Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Goscdarka 6 tydzien:) brzoskiwnka plecy nie bola, nic nie boli nie wiem co myślec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki ;) Witam cie Srem serdecznie ;) Nessaja powalilas mnie tym rodzynkiem hehe ... Goscdarka cieszę się ze apetyt wrócił , jedź żeby brzuszek szybko rósł ;) Angelus gratuluje córeczki ... Maz pewnie sobie po radzi a ty teraz dużo odpoczywaj i nie denerwuje się ;* No i tu moja pamięć zaczyna szwankowac co , komu miałam napisać ;) Ja ostatnio tylko spis albo próbuje powstrzymać mdłości :/ A stymulowana ja na poczatku tez nie miałam żadnych objawów ... Wiec u ciebie pewnie wszystko ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
stymulowana kochana to normale ze możesz nie miec objawów duzo kobiet ma je od początku ale i tez wiele ma je późn o :-) mnie na początku bolaly piersi lecz tylko kilka dni a zas długo długo nic za to jak mnie nagle sieklo między 9a 10 tyg to wrrrr :-/ nie życzę ci tego :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana to mamy prawie taki sam "wiek" ciąży :-) ja jestem w 7tc. mnie to od razu bolaly. (.)(.), brzuch okropnie i teraz czasami mam mdlości. Kilka dni miałam take że nic mnie nie bolało (dopóki teściowa mnie nie zdenerwowała). Ale każda ciąża jest inna :-) dzisiaj np podniosłam na chwile 3letnia chrzesnice i strasznie boli mnie brzuch :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasik89 a podalas swojego maila? Stymulowana, nie martw sie kochana i niczego nie doszukuj, napewno wszystko jest w porzadku. Nie kazda kobieta ma objawy ciazy i ciesz sie bo jak Cie dopadna to jeszcze bedziesz prosila zeby ich nir bylo:-). Dobrej nocki wam zycze. Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haaaaj;) Grzesze! Leze na lozku z panem mezem, ogladamy jakis film na jedynce i zremy kanapki;) laba po calosci;) Pita ty tez ze scyzorykowa?;) Brzoskwinka nie wierze! Czemu nie mowilas, moze bysmy sie spyknely gdzies w trasie:p Jovanka jejku to juz masz prawoe wszystko;) super! Ja tam sie nie dziwie ze juz gotowa do szpitala bedziesz, dopiero co mowilas o 2 kreskach a tu lipiec sie zblirza wielkimi krokami;) i porod;) hihi Lece jeszcze podzialac troche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaa12 - jestem wpisana w tabelce na 23 lipca, ale w kartę ciązy mam wpisany 21 lipca. Mój nowy lekarz przy ostatnim badaniu powiedział mi, że wg najnowszych pomiarów ciążę zakończę najpóźniej 18 lipca, a od 4 lipca to już codziennie mam się spodziewać porodu:) Dziś zaczęłam 32. tydzień - i w szkole rodzenia, i lekarz mówili, że do 34. tygodnia należy mieć już gotową torbę, bo tylko 5% kobiet rodzi w terminie wyznaczonym w karcie ciąży - po prostu ten termin wyliczany jest na podstawie daty ostatniej miesiączki i obciążony jest największym ryzykiem błędu. Co ciekawe - data wynikająca z USG między 10. a 13. tygodniem daje termin najpewniejszy, bo tylko z 1-tygodniowym ryzykiem błędu! No i by się u mnie zgadzało, bo przeszperałam stare zdjęcia mojego synka:) Ubranek dla małego nie pakuję, bo mój szpital ma swoje, a poza tym sami odradzają, ponieważ często ubranka prywatne po praniu w pralni szpitalnej nie wracają już do mam:( Polecam nie czekać z pakowaniem torby aż do tygodnia przed:) Bo to naprawdę akt odwagi:P A tak w ogóle to mam świra na punkcie organizacji, planowania, tworzenia list wszelkiego typu i wykreślania tego, co już zrobiłam, więc...troszkę zryty beret jestem pod tym względem, ale cóż poradzę;) Jeszcze źle na tym w życiu nie wyszlam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny robilyscie moze badania na toksoplazmoze? trzeba byc na czczo czy nie koniecznie? bo ja jutro sie wybieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaZona
