Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Witam Was Dziewczynki moje ukochane!:) Co za noc za nami...;) Mąż wrócił w nocy z pracy, wziął prysznic, wszedł do pokoju o 3:50, pochylił się nad łóżeczkiem malucha naszego słodkiego i... No i właśnie - nieopatrznie poprawił mu kołderkę. Mały się poruszył, otworzył oczka, zobaczył ojca i usłyszeliśmy znajome "heeeeeeeeeej";););). Zabawa trwała w najlepsze do 5... Tym razem kozłem ofiarnym został mój mąż (czyli musiał się sprawdzić w roli animatora zabaw), matka była zbędna, ale położyć się nie mogła, bo przecież oni się muszą bawić na CAŁYM łóżku. Bo inaczej ich ograniczam! Siedziałam więc w fotelu obok i patrzyłam na te moje dwa szczęścia - obaj radośnie gugali, naśladowali się wzajemnie, prychali, puszczali bańki ze śliny... Potem jakby się umówili - M. padł, a małe zaczęło kwilić, że jeść. Mamo! Jak fajnie, że jesteś! Przydasz się wreszcie do czegoś, zrób to, co Ci wychodzi najlepiej, czyli butelkę:). No i mama poszła:). Teraz obaj odsypiają nocne ekscesy, a ja oczywiście nie mogę zasnąć...;) goscdarka - oj, doskonale pamiętam te pierwsze "cudowne" tygodnie z noworodkiem;) Miało być tak: ja - świeżo upieczona, szczęśliwa mama podbiegam z nieopisaną radością do łóżeczka, w którym śpi albo cichutko leży mój mały, wyczekany aniołek. Ja zawsze w zwiewnej sukience, zadbana, pachnąca, z blaskiem w oczach. Zmęczenie? Ach, czymże ono jest w porównaniu ze spełnieniem, jakie odczuwam jako kobieta! Macierzyństwo mnie uskrzydla, wszystko wreszcie jest tak jak być powinno. A było tak: ja - świeżo upieczona, na swój sposób szczęśliwa mama podczołguję się z nieopisanym wysiłkiem do łóżeczka, w którym krzyczy albo głośno płacze mój mały, wyczekany niemowlak. Ja zawsze w wyciągniętej sukience, średnio zadbana, pachnąca (?) resztkami na cyckach skiśniętego od tych upałów mleka, z blaskiem bijącym z tłustych włosów. Zmęczenie? Za delikatne słowo. Macierzyństwo mnie powala, nic nie jest tak jak być powinno;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielony kurczak
Cześć! jestem tu nowa choć od jakiegoś czasu podczytuję forum:) mam 26 lat, z mężem staramy się już 5 cykli(choć z tych 5 tylko 2 były tak na 100% wykorzystane), a dziś właśnie zaczął się 6. Miałam wcześniej trochę problemów (torbiele, polip) ale teoretycznie to już wszystko za mną. Moja lekarka uważa że jedyne co możemy jeszcze sprawdzić to drożność i badanie nasienia ale to dopiero jeśli do końca roku się nie uda. Z kolei mój mąż łyka teraz końskie dawki antybiotyków bo okazało się że ma przewlekłe zapalenie prostaty, więc według jego urologa na czas leczenia musimy odpuścić. Ale twierdzi też że ten stan zapalny nie miał wpływu na nasze dotychczasowe niepowodzenia. Mam nadzieję, że trochę mnie wesprzecie, bo są dni takie jak dziś kiedy widzę same czarne scenariusze i nie wierzę, że kiedykolwiek się uda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stymulowna no wlasnie nie wiem.. moj ma byc w pl na 3dni autem to pewnie zalapie sie na @ :-) ale od tego cyklu bede brala tabletki anty wiec cienko to widze:( Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten bol owulacyjny jest okropny jakbym miala @ :-((((( Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Zdesperowanamama****** na wcześniejszych testach ten bledziuch pojawił sie od razu a jak test wysechł czyli jakieś 5 minut to stał sie bardziej widoczny. Producent pisze ze test liczy sie 30 minut. A ten z woda nawet po pół godziny był biały dopiero rano ta kreska.... Stymulowana****** Norwegia piękny kraj :) krajobrazy, morze, odludzie... To sie zgadza :) co do śniegu i reniferów tez :) ale ja akurat mieszkam w Stavanger. To miasto portowe leżące na wyspach i półwyspach oddzielone od lądu na około górami wiec to bardzo izoluje :) i przez to pogoda nie jest