Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Paulinka w sierpniu na Mazury zapraszam :) :) 23 sierpień - Szczytno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mojego mama chce swoje rodzenstwo z malzonkami i mezami czyli to ok 16osob. I mowi ze sama ich oplaci tazke nie bede sie klucic. No ja tez bym miala pewnie na 25 osob jakbym to ja ustalila calosc. Izulinka chyba dzis:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana gratulacje:) czekamy na dalsze informacje i brzoskwinka na twoje wyniki. Ja w pracy siedze, jutro do gin ciekawe co mi powie tak bardzo sie boje jak przed zadna inna wizyta. Ja juz bym chciala zobaczyc te 2 kreski, mam nadzieje ze w koncu sie uda. Dziewczyny jak myslicie, bo ostatnio kolezanka sie mnie pytala, czy czeste przytulanie tak prawie codzinnie czasami co 2 dzien moze byc powodem niepowodzen zajscia w ciaze? Nie wiedzialam co jej odpowiedziec, musze jutro sie gin zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macikowa była jedna w zaawansowanej ciąży to nawet jej nie dały usiąść. to co sie dzieje to jest jakas masakra!!! zadna nie chciała mnie puścic. weszłam do niej ze niby po recepte ale musiałam czekac. położn musiała mi założyc karte zeby mnie przyjeła i jeszcze ponad godzine czasu czekałam. zadna mnie nie pusciła. dopiero jak mnie wyczytała to mnie pusciły! i to jeszcze gadały sobie pod nosem o mnie. ogólnie po wizycie dobrze. maleństwo rośnie, serduszko bije i to najważniejsze. po niedzieli mam badania zrobić i za tydzień znowu do niej iść z wynikami. gdzieś za miesiąc mam isc na dokładne usg zeby zobaczyc czy nic sie nie dzieje z maleństwem mam zrbic 3d albo 2d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możecie mi powiedziec co to jest ta morfologia??? bo mam zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak nie które sie zachowują to jest poprostu masakra. jedna po 30 przyszła z mamusią i mamusia jej mówiła co ma robić bo ona nie wiedziała co. obie siedziały i jak była już jej kolej to mamusia kazała jej isc pod gabinet zeby nikt sie nie wepchnał i ona poszła. kazała jej usiasc to usiadla. robiła to co mamusia jej powie... jak robiła mi usg dowcipne to było taie niewyraźne. w tej drugiej przychodni co byłam wczesniej jest lepszy sprzet ale tam jest sie ciężko dostac. jak bym chciała sie zapisac to pewnie juz na lipiec są zapisy bo jak byłam w tamtym tyg to były na drugą połowe czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wy tak o tych slubach piszecie a ja mam u kolezanki we wrzesniu. ale raczej nie pojde bo ciezko bedzie z kupieniem sukienki w moim rozmiarze. zreszta jak liczyłam to akurat bedzie 28tc wiec juz pewnie ruszac sie bedzie ciezko a co dopiero mówic o tańczeniu. a za stołem nie za bardzo wypada siedziec bo to wesele a nie stypa... beda tez inne wydatki wiec za bardzo kasy miec nie bede zeby prezent kupic. powiedziała ze jak nie przyjde to mnie zabije. tylko jeszcze wtedy nie wiedziała i nie wie o mnie. moze tak zle nie bedzie i mi odpuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam dziewczyny coś ;] w pierwszą niedzielę po świętach było święto miłosierdzia bożego,w piątek na usg miałam marny pecherzyk i w niedzielę modliłam się żeby nam się wkońcu udało w nast cyklu bo myślałam że w tym już nic z tego nie wyjdzie.a we wtorek na usg niespodzianka piękny duży pęcherzyk i jeszcze przed owu,a w poniedziałek mąż miał jechać w trase ale w ostatniej chwili szef mu odwołał i już wtedy wiedziałam że Bóg maczał w tym palce i potem ten piękny progesteron :) i od tamtej pory czułam że sie uda :) czasami miałam chwile zwątpienia ale czułam że bedzie dobrze :) i prosze :) udało się :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko kochana az mi sie lzy w oczach zakrecily ze szczescia! :-). Gratuluje Ci serdecznie. Uwazaj teraz na siebie. Alez sie ciesze!!! :-) wysciskalabym Cie z tej radosci gdybym tylko mogla :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola