Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Iza ojj ja nawet o 55to nie marze jak mi się 6pokaze to będzie z***biście :) Ciesze się mega że już po świętach byle do soboty i wesele. Dostałam wczoraj mini wiadereczko wody niestety... Więc lody zostały przelamane. Ale przepraszam za to co powiedział to ja na pewno nie usłysz mmusiałbysstać się cud. Lecę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka u nas baaardzo rzadko takie klotnie, raczej o p*****ly ze za chwile juz rozmawiamy. Ale teraz jest mi przykro. Zreszta opowiem wam to mi powiecie co o tym myslicie. Siedzielismy u znajomych wieczorem w niedziele wielkanocna i smiechy hihy, fajnie sie gadalo na luzie ze juz nawet sama nei pamietam jak to wyszlo. No i moj mowi "my bylismy w szpitalu kiedys po tabletke 24po bo nam gumka pekla". I w tym momencie juz poczulam sie jakby mi ktos dal w pysk i juz bylam zla wiec mowie "to chyba ku*wa nie ze mna bo my raz ze gumek uzywalismy chyba jakies 4 razy, dwa ze nigdy nam nie pekla a trzy ze ja napewno nie bylam po tabletke 24po" i olalam to bo przy znajomych cyrkow robic nie chcialam ale jak wracalismy to poruszylam temat to mi mowi ze byl pewny ze to ze mna. Rano dalej zla bylam a jasnie pan mial pretensje ze ja smiem miec jakies zale. Wkoncu mu wygarnelam co o tym mysle. Bo raz mowi ze ze swoja byla nigdy w srodku nie konczyl, innym razem ze pojechal z na do szpitala po zastrzyk. To tabletka czy zastrzyk. Niby cos mi swita ze cos kiedys takiego gadal ze z nia byl ale nie macie pojecia jak bylo mi przykro ze w takiej sprawie mnie pomylil. Wiec mowie mu ze to tak jakby sie pomylil z kim mial miec dziecko i ktora jego kobieta poronila. Wiem ze troche przesadzam, ale chcialam zeby sie o mnie postaral i polatal za mna a on co? w d*pie to mial chyba bo ani sie nei odezwal... dzis rano wychodzil to juz przez sen czulam ze buziaka dostalam w policzek. I co mam tak odpuscic? on sie wogole nie czuje winny ze tak sie pomylil.. ciekawe jak on by sie czul jak bym go pomylila ze swoim bylym ktorego wrecz nie znosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole, gdzie sie podziewa Mackowa, Stymulowana, Paulinka, Eska? Jovanka, Giubelli, PaulisC? I cala reszta? Kochane juz po swietach, wracajcie do nas :) Marta jak u Ciebie? Eweelka i jak sytuacja wyglada w domu? jak sie czujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jak po świętach??? Brzuszki napełnione?? hehe :) Pogoda się udała to i święta weselsze :) No a dzisiaj już do pracy. Ja się z moim to rzadko kłócę, a jak już się pokłócimy to na krótko ;) Nessaja faceci tak mają, bo czasami jak mój coś palnie to ręce opadają :o .Ja na Twoim miejscu też bym tak powiedziała. I niech wie że jest Ci przykro z tego powodu co powiedział. Ja też się czasami żale do mojego, że jak się spotykaliśmy to tak się starał, kfiatuszki przynosił czasami jakieś smski z wierszykami :) A po ślubie phiii już się tak nie stara :( ehh FACECI! 🌼 Iza robiłam test wczoraj i wyszedł negatywny więc pewnie coś się przyplątało :( Mam nadzieję, że nic poważnego. Miłego dnia Dziewczyny Życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_nessaja_ mi na twoim miejscu tez byłoby cholernie przykro.my z moim męzem nigdy nie rozmawialiśmy na takie tematy,ja sie go nie wypytywałam co robił ze swoją była,i nie opowiadałam co robiłam z poprzednim chłopakiem.po prostu jakby mi powiedział że się kochał z kimś innym przede mną było by mi przykro,a jakbym ja mu powiedziała coś takiego to już wgl,bo ona strasznie nie znosi mojego byłego... myślę że masz rację i wcale nie przesadzasz...to napewno cię zraniło,ale faceci już tacy są że jak oni coś przeskrobią to