Czesc dziewczyny :) ale spokoj tu dzisiaj :) Brzoskwinko hej :) Jejku zeby juz 18 byla bo siedze w pracy nieprzytomna. A taka ladna pogoda za oknem.. Jak sie robi badanie na toksoplazmoze to chyba nie trzeba byc na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeen dobry!;) Jak cichutko;p Mackowa ja dopiero do pracy przyszlam i do 21 bede:/ wrr Wczoraj mezusiowi torta zrobilam ze znaczkiem bmw;) piekny i pyszny wyszedl;) hihi zostal tylko kawaleczek. Szkoda ze mieszkacie tak daleko;( kurcze powiem wam ze jak tym razem nam sie nie udalo zmajstrowac dzidziusia to wymiekam....i zaczne sie powaznie martwic:/ Milego dnia lasencje,grzejcie sie w sloneczku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękne niedzielne popołudnie :) Jovanko ja też bardzo lubię robić listy. Na wesele za 4 miesiące zaczęłam robić listę utworów, menu listę gości mam już od dawna :) i mnóstwo innych rzeczy :) Dziewczyny czy progesteron muszę robić rano i na czczo ? Bo jutro mam do notariusza na 14 , i 22 dc, a nie chce mi się dwa razy jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaZona
Paulinka mi jeszcze 4 godziny w pracy zostaly i tydzien wolnego :D powiedz gdzie ten Twoj sklep sie znajduje to zajade na zakupy w drodze do zakopanego :) Kasik zdaje mi sie ze progesteron robi sie na czczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo ale tu dzisz cisza :-) ja leniuchuje a moj jak zwykle gra mecz :-) buziole dla każdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Temperatura 37,00. i Tam na dole od 2 dni mnie dziwnie piecze i jest tak jakby napuchnięte... hmmm.. ciekawe, może jakiś stan zapalny. jadę sobie zaraz kupić maść clotrinazolum. może pomoże. a po za tym wczoraj mi było lekko niedobrze i dziś rano też lekko niedobrze. ale tak że naprawdę tego nie odczułam na poważnie. jedziemy dziś z mężem na zakupy do galerii. potem wstąpimy na kawdę do ciotki więc będę was czyta dopiero wieczorem. i coś popiszę do was każdej:* buziolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) wlasnie wychodze na spacer:) chcialam Wam zyczyc milego popołudnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik_85 - jasna, sprawa, lista spraw weselnych musi być, toż to podstawa! Ja sobie jeszcze pyknęłam listę spraw do załatwienia przed urodzeniem się Kacperka (taką bardzo szczegółową - znajduje się tam nawet wizyta u fryzjera;)), listę rzeczy do szpitala, listę rzeczy, które jeszcze musimy kupić... Ale dzięki temu naprawdę czuję się jakaś taka pewniejsza i mniej się boję nieznanego:) ŻoneczkaKrk - no to życzę Ci powtórki mojego scenariusza, kochana:) Bo ja też musiałam kilka miesięcy temu kupić Clotrimazol z tych samych powodów;) I dalszą moją historię znasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kasik podawalam meila ... Jovanka ja się nie dziwnie ze masz juz wszystko gotowe bo na ostatnią chwile można o czymś zapomnieć ... Ja tez zawsze wszystko wypisuje na kartce co i jak :) Zoneczka oby Jovanka miała racje ;) Iza a u ciebie jak synek ? Lepiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny 🌻 Czytam Was codziennie ale nie mam weny zeby pisac:( Zawsze miałam dużo energii do wszystkiego, jakos emocje opadły, czuje sie załamana:( zdołowana:( Jutro wracam juz do pracy, mam nadzieje ze wskocze na max obroty i zapomne o tym ostatnich wydarzeniach, siedzenie w domu i rozmyślanie to niestety nic dobrego:( po pracy jade na bete ( teraz co 2 tyg musze robic, oby tylko spadała) Przestudiowałam juz neta o zaśniadze i wiem juz duzo wiecej:( Życze Wam miłego wieczorku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wracam z Krakowa odwiedziliśmy ikee Lubie takie dni szkoda ze pogoda była słaba w Krk ale droga do domu i słonko świeci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) gość...Ja robiłam i nie musiałam być na czczo aleto ty nosisz fasolke więc nie wiem kochana :) A Że zapomniałam wpisać to wiem ale powinnam jutro dostać okres już mnie boli brzuch i chce mi sie wyć jak pomyśle o tymmoim strasznym bólu :( Czy wy też tak okropnie przechodzicie okres że co 2 mies lądujecie po zastrzyk??...lekarka sie śmieje ze to dla tego że okres mam po 2 góra 3 dni .... oddała bym chodz połowe mężowi hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovanka - opowiedz mi proszę jak to było u Ciebie bo ja tego tak nie pamiętam. Zaczeło cię swędzieć i miałaś wrażenie jakbyś miała stan zapalny jakiś? :):) proszę proszę:):) ewelka - szukanie na necie nie