Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość zdesperowanamama
zoneczko, gratulacje :) nemezis i jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) Nemezis to kupuj te doc morris. Idę spać kochane :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Niby kreski nie ma. Jest cos na kształt zadrapania, ale różowego cienia nie ma.. Ale zobaczę jeszcze rano czy nie nasiąknie na różowo... . Kupie test pod koniec tygodnia :) i przetestuje w weekend :) zobaczymy :) tymczasem dobranoc :) jutro muszę upiec świąteczne ciasteczka korzenne w pracy ;) mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
iza 85 -te rasy mają półdługie włosy - czytaj mają włos i podszerstek który im wypada, chodizło mi o psy typowo dłogowłose, np York, Sznaucer, MAltańczy, Hawańczyk, Bolończyk, Shih Tzu Pudle itp, im nie wypadają włosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
nemezis czyli u ciebie ciążą :*:*:* Kup ten test aby się upewnić. :*:*:* znikam i ją spac :) Bo czekałam tak na ta wiadomość od nemezis :) dobranocka :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola - nie, beta chyba nie;). Przy Kacperku nie robiłam i teraz też nie pójdę, pewnie gdybym miała większe parcie na ciążę to tak, ale teraz czekam sobie w miarę spokojnie;). Co będzie to będzie:). Ale nie powiem - ciekawość mnie zaczyna zżerać;). IZA - ja czasem nie mam słów, jeśli chodzi o facetów...:/ I teraz jest to "czasem"... Tak, jeśli @ nie przyjdzie powiedzmy w ciągu tygodnia to powtórzę test. Żoneczko - gratuluję synusia! Ależ miałaś słodki widok:). Jutro na spokojnie poczytaj sobie jeszcze raz o Paoli i o mnie i wszystko będzie jasne;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
tak ta strona mi przeskakuje że łohohoho :) też idę spac, rano trzeba wstać, byle do soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zoneczko pecherzyk owulacyjny w 44dc :D Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
iza z kacprem zero problemow, brak kolek i nawet nie wiedzialam kiedy mu wyszedl pierwszy zabek :-).commoja mini teoria z kapim ciezki dlugi bolesny porod lecz latwe dziecinstwo a z alanem super porod no to teraz dostaje w kosc :-/ zapomnialam wam pisac ze polozna kazala mi wprowadzic tak dwie butle dziennie sztucznego mleka tak zeby ino chociaz troche pospac no i w dzien 5h snu matko wyspalam sie jak nie wiem no i w nocy kolo pierwszej tez daje butle: dumna mama ze zapcham dzieciatko i sobie pospie itak sobie spie nagle placz patrze na godzine a tu 1:50 no nie cala gidzina!!!!! i tak mamy 4 a ja nadal walcze z ma wrzeszczy mordka i przecze mym twardym zasada co do wychowywania ( totalny brak noszenia lulania, smoczka i co ino tylko) darka nosi lula buja by choc minutke snu wydobyc-efekt zerowy teraz lezy w rozku mi na kolanach mamusia buja na lewo i prawo a oczka jak 5 zl :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
No i chyba norweska woda ma hcg w składzie... NASIĄKŁ NA RÓŻOWO!!! Co za badziewie!! Jedyna pocieszająca różnica jest taka że na wcześniejszych testach ten cień pojawiał się niemal natychmiast a tutaj po nasiąknięciu... ale mają niemalże identyczny odcień... co za badziewie?! Dziewczyny kochane, nigdy nie kupujcie tego testu... Na dodatek właśnie zaczął boleć mnie brzuch także @ się zbliża... a to buka :/ a miało być tak pięęknieeeeee.... Głupi test narobił mi nadziei.. ale plus jest taki, że zużyłam to g**** i więcej go nie kupię... No ale mnie rwie w brzuchu :/ będzie ciężki dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
