Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

kasik89 - to kochana nie bój się:) zmień się w tabeli i bądź dumna z tego że jesteś w ciąży! superowo. nic złego się nie wydarzy, ja w to wierzę. Ale oczywiście zrób jak będziesz chciała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry bardzo ;) Zoneczka jeszcze jedna wizyta u Gina i się przepisze pietro wyżej w tabelce ;) dumna to jestem nawet nie masz pojęcia jak bardzo ;) Odezwę się jeszcze wieczorem bo zaraz jade na pokaz florystyczny ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upisalam sie do wss a postu brak:( Jeszcze raz dzien dobry;) Brzoskwinkaz okazji rocznicy wszystkiego najlepszego ci zycze a wszegolnosci zdrowka, wytrwalosci i gromadke dzieciakow:* Milego dnia laseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laleczki jak po weekendzie? U mnie dzis pogoda bardzo ladna (w koncu), sloneczko swieci chce sie zyc. Biore luteine jeszcze 3 dawki mi zostaly i czekamy na @ niech przychodzi jak najszybciej. Angelus jak u Ciebie? Dzieciaczkami sie nie martw. Jovanka masz juz duzo rzeczy zazdroszcze Ci tych zakupow 🌼 ja tez bym nie mogla pakowac sie na ostatnia chwile, bo jak by sie zaczelo to bym zamarla ze strachu ze czegos nie mam. Mam nadzieje ze w koncu i nam sie uda. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulinka :**** dziękuję :****************************************** za życzenia i za pamięć :**** i wszystkiego najlepszego dla Twojego męzusia :* ja już byłam na pobieraniu krwi i jeszcze tylko poczekać do 14 i okaże się co nieco mam nadzieje :) moja żyła już ma chyba dosyć tego kłucia,bo ciągle w tym samym miejscu jestem kłuta i bedzie mega siniak :) co u Was dziewuchy ?:) Maćkowa tydzień urlopu? :) odpoczniesz trochę,zrelaksujesz sie :) :* wczoraj miałam mega ochote na pierogi z kapustą i z grzybami :) w domu nie znalazłam,w sklepach też tylko z mięsem były i musiałam obejść sie smakiem :/ ale za to wieczorkiem grila sobie zrobiliśmy :)mmm :* pycha :) sezon griolowy uważam za rozpoczęty :* miłego dnia :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja kasiaa12. czy to normalne ze w 9tc wystepuja delikatne plamienia? zobaczylam rano troche bezowo-brazowego sluzu u sie martwie. biore luteine i kwas foliowy. boje sie ze strace malenstwo... mam jeszcze recepte na duphaston czy jakos tak. jak myslice wykupic lek czy poczekac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko ode mnie tez najserdeczniejsze zyczenia z okazji rocznicy slubu :-) No odsapne sobie i ja i moj kregoslup od ciaglego siedzenia przed kompem :-) trzymam kciuki za bete! Niech rosnie w mgnieniu oka :-) ... Eweelka :* kochana dobrze ze z nami zostalas, kontroluj ta bete i Tobie zycze zeby spadala wlasciwie, daj znac jak wynik :* ... Zoneczka czuje jedynie ze mnie piersi bola jak diabli i to wszystko. A jak dzis Twoja temperatura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia może wykup tą recepte.duphaston to też progesteron tak jak luteina więc ci nie zaszkodzi,a niektórzy uważają że duphaston szybciej i lepiej się wchłania,więc Ci nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo Lejdis :) U mnie dziś piękna pogoda, aż chce się żyć :D ..... Brzoskwinko Wszystkiego Najlepszego z okazji Rocznicy Ślubu 🌼 Trzymam mocno Kciukasy za BETĘ ;) ...... Maćkowa fajnie Ci ;) Jak odpoczniesz będziesz miała więcej siły do działania ;) ...... Eska na pewno Wam sie uda ;) również trzymam kciuki ;) ...... A u mnie dziś jest 27 dc... jak narazie cisza, spokój :) spokojnie czekam.