jest tak dobre bo czasami przesadnie złe rzeczy wychodzą, ale sama wiem jak to jest i niestety ja nigdy się nie oduczę szperać i szukać na necie informacji. zwłaszcza w temacie który aktualnie nas bardzo interesuje. goscdarka - jak ci idzie jedzonko? :) mackowa - jak przed @? czujesz coś hmm? stymulowana - jak zacznie cię mdlić to pamiętaj że za dwóch:) 87srem - napisz w tabelce kiedy ci wypada następna miesiączka. kasik89, karolcia, marta, agniesia - jak wasze @ ? czy przegapiłam jakieś kreseczki? paulinke - trzeba usunąć z tabeli bo jest wyżej, czyli dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olala2013 MAMUŚKI Majowa************27********18.01.2014*********Marcelinka Fiona************** 25********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja********24*********?.03.2014**********Dominik CIĘŻARÓWKI Giubelli ****************27 ********9cs******** 1dz ********tp 04.07.2014 motynka ***************24*********2cs******************** tp 23.07.2014 JovankaJo **************29 ******* 3cs******* 1dz ******* tp 23.07.2014 PauliśC*************** 22 ********15cs********1 dz ******* tp 30.07.2014 Angelusdominus *******23 ********3cs******* 4dz*********tp 08.08.2014 RozusPL **************21*********4cs********************* usmiech.gif bejbe27 ****************27 ****** 18cs******************** tp 16.08.2014 Goofcia*****************22********6cs*********1dz******** *tp 07.11.2014 Izulinka7***************24*********13cs********1dz******* *tp 15.11.2014 goscdarka ************24**********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 olala2013**************24**********5cs*********1dz******* *tp usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 Karolcia15031__________XX______1cs_______1dz______@21.03. 201 4 Kaasik89______________25_______4cs_______1dz_____@14.04.2014 paulinka121989_________25______10cs______1dz______@29.04. 201 4 Stymulowana___________28______18cs______1dz______@03.05.2014 brzoskwinka14__________21______14cs______1dz_____@9-10.05 .20 14 marta86100____________28______75cs_______2dz_____@13.05.2014 agniesia88_____________26______6cs_______1dz______@17.05. 2014 MackowaZona__________27______16cs_______1dz_____@20.05.2014& lt; br /> IZA85_________________28______1cs_______2dz______@21.05.2014 Pita82_________________32_______2cs______1dz_____@22.05.2 014 ŻoneczkaKrk___________26______1cs_______1dz_______@25.05 .2014 Eska22________________22______17cs______1dz______@25.05.2014 kasik_85______________28______15cs_______2dz______@27.05. 201 4 Alaaa66_______________28______14cs_______1dz_____@30.05.2014 paulinka121989_________25______11cs______1dz______@30.05. 201 4 Eweelka_______________31______7cs________2dz_____@05.06.2014 nessaja________________21______3cs_______1dz_____@08.06.2 014 Paola1801_____________22______9cs_______1dz______@11.06.2 014 87srem________________27______22cs_______1dz_____@ 19.05.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŻoneczkaKrk---Prosze już się poprawiam :) Miłej nocki dziewczyny ja się kłade żle się czuje do jutra buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tym swędzeniem u jovanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczka mnie to chyba pominelas bo ja jutro zaczynam 10tc ;) także mam nadzieje ze @ długo nie przyjdzie :) tabelki nie poprawiam bo wiadomo co może być jeszcze .... Jeszcze kilka tygodni i się poprawie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już piszę, kochana:) No więc w 28. dniu cyklu (pamiętam dokładnie, bo to było dzień przed testowaniem) miałam swędzenie, takie typowe jak przy stanie zapalnym. Też miałam wrażenie lekkiej opuchlizny, miałam zaczerwienienie. I zastosowałam nawet Clotrimazol (potem schizowałam, że to przez to wyszedł mi test ciążowy pozytywny:):):) ). Potem się dowiedziałam, że jestem w ciąży, maść stosowałam jeszcze 2 dni, ale się bałm dłużej i odstawiłam. I cudownie samo przeszło. A przeszlo dlatego, że to po prostu nie był stan zapalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jovanko kurcze mnie też tak swędzi może i nam się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×