uważają że nic takiego nie zrobili i że się bez powodu fochamy. moonlight mój tez się przed ślubem starał :) kwiaty,czekoladki,do kina zabierał,na lody itp. a teraz się doprosić nie moge żeby mnie gdzies zabrał,a czekoladki to sobie teraz kupuje...a kwiaty to ostatni raz dostałam przed ślubem na urodziny.:) jak po świętach dziewczynki ?:) miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Dziewczyny:) Święta Świeta i po swietach, i zas praca w której siedze od Świtu:) Moja córcia juz dobrze, krostki schodza , od niedzieli jest ok, juz sie nie męczy, u mnie ok. @ brak, ale cały zas mam dziwnie mokro non stop lece do wc czy to nie kreww. mam juz najgorsze mysli i boje sie bardziej kolejnego poronienia niż tej ospy.:( Byle przeżyc najbliższe 2 tyg i lece do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
hej Kochane:) ale te świeta szybko zlecialy masakraa:/ u mnie tyle jedzenia zostalo ze chyba jeszcze kilka dni trzeba bedzie jesc... Ewelka wszystko bedzie dobrze nie miej złych myśli:)) ja też bym chciała zobaczyć dwie kreski...:) u mnie okres pojutrze... skusiłam się i zrobiłam test dziś rano i wiecie miałam takie jakby wrażenie że coś tam jest jakby taka smuga ledwo ledwo widoczna ale chyba mam zwidy juz i sobie ja wyobrazam bo moj mnie moment na ziemie sprowadzil:(( takze kolejny miesiac i lipa:(( a co do kłótni to my też się czasem pokłucimy ale moj nie potrafi sie gniewac*****erwszy przychodzi... ogolnie to takie o bzdety:)) a u mnie święta szybko mineły i wogole taka jakaś przymulona byłam przez nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej dziewczyny czy wy tez tak strasznie sie czujecie w pierwszym trymestrze :-( brak apetytu zero chęci do funkcjonowania tylko wyrko i ten straszny smak w buzi a raczej niesmak jak na chorobę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelkaa dopiero za dwa tygodnie gin??? Ja za 5dni idę robić powtórzy estradiol ciekawe co wyjdzie właśnie zrobiłam 5km biegiem. jak mi wyjdzie znów taki niski tzn ze owulka nie występuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Jestem i ja , w końcu pozbyłam się gości i mam chwilę wytchnienia , mój M śpi , dlaczego się domyślacie :P Eweelka gratuluje , Wielkie buziaki dla Ciebie. Coraz więcej nowych fasolek mamy :) Iza zazdroszczę też, bym chętnie pojechała nad morze. Nawet wczoraj wspominałam mojemu o tym. 🌼 Jeśli chodzi o kłótnie to ja ostatnio z moim też dobrze nie żyjemy, nawet powiedziałabym ,że bardzo źle i różne myśli przychodzą mi do głowy :( Na święta mu odpuściłam , nie chciałam żeby były kłótnie ,bo wiem ,że inni nie mają ochoty na patrzenie i słuchanie przepychanek i nie chciałam psuć innym świąt. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka myśleć pozytywnie trzeba !!! :*** bedzie okej :*** karciaaa może akurat @ nie przyjdzie :) goscdarka trzymaj sie :) aby do II trymestru,potem musi byc juz tylko lepiej :) Alaa nie wiem dokładnie czy za niski może całkowicie hamowac owulację,ale może byc związany z nieprawidłowym dojrzewaniem jajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie pofochalam no i odpuscilam, takze juz normalnie gadamy, teraz sie powyglupialismy troche, polaskotal tak ze mnie az glowa rozbolala :P ale grunt ze juz rozmawiamy. No i troche w tym cel tez mialam bo bedzie mnie musial dzis przeprosic ladnie a mam dzis owulke :P o czym on nie wie hihihi :P Eweelka wiem ze sie boisz, ja tez ciagle mysle o tym ze juz sie boje ze kolejna ciaze poronie a jeszcze w niej nie jestem :/ ale mysl pozytywnie i nie wywoluj wilka z lasu :) wszystko bedzie wporzadku :) Alaa jak Ty to robisz ze masz taki zapal do cwiczen? podziwiam Cie naprawde za to, bo u mnie po jakims czasie len wchodzi w d*pe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i na poprawe humoru bylam dzis u fryzjera i wycieniowalam wkoncu te moje oklapłe wlosy i zamierzam dzis jeszcze sie pofarbowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelka123