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo kochane moje ❤️ w końcu udało mi sie wszystko przeczytać:) Iza jak tam Kubuś? izulinka śliczny brzuszek też chcę już mieć taki:) Jovanko tyś to zorganizaowana babka jest zazdroszczę Ci tego, bo ja nienawidzę planować, robić list, nawet pakować walizki nie potrafię bo nie mam pojęcia co ze sobą zabrać;) śliczny brzuś i pupa też i te Twoje oczyyy ahhhh:) 87srem koszt mojej inseminacji razem z lekami do stymulacji, wizytami u lekarza i samym zabiegiem wyniósł ok 2000 zł, ale to przez to, że same leki miałam za 969 zł, ale tym się nie przejumuj bo leków jest cała masa i ceny też są mega różne, np teraz miałam się przygotowywać do kolejnej IUI i lekarz przepisał mi już leki tym razem za 500 zł, całe szczęście nie zdążyłam ich wykupić:) sama inseminacja 490 zł:) brzoskwinko brzoskiwnko wszystkiego lepszego w kolejnych wspólnych latach:*:*:* i trzymam kciuki za fasolkę :* maćkowo za Twoją też bo będzie i koniec kropka, zobaczysz jutro 🌼 angelus trzymaj się kochana i nie martw dzieciakami, tak jak dziewczyny piszą mąż sobie z nimi da radę:) nessaja - ja też kiedyś miałam usuwany ząb i bez antybiotyku:) olala jak się czujesz? gośćdarka? mnie coś muli;/ wczoraj rano wstałam, było mi niedobrze, chciało mi się płakać, wieczorem znów niedobrze. Dzisiaj to samo smutek, złość i niedobrze mi :( i ciągle się zastanawiam czy jest ok, cycki mnie już nie bolą, ale to dopiero 6 tydz więc chyba wszytsko przede mną z tego co mi tu napisałyście:) kiedyś wspominałam Wam, że mieszkam na 11 piętrze i parę dni temu doznałam olśnienia. Wsiadając do winy (która dojeżdża do 10 - na 11 muszę wejść po schodach) zorientowałam się, że cyt. " o k***a jaka ta wina mała, ja p*****le przecież podwójny wózek się tu za c***a nie zmieści".......jak już usłyszę moje 2 bijące serduszka ❤️❤️ to trzeba będzie zacząć rozglądać się za nowym mieszkaniem:( szkoda bo kocham mój widok z balkonu, całe miasto + kilka sąsiednich:) ale zdecydowanie wolę mieszkać nawet na parterze i mieć swoje maleństwa niż na 11 bez nich, także płakać nie będę:) miłego dnia buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! :) . Maćkowa, niestety ze stopą nie najlepiej. Boli jak trochę pochodzę... Jak nie przejdzie w ciągu najbliższych dni, to będę zmuszona udać się do lekarza. . kasiaa12, ja miałam takie plamienia w 9 tygodniu. Lekarz zalecił branie luteiny trzy razy dziennie po 2 tabletki. Jaką masz dawkę luteiny? Może zadzwoń do swojego lekarza i się z nim skonsultuj. Luteina i Duphaston to to samo, czyli progesteron. Nie wiem, czy w ciąży można go "przedawkować"... . Jovanka, ja też prawdopodobnie urodzę wcześniej. Termin z usg genetycznego wyszedł na 19 lipca (ło matko! to już za dwa miesiące!!!). Czyli porodu mogę się spodziewać już od początku lipca. Też porobiłam trochę zakupów. Na dniach chcę spakować torbę do szpitala. Jak wracałam z zakupów miałam zajść do apteki kupić podkłady poporodowe i majtasy siatkowe, ale tak mnie ta stopa bolała, że nie dałam rady. Może później po nie pójdę. W czerwcu będziemy się przeprowadzać i jak już to nastąpi, to chcemy kupić wózek, łóżeczko, komodę. Bo tak sobie myślę, że bez sensu będzie wszytko przewozić potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinko, życzę Tobie i mężowi samych pozytywnych chwil w we wspólnym życiu! 