna para mi sie podobala-sandalki na niewysokim obcasie, ale stopa mi latala w rozmiarze 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 lata temu
kupilam pozadne japonki. Nienawidze obcasow, koturnow. Na chwile obecna chodze w trampkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama niuni 9m
Tylko szpilki, kocham pieknie i kobieco wygladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhbgvcxzsdfghj
sam nick wskazuje ...mamo niuni :P jesli uwazasz ze kobieta wyglada kobieco tylko w szpilkach to jestes w wielkim bledzie:Oslabe to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvzvxzxzv
do mamy niuni tylko nie rób swojej córce kolczyków z okazji półrocznych urodzin:O a obcasy sa ok-na impreze, dansing, ale nie na miasto w upal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam japonki i balerinki na co dzień, wlasnie kupiłam 2 pary balerinek ostatnio:) nie nawidze butow na koturnie, ani szpilek(chociaż te drugie zaloze jak musze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam problem zeby
fajne buty kupic na płaskim albo niewielki obcas lub koturna ale malutka czasami deichmann ale teraz nie mam co kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastia Janowa
Sandały mam Ecco. Teraz szukam jeszcze ładnych butów do sukienek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się obkupiłam zimą jak były tańsze ;-) japonki, rzymianki, sandalki płaskie i na szpilce, na koturnie, baleriny, meliski. Około 10 par kupiłam bo rok temu małe czystki w szafie zrobiłam i zostałam z kilkoma parami także jakieś tam czółenka, botki i coś letniego było, ale mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupiłam sobie najzwklejsze balerinki, ale wygodne do "biegania" http://domodi.pl/buty/buty-damskie/balerinki/baleriny-czarny-romantyczny-zamsz_2444792 ale szukam też sandałów na lato chcialabym coś wtym stylu tylko niższe http://domodi.pl/buty/buty-damskie/sandaly-damskie/asos-wieczorowe-szpilki-elegancki-skorzane_2629915 może uda mi sie znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moglaś kupić 2gondole
Baleriny czeszki sportowe sandały rzymianki i takie a'la baleriny ale z odkrytymi palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaNigdySama
Najbardziej lubię zwykłe sandałki na płaskim obcasie, ostatnio jedną parę kupiłam w ccc za bagatela 49 zł, bardzo mi się spodobały a za taką cenę grzechem by było nie wziąć. Balerinki też mogą być. Nie lubię żadnych obcasów ani koturn. Mam też dwie pary lekkich, kolorowych trampek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martanika
I to jest właśnie teraz modne - tylko kurcze, na mieście ciężko te buty dostać, a jeśli już są, to wyglądają kiepsko. Chyba jednak będę musiała zamówić przez internet, i to szybko, nie wiadomo jak długo potrwają ciepłe dni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze względu na kontuzję nogi muszę jak na razie tylko na płaskich.Kupiłam sobie w reserved takie biało czarne(te w srodku) http://avanti24.pl/moda/1,103632,14128075,Wyprzedaz_w_Reserved__buty_i_torebki.html mam jeszcze takie panterkowe z naturalnego końskiego włosia z asosa lekkie i wygodne jak by na nogach ich nie było jak znajdę to pokarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się bardzo podobają koturny i szpilki ale niestety nie potrafię w nich chodzić i bardzo szybko się męczę - zawsze zazdrościłam tym które chodzą w czymś takim cały dzień no ja niestety nie potrafię wystarczy że raz za czas na imprezę tak wyjdę i mam dosyć:) także zostały mi do wyporu płaskie sandałki a te są już mniej urodziwe no ale wyjścia nie mam i trzeba coś wybrać. Do tego wszystkiego mam bardzo wąskie kostki więc też nie każdy but mi pasuje bo przeważnie jest tak że jest dobry rozmiar a noga mi w nich lata! mówię wam masakra i potem zamiast kierować się tym czy mi się podobają kieruje się tym czy noga mi nie wypada i czy są wystarczająco płaskie:( no ale wczoraj chyba miałam dobry dzień bo kupiłam dwie pary!!! jedne bardzo porządne ze skóry z RYŁKO trochę drogie ale jak założyłam to czułam się jak w pantofelkach:) i jedne za parę groszy w CCC no materiałem nie grzeszą takie na jeden sezon podejrzewam ale były tak urocze że je wziełam:) pierwsze co zrobiłam po powrocie do domu to wywaliłam dwie pary starych sandałów w których już nie chodziłam bo mi się noga ślizgała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulibka23
Polecam odwiedzić sklep www.mivo.pl Teraz jest bardzo dobra okazja, bo mozna kupić buty,w tym sandałki 50% taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja latem uwielbiam chodzic w wygodnych sandałkach, jeżeli jeszcze sa bardzo ladne to dostajemy cos pieknego z niesamowitym komfortem. Ostatnio kupowalam tutaj www.gamis.com.pl i chodzi mi się swietnie, nie mogę doczekac się lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emera80
Dla mnie muszą być wygodne i wtedy takie buty na lato są najlepsze. Kupuję już od jakiegoś czasu na http://air-max.pl/. Mają świetne buty sportowe. Wygodne i sprawdzają się do pracy bo ładne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia sonik
Bardzo ładne buciki - nie wiedziałam takich balerin.. Raczej na latem ich unikam, bo strasznie mi się stopy pociły. Nie było ani wygodnie, a ni przyjemnie zapachowo. Latem moim liderem są po prostu klasyczne klapki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mercelina
Na lato to oczywiście jakieś lekkie balerinki albo sandałki. Ja ostatnio znalazłam bardzo ciekawą ofertę obuwia Gino Rossi, bo uważam, że jest to jedna z najlepszych marek obuwniczych. Buty są naprawdę dobrej jakości. W sklepie MIVO mają naprawdę szeroki wybór obuwia tego włoskiego producenta, zresztą sprawdźcie sami: https://www.mivo.pl/firm-pol-1366736628-GINO-ROSSI.html Ogólnie to nigdy nie narzekałam na ich buty, zawsze wytrzymywały więcej niż dwa sezony, no ale jeśli nie patrzy się na to, żeby obuwie było najtańsze, no to raczej można oczekiwać po nim więcej niż dwóch miesięcy pochodzenia i wyrzucenia na śmietnik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×