Cześć dziewczyny! może zacznę od początku, czasami z narzeczonym kochamy się najpierw parę minutek bez, a później zakłada prezerwatywę. wczoraj jednak było inaczej, mój narzeczony był tak nakręcony, że w trakcie zdecydował się na stosunek przerywany, finał bardzo mnie zaskoczył. skończył na moim brzuszku, no wiadomo oczyściłam się i poszłam do łazienki. nie ukrywam, troszkę się przejęłam, bo nie wierzę w te 'stosunki przerywane' sprawdziłam palcem w pochwie i ukazał mi się biały śluz. coś przeczuwam, że mogło coś się mu wydobyć jak był jeszcze we mnie :/ dodam, że stało się to w dniu owulacji, do okresu jeszcze 12dni. jak myślicie mogło dojść do zapłodnienia? czy któraś miała choć troszkę podobny przypadek? kobietki, jeszcze chcę dodac, ze bardzo bym się cieszyła jakby się okazało, że będziemy miec dzidziusia, bardzo go pragnę, ale mój narzeczony to TYPOWY Piotruś Pan i jak nie (brzydko mówiąc) przypadkowa ciąża, to chyba będzie wiecznie tylko moim narzeczonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Alaaa dopiero za 2 tyg ide do gina, wtedy bede miec ok 7 tc i bedzie mozna cos konkretnie potwierdzic, wtedy jak byłam w 5tc tak sie nakecałam,5 testów zrobiłam beta i cuda wianki, polecialam do gina gdzie ledwo kropke było widac i bach wszystko sie posypało, teraz stwierdziłam ze sie nie nakrecam, nie robie bety ani wiecej testów, zgodnie z zaleceniem mojej ginekolozki mam przyjsc ok 7/8 tc. Staram sie byc spokojna i wierzyc ze bedzie dobrze choc w głebi serca potwornie sie boje i codzien modle aby sie ciaza utrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neta82
Hay, tak sie jakos na temacik natknelam ,fajnie piszecie kobiety tak tu przyjemnie u was , az sie nastruj troche poprawia i ciepelko takie jakies nachodzi. mam bolaczke myslowa i dlatego tak po "sieci"biegalam az sie natknelam na was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neta82
wiec bardzo dzidzie bym bym chciala ale od lat nie wychodzi ,trzy ciaze w czym dwa poronienia i jedna pozamaciczna statystycznie jedna ciaza na trzy lata. no i znow sie dzieje ,jakby objawy pewne ale strach okropny nawet test boje sie robic zeby czar nie prysl.( w dzien spodziewanej@ lekkie plamienie (dokladnie tydzien temu) objawy jak na @ nudnosci )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Witaj neta82:) wiesz jak tydzien temu mial być okres a bylo tylko plamienie to ja bym zrobila test w takim bądz razie bo to prawdopodobnie ciąża... ja tez tak miałam w dzień planowanej @ lekkie plamienie i tyle a na nastepny dzień test pozytywny... niestety moje szczeście tez nie trwało za długo... w 9 tyg poroniłam ciąże bliźniaczą:/ a teraz od nowa sie staramy i w tym miesiacu tez nic bo tak mnie brzuch boli jakbym miała już dostać... normalnie wpadam w depresje:(( nic nic i nic... już mi się wydaje że to teraz się udało a tu bóle brzucha ehhh:((((( płakać mi się chce caly dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
neta82 a byłaś u jakiegoś lekarza dlaczego tak się dzieje? mieliście robione badania? oby tym razem było lepiej tego Ci życze:** Witaj Ewelka powiem Ci tak że mi sie wydaje że nie bo musi dojśc w środku ale nigdy nic nie wiadomo u każdego wygląda to inaczej ale bardo bym chciala żeby to tak łatwo było:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neta82