No więc u mnie piersi się powiekszyly jak na @są jakieś żyłki ale nie mam pojęcia czy zawsze tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba niepotrzebnie się nakrecilam: ( Wojtkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Wojtkowa @ przyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
Nie przyszła, ale czuje się jak przed @więc chyba,nic nie wyszlo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelia123
Ahoj dziewczynki! Czytam Was już od prawie roku,ale jakoś nie było okazji się odezwać :) Nie mogę się od tego forum "odczepić", bo wsparcie jakie sobie tu dajecie jest po prostu wspaniałe :) Mam nadzieję, że kiedy ja będę czekać na te upragnione dwie kreseczki, to też będziecie ze mną :D Na razie przeżywam wszystko razem z Wami ;] Mam do Was pytanie, bo pamiętam, że niektóre z Was mają koty... Stymulowana, nessaja i na pewno ktoś jeszcze :) Mój kocur jest o mnie zazdrosny, boi się obcych i na gwałtowny ruch reaguje zabawą. Jest po prostu trochę dziki. Troszkę się boję, co to będzie jak pojawi się maleństwo... Czy nie będzie traktował go jak zabawki albo wroga. Macie jakieś doświadczenia z tym związane? Wasze, w rodzinie, znajomych? Z góry dzięki za odpowiedź i trzymam za wszystkie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelia123
Miało być A h o j :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
Rebelia, może być różnie więc warto stopniowa kota przyzwyczajać np do tego żeby z Tobą nie spał, żeby nie wchodził do twojej sypialni, trzeba być w tym konsekwentnym, jest wielu behawiorystow którzy na bank pomogą Ci jeżeli będziesz miała jakiś problem, powiedzą jak postępować :) Musisz postępować dość ostrożnie bo koty w wyniku stresu mogą się zablokować i taki kotek może przestać robić siku, co jest mega problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
hej, nemezis no nie gadaj, to durne testy ehh. Szkoda, ale teraz wiesz aby ich nie kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebelia123
Tylko czy ja odzwyczaję dwuletniego kota od czegoś co mógł robić zawsze...? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
nemezis i wojtkowa, to zobaczymy czy te @ do was przyjdą.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
rebelia ją mam kota, to był jakiś przybleda ale jak go znalazłam to miał z miesiąc, i też nie lubial obcych nawet raz mi uciek ale sąsiad z drugiego kaca wsi mi go rowerem przywiózł :-D i ci powiem że sam się przyzwyczaił do mojego syna wtedy miał dwa latka, a dziś to dwa kumple, w dzień śpią razem, mój syn go dokarmia jak coś je.Tylko że względy na syna go nie oddalam bo mnie kot wkurza. a najgorsze że lazi wszędzie po meblach no wszędzie, zacza się wyprozniac w domu za kanapa.v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
Dziewczyny ja to się czuj***ardzo rozdarta :( bo niby wszystko wskazywało na ciążę a teraz Man wrażenie że za parę dni przyjdzie @, a może zrobić szybciej test ? Jak wyjdzie negatywny to już nie będę sobie tym glowy zawracać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Boże wstałam z okropnym bólem głowy :( a i zrobiłam pierwszy krok z łóżka i co ja czuję???? Zakwasy? W biodrach? Ok miałam ciężkie dwa dni w pracy ale czy żeby aż tak to odczuć... Albo się rozchodzą :P im dalej w las tym więcej dolegliwości matko powiedzcie te co już urodziły czy po porodzie wszystko odchodzi w niepamięć jak ręką odjal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Zdesperowanamama, nigdy w życiu ich nie kupie! Póki co @ nie ma. Testu nie kupuje bo nie chce żeby mnie korciło ale jesli do soboty nie przyjdzie to zrobię... Póki co wzdęcia mi sie nasiliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
