Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Ja siedzę na zajęciach , trochę zaczyna boleć mnie głową, nie chce szalec za bardzo. Wojtkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Mamaniemama i jak dowiedziałaś się czegoś o tej rezerwacji czy uzbrajasz się w mega cierpliwość? :) & Jovanka dzięki za wyjaśnienie :) troche skapowałam z czym ostatnio mam problemy.. Mój mózg nie pracuje tak jak powinien.. Od nie dawna stałam się taka niezdarna, zapominam co było poprzedniego dnia albo co miałam zrobić w danym momencie.. Wczoraj np rozmawiałam z mężem przez telefon a za 5 minut zastanawiałam się w jaki sposób się rozłączyliśmy.. Kochana jakie wiersze piszesz? Może się pochwalisz? :) Rób test i nie każ nam długo czekać na wiadomość co i jak :) & Iza Ty pracusiu! Fajnie, że ciąża pozwala Ci pracować, nawet troche zazdroszcze :) & Pita super, że się powoli układa :) bardzo się ciesze.. Szybciej i dłużej sobie odpoczniesz :) od razu jedziesz do rodziców? & kasiaa12 jednak z facetami trzeba czasami ostro :) dobrze, że już prawie wszystko masz.. Teraz możesz spokojnie rodzić :) & Jovanka co do włosów to u fryzjera siedziałam jak na szpilkach. Jak miałam mokre to wyglądało jakby były czarne! Czego sobie nie wyobrażam w ogóle :) ale ostatecznie nawet dobrze się czuje :) & Brzoskwinka mój mąż był wniebowzięty :) na początku się ze mna droczył ale tak specjalnie żeby mnie troche zdenerwować :) & kasiaa12 mnie od jakiegoś czasu boli, przy chodzeniu i wstawaniu najbardziej. Pytałam się lekarza na ostatniej wizycie czemu, wyjaśnił mi że wszystko się rozciąga i ciało przygotowuje się do porodu.. & Mackowa co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia12 ja też nie byłam ani w górach ani nad morzem :) jak byłyśmy małe to nie jeździlysmy na wakacje z rodzicami bo zawsze latem jest najwiecej pracy,zawsze tylko do cioć i wujków,poza swoje województwo wyjechałam 3 razy w życiu,w gimnazjum do lichenia,w klasie maturalnej do czestochowy i w maju tego roku na komunie na sląsk.nawet w Warszawie byłam tylko przejazdem. jak w szkole były jakies wycieczki dłuższe to po prostu były drogie i rodzice nas nie wysyłali na nie i tak to jakos wyszło :) ale za to ze swoimi maluchami bedziemy jeździc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Dziewczyny piszecie o sprzątaniu w szpitalach?? Tosz to śmiech na sali, na porodowce jak lezalam to normalnie przy oknie siedział wielkiii wielkiii zoltyyyy oblesny pająk !!! ble nienawidzę ich okropne fuj.fuj, oni go widzieli i nikt go nie sprzatal siedział tam kilka dni a ją do okna się nie zblizalam, oni tak sprzatali że ivtak był syf... za to jak lezalam w mazowieckim szpitalu to francja elegancja :) czysciutko wszędzie nawet czasem mnie wkurzalo że o 22 myli jeszcze podłogi na korytarzu bo ale było bardxo czysto, a sprzątaczki ciągle chwalilam że codziennie tak dokładnie sprzątają i nawet jak byłam sama na sali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jovanka ale by bylo jakbys miala 2 kreski;* Dam dam znac. Dzis juz trzeci dzien wezme kapiel ale dzis to wrzatku doleje. Boli na @ to niech przychodzi a nie naciaga mnie na 100zl :D heheh ;-) Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hejo moje kochane :-* :-* czesto tak fajnie piszecie ze na tescie widzialyscie cien cienia kreseczki i tak sobie mysle ze ja powinnam sobie zmienic nick na cien cienia czlowieka :-/ oj dostaje po duuupce od mego synusia bo to taka mala wrzeszczymordka jest ;-) zaczynam doceniac nawet te zle chwile chodzenia z brzuszkiem :-/ & jovanka oj czekam az zrobisz tescik :-D a tak swoja droga pelen podziw dla