jak teściowa płaci za swoich gosci to rzeczywiscie sie nie sprzeczaj :) :) Jaki ten swiat mały :) Ale w Szczytnie na Mazurach Twoj ma rodzinkę?? W woj warmińsko-mazurskim?? Czy w tym Szczytnie pod Warszawa?? .... Brzoskwinka slonce gdzie wyniki??? Bo juz cześć mnie jest zjedzenia przez ciekawość :) Aaaaaaaa, wlasnie przeczytałam wynik :) Ja p*****le jak z***biscie :) No musiałam sobie przeklnac :) Ale sie ciesze kochana :) wow wow wow :) Tylko teraz leżysz i nic nie robisz :) Kwiatki w ogródku poczekają :) :) Ale mam kuzwa banana na gębie :) Jakby to była moja beta :) Cudnie brzoskwinio Ty nasza :* :* .... Kasia12 dobrze ze z maleństwem wszystko dobrze :* A morfologia to zwykle badanie krwi w którym sprawdza sie poziom czerwonych i białych krwinek, leukocyty itd. Pobiorą Ci krew i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i lekarka pozwoliła mi jechać na komunię :) powiedziała że nie ma żadnych przeciwskazań :) tylko żeby sobie co jakiś czas postój zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko to bylo C***isane! :-) wszystko skladalo sie na to zeby Ci sie udalo. Pamietam jak napisalas ze maz jednak w trase nie jedzie, od razu pomyslalam ze cos z tego wyjdzie :-) kurcze jestem szczesliwa. Ktos tam czuwa nad Toba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinia brawo! Brawo! Brawo!!!! Ale super wieści:-) boooosko ! Dbaj o siebie i wyślij trochę ciążowych mocy w moim kierunku, bo też bym już chciała:-D gdzieś sie w tabelce zagubiłam, ale to nic. Małpeczka ma przyjść w czwartek, to może nie przyjdzie jak na mnie Brzoskwinko rzucisz urok ciążowy:-D :-D :-D więcej dobrych wiadomości poproszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Iza oo to jak na kompie bede to obejrze ta sukienke ale bardzo ladne sa. I jesli mialabym mozliwosc cofnac czas to chyba tez bym se taka kupila a nie taka za 3 tysiace... wlasnie, moze ktorejs z Was pozyczyc sukienke? :-) jest prosta, bez bajerow ;) co do pustych kopert to masz racje, roznie moze byc. Chociaz my dostalismy jedna ksiazeczke tylko z zyczeniami, wyobraz sobie nawet bez podpisu. Domyslam sie od kogo ale reki se uciac nie dam. Widze ze identiko podejscie mamy do kwestii wesela. U nas tez kamerzysty nie bylo, wujek w koscielei na weselu troche krecil. Zdjecia znajomi robili. I pamiatka jest, calkiem za darmo. Zdjecia naturalne, bez zadnego pozowania. W plenerze nic nie robilismy bo ja nie lubie siebie na zdjeciach i nie lubie byc fotografowana. Bleee... ;) jedynie na ustepstwo poszlismy w sprawie grajka, czego teraz zaluje bo nie dosc ze sie nawalil, najaral to jeszcze za glosno muzyke puszczal. Poza tym ciesze sie ze zrobilismy po swojemu a nie tak jak obyczaj, rodzice czy ktos tam każe. 🌻 Kurcze pobolewa mnie juz 3 dzien brzuszek jak na @. A to dopiero 21 dc. Brzoskwinko tez tak moze masz? Teraz bede doszukiwac u siebie objawow ciazy ;) 🌻 Kasia rety, baby to potrafia byc wredne. Wiem cos na ten temat bo identycznie jest u mnie. Nie rozumiem skad takie podejscie. Kobiety w ciazy nie wpuszcza ale jakby same w ciazy byly to afere by robily ze brak kultury, ze ciezarnym trzeba ustapic i takie tam. Szkoda slow. 🌻 Paola dzielna jeste, dasz rade, pamietaj ze to wszystko dla fasolki wiec lec na bete! :-) 🌻 Eska kochana nie ma sie czego bac, przeciez idziesz na ta wizyte zeby walczyc o swoje szczescie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa :*** tak kochana :) brzuch mnie tak pobolewa już od poniedziałku gdzieś :* nie cały czas,ale pobolewa odzywa się i za jakiś czas znika ,a jak jakoś niewygodnie siedzę to też zaczyna bolec ciut :) właściwie oprócz tego brzucha i czasami jajnika nic innego nie zaobserwowałam :) chyba :) agniesia wysyłam :) łaaaap :):*** łapcie wszystkie :**** przesyłam Wam fluidki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pita82