zmienna. Ubiegłej zimy śnieg widziałam przez jeden dzień i sięgał on do kostek a juz w Oslo, w jedna noc ich zasypało :) np dzisiaj jest chyba 6 stopni na + :) wiec to a plusy :) ale cos za cos :) w lecie 15 stopni mnie nie urządza ale mozna sie przyzwyczaić ;) no i leje... Czasem przez 4 miesiące bez dnia przerwy. W grudniu np standardowo przez miesiąc są 2-3 godziny nasłonecznienia i to wszystko :) no i ciemnica... O 9 rano nadal ciemno :) ale w lecie robi sie ciemno około 1 w nocy a rozwidnia sie około 3 nad ranem wiec tez cudownie :) klimat ciężki, surowy... Ale wpisz sobie w Google "Preikestolen" to zrozumiesz dlaczego zapiera dech w piersiach :) na każdym kroku takie widoki, fiordy :) pierwszy faz w życiu tutaj widziałam wieloryba czy delfina :) albo fokę :) w naturalnym środowisku życia a nie zoo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
nemezis to jeszcze nie wszystko stracone, ale jesteś cierpliwa:* a mnie w nocy bolało podbrzusze ale delikatnie taki nieprzyjemny bol. dziewczyny a jak to u was jest z śluzem? bo od czasu @ mam go mało, a w dni kiedy miała być owulka to było mało ale przejrzysty. ją na ogół mam mało sluzu teraz np mam ale suchy też go mało:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No stymulowana nawet oddychanie boli? No masakra ja dopiero 28to co jeszcze przedemna.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
Ja @powinnam dostać 5-8 więc jeszcze chwileczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
Rebelia oczywiście że można przyzwyczajać wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
U mnie dziś 32 dzień cyklu wiec w normalnym cyklu @ powinna być dzisiaj... Raz na rok zdarzy sie ze bez przyczyny cykl trwa 35 czy 38 ale sporadycznie... W tym roku było od 28 do 32 dni... Ale najcześciej 30-32... Wiec dzisiaj @ powinna przyjść... Rano pisałam ze boli mnie brZuch. Ale to był strasznie dziwny ból. Tak jakby z boku, takie ciągniecie... W niczym nie przypominał bólu @... Póki co jej nie ma i nic nie boli... Ale te wzdęcia mnie przerażają! Ledwo jeansy moge zapiać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
ją takie wzdecia mam przed@. raz mój szfagier gratulował mężowi że jestem w ciazy strzelał że 3-4 miesiąc :- o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Może to śmieszne ale ja wzdęcia miałam może kilka razy w życiu... Często boli mnie głowa, mam mdłości co kilka dni zawsze itp... Ale wzdęcia to u mnie nowość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtkowa
Nemezis , rób inny test:) a nie trzymasz w napięciu :) ja dziś po zajęciach też pojde bkupic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Moje przeczucie mówi mi ze sie nie udało ale jest cos dziwacznego... Może to zle zabrzmi ale... Uwielbiam piwo i jestem jego wielkim smakoszem. Mój maz jest browarnikiem wiec co raz przynosi jakieś nowości... A to z kawa wysraną przez małpy, a to z czereśnią jakąśtam... I co wieczór po szklance nowego piwa sobie próbujemy ;) dla smaku itd a to mu tez pomaga bo sprawdza i pyta o opinie czy jest sens to piwo produkować itd. A ze ja ubóstwiam smak piwa (nie pije nic innego, nie lubie wina czy drinków) to tak sobie po szklaneczce próbuje. Taki rytualik ;) aż tu nagle wczoraj D. Przyniósł nowy nabytek piwo zimowe z cynamonem, miodem i przyprawami korzennymi... Pycha... A ja powiedziałam ze nie mam ochoty. Nawet łyka nie wzięłam bo jakoś mnie tak... Chociaż mimo wszystko czuje ze nic z tego... A moje przeczucie rzadko mnie zawiodło... *******wojtkowa, testujemy jutro rano razem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
dziewczyny testujcie, testujcie. bo ją w takim napięciu jestem przez was jak bym to ją miała testować;) 😍 a ją jak byłam w ciazy to dziewczyny od razu wiedzialam że jestem jeszcze przed @ przeczucie nie wiem intulicja czy co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