ciebie jak ty kochana tak szybciusio i aktywnie powrocilas na forum bo ja cos nie ogarniam :-/ & ala ja odnosnie twych niedawnych postow co do kiepskich ruchow maluszka a wiec mozliwe ze synus po urodzeniu bedzie aniolkiem bo moj np bedac w brzuszku byl nocnym szatanem i tak ma do teraz ;-) & olala i zoneczka kurcze no nie widze jakie wam wyszly kolorki :-( & kasia12 super ze dopielas swego i zakupy sie udaly a co do bolu krocza to ja wlasnie tak mialam juz na koncowym stadium i niestety nic nie pomagalo na jego ustanie, tak po prostu musi byc... & paola daj znac jak po wizycie & brzoskwinka :-* :-* :-* mialam podobnie z wakacjami & angelus zdrowka dla malutkiej oj i wielkiej sily dla ciebie & lza pelen szacunek za to ze jeszcze pracujesz i ambitnie chcesz dalej :-* ja to bym nie dala rady :-P kochana jestes wielka i ja oczywiscie z opoznieniem lecz super ze twoja siostra tak radosnie przyjela wiesci o waszym malym wielkim szczesciu <3 & kasik85,eska,usia? i reszta co tam u was? przepraszam lecz nie jestem w stanie kazdej odpisac :-( ps. moze ktoras wkleic tabeleczke gdyz nie chce mi sie szukac a kompletnie nie pamietam jak to teraz sie akcje porodowe zaczynaja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
no szlak mnie trafi, zamowilam dawno temu kilka kosmetyków, Wczoraj raczył zostały wysłane ale Zamiast wysłać, kurierem typu dhl, ups to poczta polska podobno przesyłka ma dojść w 48 h ale sprawdzam jej status a ta od wczoraj leży gdzieś koło gdańska, sprawdzam rozmiar paczki XXL garbaryt 90x60x35 no kurcze pięć kosmetyków w tym szminka i tusz do rzes i aż taka duża paczka no i mało tego przesyłki docierają w ciągu 48 h ale wysłane przed15 a moja wysłana 15.18 :-( no teraz to wątpię że jutro dojdzie jak ona jeszcze w Gdańsku leży a raczej obok gdanska ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
& Zdesperowanamama ja ostatnio zamówiłam zasłony i pościel dla malutkiej, nie zobaczyłam że wszystko ma dojść kurierem48. Obie paczki też były opisane na gabaryt XXL, dochodziło ponad tydzień a na opis gdzie jest nie patrz. Moja już podobno wracała do nadawcy na poczcie mówili mi że nawet takiej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
ola ponad tydzień to ładnie, przecież listonoszem już jest szybciej :) :) Zobaczymy, jak do piątku nie dojdzie to zadzwonie, ew jak już będzie na poczcie u mnie to sama odbiore :) Ale wkurzylam się strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie jeszcze bede musiał pomęczyc. jakos dam rade:) jak sie nie bede wiercic i krecic to moze dam rade:) xxx co do paczek to ja kupiłam sobie na allegro fotelik. paczka była wysłana kurierem48. paczka nadana 26.11 a dzien później była juz u mnie. paczka wysłana spod poznania chyba z leszna:) zdesperowana spokojnie. nawet jesli paczka teraz jest gdzies w gdańsku to nie znaczy ze jutro jej nie dostaniesz. oni jeżdzą nawet w nocy a nie zawsze uaktualniają status paczki. ja czekałam na paczke od siostry i patrzyłam po godz. 7 gdzie jest to była w strykowie. dwie godziny później była już niby u mnie w miescie. tylko u siebie czekałam na tego debila chyba 3 godz. normalnie nerwica mnie juz brała bo nie mogłam wyjsc do sklepu bo nie zawsze dzwonią ze przyjadą. raz taką sytuacjie miałam ale naszczescie brat był w domu to odebrał bo jak by jego nie było to nie wiem ile bym czekała tym bardziej ze to było tydzien przed swietami a w paczce były prezenty od mojej siostry dla wszystkich i musiałam je porozwozic:) xxx OMG ja jutro ide do lekarza:) ciekawe czego sie jutro dowiem... potem jeszcze małe drobne zakupy dla małego... co do mojego to wczoraj