Brzoskwinko super ekstra wiadomosc! A ja bede chyba rezygnowac ze staran, bo cos czuje ze u mnie ciaza jest nie realna. Stracilam juz nadzieje. Brzuch mnie tylko Dziwnie pobolewa jak na @ a to przeciez jeszcze nie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzoskwinka cudowne wieści !! cieszę się ogromnie, razem z Tobą. Czułam, że tym razem Ci sie uda :* uważaj na siebie, ale jak progesteron dobry i pod opieką gin jesteś to nic, absolutnie nic już nie może się stać !! po tylu smutkach w końcu na forum zawitało szczęście :* ale jestem szczęśliwa :D ❤️ ❤️ ❤️ P.S Paola czekamy na wieści :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka super;** ciesze sie!! Iza tak w woj warm-maz. ;)) Kupilam test ale zrobie go rano. Jak ja sie zle czuje. Leje u nas az nic sie nie chce.. Mackowa jakos nie mam sily bo dopiero do domku wrocilam po pracy po zakupach. Zrobie jutro tescik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa pokaz pokaz sukienke swoja. Musi byc przepiekna jak za taka kase;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia88 i pozostałe staraczki wysyłam wam moce ciążowe żebyście miały dwie kreseczki:) co do wesel też jak bym miała do wyboru duże wesele albo małe przyjecie to wybieram małe przyjęcie. szkoda zachodu zeby jeździć i zapraszac wszystkich z rodziny skoro i tak połowa nie przyjdzie i nawet nie powiedzą wcześniej. tylko sie okaże w dniu wesela jak już wszystko bedzie zapłacone. szkoda kasy by było... sama znam przypadek ze ktoś dał na weselu pustą kopertę. oczywiście młodzi wiedzieli kto tak zrobił bo podpisali koperty. lepiej dać chociaż te 50 zł jak ktoś nie ma wiecej niż dac pustą koperte. maćkowa też nie lubie jak ktoś mi robi zdjęcia. nie lubie ich. uciekam od aparatów jak widze ze ktoś chce zrobić zdjęcie. na niektórych fotografów szkoda kasy bo robią brzydko zdjęcia. moje kuzynki brały ślub dwa lata temu. jednej zdjęcia makabryczne były nawet w photoshpoie nie były przerabiane. jakie zrobił takie dał a czekali tyle co każdy. kamerzysta to samo... u drugiej zdjęcia były przepiękne. ładnie przerobione zdjęcia. kolorowe akcenty na czarno-białych zdjęciach. płyta tak samo czołówka taka ze u nikogo takiej nie widziałam... jak zwykła osoba będaca na weselu umie robic ładne zdjęcia to lepiej zeby ona robiła niż płacić po 2tys. za zdjęcia które później okazują sie porażką. pita poprostu nie nakrecaj sie bo z tego nic nie wyjdzie. lepiej sie rozluźnij a uda sie. wy wszystkie odpuście sobie starania. wyluzujcie sie. a wam sie uda. jak sie nie planuje to szybciej to wychodzi. wiec spokojnie cieszcie sie z przytulańców i nie zastanawiajcie sie co miesiąc czy sie teraz uda czy nie... nawet moja gin dzis powiedziała ze teraz ma dużo ciężarnych ale własnie tych co nie planowały. kobiety u niej planują latami i nie wychodzi. dzis przy mnie dzwoniła też jedna co nie dawno urodziła dziecko i teraz chyba znowu zaskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja już naszykowana do drogi :) zaraz lece sie kąpać i spać :) jutro juz pewnie nie zajrze dlatego życzę wam miłego weekendu :** nie rozpędzajcie się z pisaniem tylko :)! ściskam Was mocno każdą z osobna :) trzymajcie się :**** i trzymajcie za mnie kciuki żeby podróż była okey i żeby się nic nie działo :*** papatki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane weszlam tylko na chwilke zeby zobaczyc co u brzoskwinki gratukuje kochana, dbaj o siebie:* mackowa teraz Ty:) Jutro rano ide na kolejna bete, rozmawialam z lekarzem i powiedzial ze bedzie dobrze:) zebym jutro i w poniedzialek zrobila bete i popoludniu mam przyjechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
brzoskwinka cudnie boże jak sie ciesze cudnie. u mnie tragedia płacze caly dzień ale ta informacja wywołala mi w koncu usmiech :-* :-* :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Goscdarka a czemu Ty placzesz? Nie smutaj sie kochana bo nalot do szpitala zorganizujemy i wybijemy smutki z glowy!! Opowiadaj szybko co sie dzieje bo mimo tego ze na twarz padam nie zasne teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×