no więc dziewczyny wstrzymajcie sie z testowaniem do soboty. Szkoda, ten test zrobił ci nadzieję a tu proszę. Namezis a ty nie robilas tak jak jovanka żeby po kilku god sprawdzić czy kreska może sciemniala;) bo ten test z wody dopiero po nocy się zabarwil, a te co robilas to od razu, Ją liczę że chociaż tobie się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja należę do bardzo nadawanych osób, więc nie wiem czy mi się uda wytrzymać , nigdy w cyklu nie miałam żeby przez tak długi czas mnie bolały jajniki, zawsze w owulacji a później podcZAS OKRESU WOJTKOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
wojtkowa, to zrób test jak mają cię myśli zadreczac. będziesz wiedziała na czym stoisz. A kiedy@ powinnas mieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żoneczko jak to miło "usłyszeć", że wszytsko u bąbelka jest na miejscu 🌼 Ala ja też się nad tym zastanawiam, czy po porodzie poczuję ulgę i w końcu przestanie wszystko boleć? nemezis masz nieziemską cierpliwość...ja na Twoim miejscu już dawno kupiłabym inny test, a nie maltretowała się tymi. A powiedz mi jak się mieszka w Norwegi? Bo mi się tej kraj jakoś fajnie kojarzy....ze śniegiem, reniferami, odludziem, pięknymi krajobrazami i sweterkiem w gwiazdki:) Jovanko no szalona Ty już tam w tym śmietniku nie grzeb no no no........i już pierwszy ząbek?? matko kiedy to zleciało, szok!!! a jak Kacperek to znosi??? Przepraszam ale padłam jak wyobraziłam sobie ptaka w Twojej burzy loków :D Maćkowo gdzie jesteś bo się martwię??? nessaja eska brzoskiwnko jak Ci dobrze, że nic Cię nie boli, zazdraszczam bardzo mocno!!!:) IZA85 Ty na prawdę powinnaś troszkę wyluzować i nie dźwigać i nie chodzi mi teraz o ten karton, ale o odkurzacz po schodach! Kobieto ZWOLNIJ! sama zawsze każdej pisałaś, żeby się oszczędzać, żeby wstawać tylko na herbatkę i siku a Ty co??? Olala fajny kolorek, co prawda odbiega od tego co chciałaś, ale mi się podoba tylko czy się nie wypłucze? Paola 2 owulacja no masz co to się dzieje!! i jak teraz będzie stało z twoim cyklem jak będziesz w uk??? goscdarka a mąż w trasie czy w domu? masz kogoś do pomocy kochana? rebelia123 witaj:) z moim kotem mam nadzieję nie będzie problemu dlatego bo ona jest kotem samowystarczalnym, sama się bawi, sama sobie "organizuje dzień", jest do nas przywiązana, ale nie to żeby była zazdrosna, czasem przyjdzie się przytulić, a tak to ma wszystko gdzieś, mr mrrr miauuuu zrobi jak jest głodna i to by było na tyle, a śpi też różnie, czasem z Nami, czasem w innym pokoju, jak to kot chodzi własnymi ścieżkami:) Wiecie co, budzę się wczoraj, wstaję z łożka i IDĘ!! normlanie idę, nie ciągnę za sobą sztywnej nogi, nie bolą plecy, nie boli pośladek, szok!! postanawiam to wykorzystać, biorę się za prasowanie, stoję dzielnie, ale nagle moje serce zaczyna coś knocić (robi to codziennie od piatku) więc siadam i prasuje dalej, nagle skurcz!! jeden, drugi....leże.....leże cały dzień skurcze co chwile wracają, bolą, ale nie jakoś mega, Oliś kręci się jak szalony, ja juz cała spocona ze strachu, leżę cały dzien i czekam, nospa! pomogła! po paru h znowu to samo, mąż już chce cisnąć do szpitala (godz. 22), ale najpierw wanna! przeszło ufff....dziewczyny byłam pewna, że to już się zaczyna!!! ze strachu pociłam sie jak nie powiem co, ale przeszło (rety brzoskiwnko Ty do tego jeszcze miałaś biegunkę to też się strachu najadłaś co??). a dziś budzę się i booooooooooli kręgosłup między łopatkami nosz k***a i znowu dzień z d**y, nic nie zrobię, nic nie załatwię bo nawet oddychanie mnie boli;( karcia gratuluję kupy:)!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×