musiał sie długo namęczyc zeby mnie przeprosic. on wie ze jak mnie zdenerwuje to mu łatwo nie odpuszczam. wczoraj za szybko mu to odpusciłam ale musiałam jechac na te zakupy bo dzis pojechał znowu i wroci za tydzien dopiero... aaa i powiedzcie mi czy cos zostawia sie w szpitalu?? bo nie wiem czy mam cos przygotowac czy nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Kasia to prawda, powietrze wszystko zmienia... My akurat mieszkamy nad samym morzem i widzimy je z okna... A z drugiego okna wysokie góry :) mój maz który choruje na ciężka astmę i do tej pory miał częste ataki, pogotowie itd, tutaj nawet nie potrzebuje leków! Czuje sie swietnie a gdy tylko pojedziemy gdzieś na wakacje zaraz mi sie dusi... Xxxxxx Zdesperowanamama. A co ty na ptaszniki?? Hodujemy 2 :) a swoją droga Norwegia taka piękna ale pająki są straszne... Raz w nocy mnie ugryzł w udo to miałam siniaka wielkości dłoni i mam po nim bliznę. A to był zwykły pajączek z dworu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
namezis ją zwykłego pajaczka się boję bo mnie łapie paraliż, ją strasznie się boję pająków a co mówić o ptasznikach :-/ chyba bym zemdlala jak bym takiego na własne oczy zobaczyła. &&&% na paczkę spokojnie poczekam, tyle że sprsedawca dwa tygodnie czekał z wysłaniem q tu jeszcze kurier48 to się wkurzylam:) Ale poczekam spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Zdesperowanamama wiem o jakim strachu mówisz... Ja ptaszniki na ręce biorę bez problemu... Szczury? Są super! Ale jednego czegoś boje sie strasznie... Obrzydza mnie i paralizuje... Uciekam jak kot przed psem... A tym stworem jest ... motyl! Nienawidzę, niecierpie, brzydzę sie... A ćma? Nawet taka wielkości 2 mm musi zostać potraktowana kapciem... Czasem jak rano sie obudzę i zobaczę ze ćma jest w sypialni, zamykam drzwi i nie wchodzę tam dopóki maz nie wróci z pracy i nie zabije... ;) taka tam mała fobia :) i to koniec listy rzeczy których sie boje :) na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
Dziewczyny a ja to chyba niczego się nie boję z zwierząt ale taki zawód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Jovanko ale by był czad jakbys ujrzała dwie kreseczki ;) ... Rob tescik i pisz jaki wynik ;) Pita szefu stanął na wysokości zadania :) super wiadomości i teraz pozostaje juz tylko zdrowiec :) ... Kasia12 mnie krocze boli juz od września i to tak ze początkowo chodzilam jak kaczka ... Ja biorę magnez ale nic nie pomaga i niestety trzeba się męczyć do porodu no i kości miednicy tez czuje jak mi się rozchodzą jak np wstaje z łóżka i tak jak któraś pisała to normalne ... Ja dziś sorzatalam z mama ta sypialnie i padam na pysk ... Ale czytam was czytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, może pomożecie podjąć decyzję. Staramy się o dziecko od ponad dwóch lat i w tym cyklu dzieje się coś nie tak. @ była 3.11, przytulanko 11.11, 13.11 oraz 15.11 czyli w najprawdopodobniejszym terminie owulki (najdłuższy cykl w tym roku 28 dni, najkrótszy 25 dni). Do dzisiaj nic (30dc). Robić test czy poczekać jeszcze? Nie chcę kolejnej porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