badan bylo wiele ,lekarze nie maja pojecia dlaczego tak jest. wszystkie wyniki dobre zadnych przeszkod ze strony medycznej a jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neta82
zrobie ten test jednak jutro chociaz stach ogromny juz nie wiem co leprze niewiedza czy wiedza i swiadosc zagrozen. ale jednak zribic cos trzeba mam nadzieje ze to ciaza w dodatku prawidlowa .napewno zaraz po tesciku sie odedzwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Trzymam za Ciebie mocno kciuki oby wszystko było dobrze i bądz dobrej mysli wszystko bedzie dobrze:) po burzu wychodzi słońce:* daj znać co i jak:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Kurde miałam dzis usiąść i wyslac Wam zdjecia ale kurde czasu nie miałam :( Jutro raniutko goście juz nam wyjeżdżają :( i polecialam po zakupy, pozniej obiad a pozniej z moim M do przychodni. M z powiekszonymi migdałami a ja powiedziec lekarzowi o ciąży. No i jak to w angielskiej przychodni: zmierzył mi ciśnienie, spytał kiedy ostatnia @ byla, obliczył termin porodu na 8 grudnia i pogratulował nam :) Powiedzieliśmy mu o plamieniach to skwitował ze tak czasami moze byc, zdarza sie :( Myslalam ze mu jebne :( Teraz tylko musze czekac na list ze szpitala w którym bede miała termin umowionego spotkania z położna. Dzwonilam dzis do polskich lekarzy i najwcześniejszy wolny termin to czwartek rano :( Gdzie ja nie dam rady :( Pozniej niedziela :( Zapisze sie na niedziele i zobaczymy jak to bedzie :( :( Moze w miedzy czasie ze szpitala list dostanę. .... Nessaja nie dziwie Ci sie ze było Ci przykro :( Mi tez by było :( No taka pomyłka??!! Ale dla faceta to oczywiście zwykle UPSSS i tyle :( Ale ciesze sie ze juz jest ok :) A teraz niech ładnie przeprasza :D .... Moonlight to moze na bete skocz???? Testy i Brzoskwince naszej wychodziły negatywne aż dopiero po becie wiedziała ze jest w ciąży. Idz na bete kochana. Jak beta nie wyjdzie to wtedy bedziesz miała pewność ze cos sie pozmieniało. I wtedy mysle ze do lekarza bo kuzwa masz bardzo długi ten cykl :( .... Eweelka z tym lataniem co chwila do kibelka to Cie rozumiem :( Ja mam to samo :( A dzis znowu na papierze miałam czerwone :( Z reguły tylko podczas podcierania :( Myśl pozytywnie :) Ja tez tak mysle i musi byc okay :) Damy rade :) Trzymam kciuki za Ciebie i Twoja fasolkę :) I tak jak napisalas nie nakrecac sie :) Bedzie co ma byc :) A wierzymy ze bedzie dobrze :) .... Karciaa mam nadzieje ze jednak ta smuga tam była :) Ja robiłam test 2 dni po spodziewanej @ i kreska była blada wiec u Ciebie tez moze byc za wczesnie :) Bądź dobrej myśli :) .... Doscdarka kochana juz niedługo i bedzie II trymestr :) :) Jeszcze tylko troszke :) :) ... Kornelka mysle ze jednak to nie jest takie proste :( Bede z Tobą szczera i watpię ze sie uda :( Gdyby chociaz choć troche skończył w Tobie i w trakcie sie wycofał to wtedy sa większe szanse. No ale cuda sie zdarzają wiec kto wie :) :) Trzymam kciuki :) ... Neta82 witaj :) Przykro mi ze juz 3 ciaze straciłas :( Nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazic jak to musi bolec :( Przykro mi rowniez ze czekacie na upragniona dzidzie juz kupę lat :( :( Jesli juz jestes tydzien po spodziewanej @ to bym zrobiła test. Rozumiem ze masz stresa ale wkoncu musisz go zrobic zeby mieć pewność. Kochana trzymam za Ciebie kciuki :) :) Zebys juz wiecej nie musiała cierpieć i zebys mogła zacząć cieszyć sie upragniona ciąża :) :) :* Czekamy na wieści kochana a ja jeszcze bardziej zaciskam kciuki :) .... Lece spac :) Do jutra dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli pomio że testy owu wychodzą pozytywne to i tak o d**e rozbić.... No nic trzeba się trochę pokluc i dowiedzieć co nieco. Dzięki brzoskwinia Nessaja