🌻 Kiedy teraz idziesz na bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motynko a co z Twoją nogą się stało?:( chyba gdzieś przeoczyłam:( jeszcze coś mi się przypomniało, mam problem z jedzeniem - jestem głodna, ale jak zaczynam jeść to mi się odechciewa ! trochę pogryzę i koniec i zaczyna mi się odbijać;/ wczoraj miałam mega smaka na uwag uwaga dorsza z kluskami śląskimi i sosem pieczeniowym:) pojechaliśmy do jakiejś karczmy - zamówiłam, poskubałam i zostawiłam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motynka dzisiaj byłam :) o 14 odbieram wyniki :) motynka już niedługo bedziesz miała przy sobie maluszka :** stymulowana na 11 piętrze ?! :) a bym się bała tak wysoko :) tak jak dziewczyny piszą jeszcze wszystko przed tobą i bedziesz tu nam jeszcze narzekac na rozne dolegliwosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana:* Motynka - z jednej strony wydaje mi się, że ten czas wlecze się i wlecze, a z drugiej, że tak szybko mija dzień za dniem... A Ty też taka ostatnio płaczliwa jesteś? Bo ja to momentami przeginam - wczoraj się popłakałam ze wzruszenia, bo M. przykrył mnie kocem, żebym nie zmarzła:) Te hormony... Jutro mam wizytę u lekarza i już się nie mogę doczekać nowego zdjęcia Kacperka:):):) Może tym razem nie będzie spał podczas badania i da matce i ojcu nacieszyć oczy swoimi minkami?;) A czy Twój synek obrócił się już główką w dół? Ja sobie wkręcam, że mój sięnie obróci i będę musiała mieć cesarkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny na najlepszym forum :) Motynko pokaz brzuszek pokaaaz pliis :) -- Brzoskwinko zatem duzo milosci, wytrwalosci i zrozumienia na kolejne lata i oby fasolka byla silna :* -- Paulinka Twoj mezus dzis urodzinki ma tak? sto lat dla niego :) -- Stymulowana, sa plusy i minusy ale pomysl jakbys miala taki wozek pchac na te 11 pietro jakby winda siadla :P -- A ja wlasnie wrocilam do domu. Mialam tournee po przychodniach :P najpierw bylam u dentysty i juz mam prawie wszystko zrobione tylko pozniej z dwoma zebami w ktorych mam lekarstwo i moge odchaczyc sobie to na mojej liscie przygotowania do ciazy :) ciesze sie z tego powodu jak dziecko :D bo ja dentysty to jak ognia sie balam a teraz nawet sie nie stresuje juz :) Potem pojechalam ze skierowaniem do naczyniowego ale jak uslyszalam termin dopeiro na grudzien to pojechalam do innej prywatnej a tam zamkniete i bede tam dzwonic po poludniu. A na samym koncu do ogolnego po skierowanie na badania na ktore ide jutro. - A wczoraj w pracy spotkalam dziewczyne z ktora lezalam w szpitalu. Nadal nic, staraja sie bez skutku. A tak sie ucieszylam jak ja zobaczylam ze nie macie pojecia :) Dzis mija 5 miesiac. Jeszcze tylko miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_nessaja_ - ale ten czas zleciał, matko! Bardzo się cieszę, że niebawem będziesz mogła rozpocząć nowe starania ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja miesiąc jupi jupi to już za chwilę ruszą staranka, super:) jak sie winda zepsuje to nic bo jest jeszcze jedna w klatce obok a klatki są połączone na 11 piętrze, ale nie wiem czy wiecie jak wyglądają windy w blokach z lat 80tych? takie wózek na 2 dziudziuszki nie wejdzie po prostu się nie zmieści:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczynki za zyczenia dla mojego mezusia, przekazalam i uradowany jak maly chlopiec. Wiecie co wam powiem..owulke powinnam miec