czy wy oszalałyście ?:) tyle postów naprodukowac ?:) i jak tu człowieku za takimi nadążyc,jak czytac trzeba godzine i druga godzinę odpisywac :):* matko ale mam dzis dzien parszywy ;/ nic mi się nie chce ;/ jak ćwiczyłam to całkowicie mnie siły opuściły i nie dałam rady nawet przysiadu zrobic,ale jakoś wymęczyłam te 50 minut.i oto jestem padnięta :) JOVANKA dopóki nie ma @ to sa szanse :) nie wiem czy pamiętacie ze podobnie było u żoneczki kochane,zrobiła test,negatywny,wyrzuciała go do kosza i po jakimś czasie wyjeła żeby pokazac mezowi ze jest negatywny a tam druga kreska :) tylko u niej może nie było to po 10 godzinach :) wiec Jovanka ja mam nadzieję ze u Ciebie może w moczu jeszcze za mało HCG,i dodatkowo to nie z porannego moczu,a na następnym wyskoczą odrazu dwie piękne krechy :):* IZA suczke :** jestem zdecydowanie za suczką :) to nie prawda ze psy są wierniejsze :) mam i psa i suczke i piesek to normalnie diabeł wcielony i wgl się nie słucha a co za tym idzie musi mieszkac na dworzu,a moja sunia to jest normalnie taka kochana :* jak mnie nie ma to czeka pod drzwiami mojego pokoju i jak ktos ją woła do kuchni czy siostra do pokoju to nie chce iść,woli czekac na korytarzu pod moimi drzwiami,a jak juz pojdzie bo długo mnie nie ma to w drugim pokoju stoja fotele przy oknie,wchodzi sobie na fotel,z fotela na parapet i siedzi w oknie i czeka na mnie :) ostatnio ją zamykam w moim pokoju jak gdzies jade a ona sie zagrzebuje pod kołdre i sobie na mnie czeka tak :) a jak się cieszy jak wkońcu wróce,jak skacze i piszczy.mówie Ci ,chyba nikt nigdy w życiu jeszcze sie tak nie cieszył na mój widok jak ona kiedy wracam do domu :) śpi na mojej podusi,swoją drogą zajmuje troche za dużo miejsca w naszym łózku,chodz jest malutka,ale nie mam serca jej wygonic :) rano robi nam zawsze pobudke :Dwłazi pomiedzy mnie i mężusia,macha swym puszystym ogonem i specyficznym pomrukiem informuje ze czas wstawac :):* kiedy coś do niej mówie słucha mnie tak jakby rozumiała,a czasami nawet cos odpowie ale się uśmiechnie :) tak ,mój pies umie się uśmiechac :* i mogłabym tu jeszcze wymieniac i wymieniac :) a jak nie chcesz suni ze względu na szczeniaki to możesz przeciez wysterylizowac i po kłopocie :* Stymulowana to miałas stracha dobrego com ?:) ja też się juz pod koniec wystraszyłam troche,a w sobote mój mężuś sobie wypił bo drzewo z tatą wycinali z lasu zeby na wiosne jak ruszy budowa było gotowe i pomagało i dwóch znajomych wiec ich potem wieczorem zaprosili i troche sobie wypili,wiec ja w dodatkowym stresie ze przeciez nie ma mnie kto do szpitala zawieść.:) ale przeszło :) kochana tez się ciesze ze mnie nic nie boli :) ale czasami sie zastanawiam ze to troche dziwne .bo was tak bola te biodra,kregosłupy,krocze bo wszystko się tam przygotowuje,rozchodzi,rozciąga.wiec jesli mnie nie boli to znaczy ze u mnie jeszcze takie przygotowania się nie zaczeły ?hmm... Paola ale jaja :) druga owulka :) i wszystko jasne :) a teraz jak Ci wypadnie cykl jak bedziesz się widziała ze swoim ?:) Żoneczka fajnie ze wszystko w porządeczku u Twojego synusia :):* niech rośnie zdrowo chłopaczek :* nemezis i wojtkowa a wasze testowanie kiedy ?:) testowac i nie trzymac siebie i nas w niepewności :) miałam coś jeszcze napisac,ale no....starość nie radość :) jejku jaka ja głodna jestem :) ide coś wciągnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Zdesperowanamama... W pierwszej ciąży poszłam na betę dobre 4 dni przez terminem @ mimo negatywnych testów... I pamietam jak dziś była 2,44... Dwa dni pózniej 45 :) za kolejne dwa dni 200 :) także wtedy to było tylko i wyłącznie uczucie... Ale teraz... Jakoś tak pół na pół :) nie wiem, kupie dzisiaj 2 rożne testy i przetestuje jutro rano i w weekend jesli będzie potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