gości ją bym na twoim miejscu zrobiła, a objawy ciazy lub nadchodzącej@ masz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ola lal ale zmiana i odwaznie bo z blond na taki kolorek lecz jak najbardziej pozytywnie super wygladasz :-* :-* pewnie ciezko ci sie przyzwyczaic? & dziewczyny nie wiem jakie wy kupujecie pampersy dla maluszkow , ja uzywam babydream z rossmana one sa z wycieciem na pempusia 30szt za 11.90zl a obecnie w promocji za 10.90zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowanamama ja tez okropnie boję się pająków :) nawet tych takich kątników domowych,jak gdzies zobacze pajaka to dostaje ataku paniki,jak nie daj boże gdzies mi w kącie wylezie czy na ścianie to maż musi go natychmiast zabic,a czasami zabijam sama jakimś mega kapciem zeby broń boże nie dotknac go dłonią. czasami jak meżowi zdąży uciec i go nie ubije to potem nie spię w nocy bo sie boje ze bedzie po mnie łaził :( niby takie małe stworzenie i duzo dużo mniejsze ode mnie ,ale boję się koniec.obrzydliwe są dla mnie.fuj . nemezis żartujesz :) ? motylki sa takie fajowe :) kaasik89 to teraz odpoczywaj :) gościu jesli boisz się rozcarowania mozesz poczekac jeszcze dzien lub dwa i dopiero zrobic teściora.jednak powinien już chyba wyjsc :) goscdarka i jak się sprawdzaja te pampersy :) ? ja narazie mam z DADY :* Jovanka litości :***rób ten test bo ja cały dzien dzisiaj czatuje na twój wpis o wyniku teściora :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdesperowanamama no właśnie objawy na @ miałam w zeszłym tygodniu. Aktualnie nic nie wskazuje ani na ciążę, ani na @, żadnych objawów (no może notoryczne podjadanie śledzi - bez jednego dziennie nie potrafię wytrzymać). Dlatego nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Trochę czytałam na forach i dziewczyny strasznie narzekają na pre test... piszą, że inne testy wychodzą a na tym wiecznie cień cienia... albo że ciąży nie ma a ten cień cienia się pojawia :o Tak się zastanawiam, pierwszy test zrobiłam w niedzielę rano, potem niedzielę wieczorem, potem poniedziałek x2, i dzisiaj x2... To cholernie głupie ale kiedy już tyle razy się nie udało, gdy zobaczyłam tego bledziucha.. nie mogłam przestać :/ Dzisiaj wieczorem znowu cień cienia... Myślicie że jest szansa? że przez 3 dni pod rząd wychodzą takie cienie? chyba powinna być już krecha... został mi 1 test... i trzymam go do soboty... Chyba że @ przyjdzie wcześniej... Jeśli nie, zatestuję w sobotę... Wtedy będę wiedziała na pewno bo jednak przez te kilka dni powinno już być coś widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
chyba str.znów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdesperowanamama - Co do objawów to były w zeszłym tygodniu takie na @, ale w tym tygodniu nic nie wskazuje ani na @, ani na ciążę. Dodam, że po zakończeniu tego cyklu miałam zacząć procedurę in-vitro z dofinansowaniem. Teraz jestem z kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻoneczkaKrk
Darka daj e maila to ci wyślę zdj bo nie potrafie na fotosiku dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam usg o 20 pewnie juz to pisałam, ciekawe ile waży. Jovanka jak to ci sie okres spóźnia ? O co to chodzi ? :-) czyżbyś nie czekała do sierpnia ? Oooo Paola i jak u ciebie? Co mowila lekarka ? Badała cię ? Dzis mialas wizytę ? Ooooo Nessajka jak tam u ciebie slicznotko ? Jak sie czujesz ? Ooooo Karcia nie moge od 2 dni kupki... Co zrobiłaś na to ? Ooooo Paola wlasnie miałam pytać będziesz ciągnąć rozjasnianie włosów ? Ooooo Jak sobie radzicie z goleniem do nogi ciężko mi dosiegnac a co dopiero tam na dole . Będę fufurella jak to jovanka kiedyś nazwała i moj M praktykuje to słowo. Nie ważne czy jestem ogolona czy Nie to mówi na mają pipi -fufurella. Hihi :-) Oooooo A ewelka na czym u ciebie ostatnio stanęło. Miała byc jakaś decyzja ze na fundusz, i jak sie z tym skończyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoneczka raczej bede i zrobie wlosy jakie nigdy nie mialam. Jakis jasny braz czy cos :D Nie uwierzycie co wam teraz napisze jak po wizycie... Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×