czwartek-piatek. A dzis patrze i mam mega duzo sluzu plodnego. Kurcze czyzby znow mi sie cykl wydluzyl i owulka przesinela?? Nosz kurde:( a mezus specjalnoe zostal na caly tydzien zebysmy dzialali:( dzis rano pojechal a tu taki zoooonk;( jestem zla:( i znow czekanie do @ bo napewno przyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka sama nie wiem kiedy to przelecialo. Wydaje mi sie ze kiedy przestalam to liczyc ile musze czekac to czas lecial szybciej :) jeszcze tylko miesiac ktory tez zleci jak z bicza strzelil bo od 6 czerwca urlopik i bede grzac tylek w Chorwacji :) a tam... hihihi :D tylko ze zajedziemy i @ przylezie.. ale te kilka dni sie przecierpie a potem juz staranka :) -- Stymulowana a szukacie juz czegos? jak duze chcecie mieszkanie? a teraz jakie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm,Chorwacja...:) Nigdy nie byłam. My w tym roku mieliśmy jechać nad morze, no ale plany trza przełożyć na rok następny;) A pochodziłabym po plaży,nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja - mamy 2 pokoje , kuchnia, lazienka, przedpokoj = 57m2. Mieszkanie wynajmujemy i nie możliwości przerobienia sypialni na pokój dziecięcy bo najzwyczajniej w świecie nawet nie mam gdzie dać mebli z sypialni (np. łóżko 1,8 m x 2 m), także teraz 3 pokoje muszą być no i niższe piętro bądź większa winda, ale jak już mówiłam bardziej będziemy myśleć w temacie jak już minie ten I trymestr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana oby Ci ten pierwszy trymestr zleciał szybko, bezpiecznie i zdrowo!! :) mieszkanie to pikuś, znajdzie się jak będzie trzeba :) 🌻 Motynko o rety :( coś mi się wydaje że ta noga sama nie przestanie boleć. Idź jak najszybciej do lekarza przed Tobą jeszcze przecież troche czasu do porodu a będzie Ci co raz ciężej. Nie ma na co czekać. I szkoda że wcześniej nie poszłaś. Wiem troche jak się czujesz bo ja z kostką własnie też mam problemy i szczerze Ci współczuje. 🌻 Paulinka a może to śluz ciążowy a nie płodny? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już dziewczyny :) nie miałam niestety usg;/ jakas pechowa jestem chyba bo dzis pracownia nieczynna z powodu jakiejs awari.dzwoniłam już do lekarki i mam usg w środe.i powiedziała że wynik bardzo dobry,przyrost też bardzo dobry,i że należało by się martwić jak były wolniejszy dużo i nie przyrastał by o te 66 % co 48 h. ja jestem dobrej mysli :) mam przeczucie że bedzie okey :) a wynik bHCG to 1074,76 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi brzoskiwnka jak sie cieszę ❤️ bedzie dobrze zobaczysz jeszcze razem bedziemy rodzic :* Zapomniałam Wam cos napisac, w sobote moj maz miał stłuczkę, wjechał w niego tir, naszczescie jemu nic sie nie stało!!!! Ale auto ucierpiało dość mocno, troszkę szkoda bo jest z września 2013 i sporo straci na wartości ale najważniejszy moj maz!! No i w związku z tym zaraz jedziemy zawieźć auto do salonu, niestety zastępcze dostanie w innym salonie wie musimy jechac na dwa auta, ale to dobrze bo troche wyjdę z domu moze lepiej sie pocUje bo muli mnie strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie dziś pięknie a mnie tak spanie muli hehe miał być okres a tu nic tylko brzuch boli.... Brzoskwinko najlepszego z okazji waszej rocznicy:) Paulinka 100 Lat dla mężusia :) Stymulowana dziękuje za info.. teraz wiem że zmieszcze się w moich oszczędnościach hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×