jakbyś miała moje kg to by może i zapał przyszedł.... Ja muszę się coś ruszać i powoli zaczynam to Lubiec :)) Ewelkaa może i racja nie nakrecaj się a czas pokaże ja trzymam mocno kciuki!!! Powiedziałaś już swojemu? Bo chyba to przeoczylam Iza biedna w UK to ci Lekarze mają niewyparzone języki :p Trzymam kciuki za wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa te testy owu to są do d**y :) tyle ci powiem :) w tamtym cyklu 15 dc byłam na usg i lekarka mi powiedziała że juz jest po owu,a testty były negatywne ,choc dwa razy były już te krechy testowe bardzo mocne ,ale jednak odrobinkę słabsze od kontrolnych.i po usg zrobiłam tego 15 dc jeszcze test bo chciałam je wykorzystac do końca i dopiero tego 15 dc wyszedł pozytywny,16 dc też pozytywny.umówiłam się na jeszcze jedno usg bo może druga owu czy coś,a tam nic nie widać,ani widu,ani słychu drugiej owu.Ala dostaniesz napewno jakieś leki na podwyższenie estradiolu i bedzie ok :) tylko może z tymi ćwiczeniami przystopuj bo wysiłek fizyczny tez może go obniżać skutecznie.ja miałam bardzo dawno temu robione badania i nie wiem dokładnie czy miałam estriadol,ale myślę że u mnie tez bedzie z nim problem,bo moje pęcherzyki były bardzo słabiuchne,teraz przy stymulacji clo też,pekają jak mają wielkosc 17-19 mm,niby takie moga już być dojrzałe ale jak czytałam na necie i na forum i tu u nas i na innych to dziewczynom pękają jak mają koło 24 mm,więc moje są dużo mniejsze...i pewnie co się z tym wiąze są niedojrzałe,a to potem powoduje problemu w drugiej fazie cyklu,między innymi z za niskim progesteronem,a u mnie jest tragiczny ten progesteron.więc coś w tym jest i dlatego te moje 3 ciąze nie rozwijały się tak jak trzeba i wyszło jak wyszło. ale nic sie nie martw na zapas Alaa :) neta82 zrobiłaś test ?:) i jak ?:) dziewczyny ja mam dzisiaj usg :) i trochę się stresuje czy podziałała na mnie ta podwójna dawka clo.tak bym chciała mieć taki piękny pęcherzyk:) i żeby był taki duży jak trzeba,a nie taki malutki jak to u mnie.trzymajcie kciuki :) chociaz nie nastawiam się za bardzo bo jakoś tak po sobie czuję że tam się nic za bardzo nie działo .clo ma jeden potworny skutek uboczny,napady goraca.jejku jak ja się z tym muszę męczyć...dzisiaj całą noc nie spałam prawie bo mi ciągle takie uderzenia gorąca dokuczały,gdzie mój mąż zakryty po uszy spał i twierdził że chłodno w pokoju,ja leżałam bez kołdry.wszystkie inne dolegliwości jakoś mniej sie dają we znaki ,ale to jest masakrycznie uciązliwe... maćkowa co u Ciebie ? :) może fasolka ?:) :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dzwonie umówić się na monitoring to zobaczę co mi powie. Powiem o ruchu wezmę ten estradiol z początku i połowy cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis na ovifriend taka informacja Jeśli masz sporą nadwagę, zrzucenie kilku kilogramów może poprawić Twoją płodność. Najlepiej jednak zrobić to zanim zaczniesz starania o dziecko, bowiem zbyt duży wysiłek fizyczny lub zbyt radykalna dieta mogą przynieść odwrotne efekty od zamierzonych. Jeśli Twoja nadwaga jest niewielka, nie staraj się w tym momencie o idealną sylwetkę. Po prostu zdrowo się odżywiaj i wykonuj regularne, ale mało intensywne ćwiczenia, które małymi krokami doprowadzą Cię do celu. W ten sposób Twoja płodność na tym nie ucierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i co do gina mogę dopiero we wtorek... To już będzie 16dc wiec sama nie wiem czy iść bo będzie po owu.... U jescze baba w rejestracji do mnie ze to pani doktor mówi czy potrzebny jest monitoring a co k****jak ja chce zobaczyć moje pęcherzyki to już nie można????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×