nemezis czekam z niecierpliwością na wynik jutrzejszego testu :) No i jeszcze wojtkowa :) Jovanko ty też za jakiś czas powtórz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to?? wiecej sie druknąc nie dało?? od wczoraj 4 strony?? masakra!!! jak to dobrze ze mam na kompie worda to bede pisac na bierząco a potem tylko kopiuj>wklej:):):) No więc tak... jestem po wizycie u lekarki. wszystko jest dobrze:) powiedziała ze główka jest juz na dole w kanale. ktg nie miałam bo nie bylo zadnej wolnej sali zeby podłączyc. powiedziała ze jak do piątku nie urodze to mam do niej przyjsc na ktg. juz mi nawet nie dawała zadnej karteczki zeby sie umówic na wizyte. bedzie mi mówic sama kiedy mam przychodzic i na którą godzine a i tak mnie przyjmie.:) Co najlepsze na dzień dobry do mnie z tekstem: to pani jeszcze nie urodziła?? dlaczego?? niech juz pani urodzi:) troche sie pośmiałysmy:) Powiedziała ze jak do piątku urodze to mam do niej zadzwonic zeby wiedziała:) a pomyślec ze miałam mieć wizyte dopiero o 14.30 tylko ze wczoraj zadzwonili zebym była wczesniej bo ona musi wczesniej wyjsc. byłam 3 w kolejności i powiem wam ze długo nie czekałam pomimo ze ona sie spóźniła. ja miałam na 9.30 weszłam po 10 bo miała sporo pisania po każdej pacjentce a ze jeszcze bałagan był w papierach bo byłysmy z późniejszych godzin przepisane to troche jej zeszło z tym. XXXX kaasik to ciebie wcześno zaczeło boleć. ja mam tak od miesiąca. zaczeło sie jak byłam w szpitalu pod koniec października. a jak sie wogóle czujesz?? masz juz jakies skurcze albo oznaki zbliżającej sie godziny "P"?? XXXX Nemezis co do testów to zależy gdzie sie je kupi. w sklepie czy w aptece. nie raz jest tak ze testy mogą długo leżec gdzies na półkach w sklepach albo na magazynie. w każdym pomieszczeniu są inne warunki praktycznie to może dlatego tak narzekają. ja kupiłam pre test w aptece takiej co miałam pewnośc ze tam mają czesto dostawy i długo u nich nic nie leży. wszystko musi byc przechowywane w warunkach odpowiednich.... XXXX Jovanko no to sie zaczyna ząbkowanie? jak mały to znosi?? daje popalic czy grzecznie czeka na ząbka?? Jovanko wiem ze to koniecznośc z tym mydłem. przeciez w szpitalach tyle ludzi sie kreci ze to masakra jakas. a jeszcze zanim dotrą to tez na ulicach tyle ludzi mijają kaszlących, kichających ze naprawde to strach wpuścic do takiego dziecka kogos. następnym razem bedzie dłuzej czekał. raz go chyba tydzien przytrzymałam to sie troche ogarnął. pytam o jakies rzeczy dla dzieci. bo gdzies czytałam ze cos sie zostawia ale nie wiem czy to koniecznie trzeba i co jak sie zdecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Teściory zakupione :) doc morris który ma czułość 10 i cleAr blue... A takie pytanie mi chodzi po głowie... Załóżmy ze przez dzisiejszy dzień nie wypiłam ani szklanki wody... To moge zrobić test wieczorem i będzie wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
Kasia, te testy przywiozła mi z Polski koleżanka i nie mam zielonego pojęcia gdzie je kupiła... Teraz kupiłam sobie tu na miejscu w dużej aptece w centrum wiec mam pewność ze schodzą często i są "świeże"... A co do ostatniego pytania o wykonywanie testu wieczorem... Nieaktualne :D przypomniało mi sie ze w pracy naciapałam sie arbuza jak szalona :D niemądra Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemezis piękneeee:D nie wytrzymałabym chyba w takim klimacie, ale myślę, że warto się tam wybrać:) brzoskiwnko a pamietasz jak ja przechodziłam I trymestr? bezobjawowo? ani mdłości, ani (.)(.) nie bolały nie rosły nic.....dziewczyny mówiły, że mam się cieszyć, a ja ciagle myślałam, że coś jest nie tak...teraz Ty się ciesz kochana, że tak dobrze się czujesz bo nie znasz dnia ani godziny...;) chociaż życzę Ci, żebyś bez bóli i dolegliwości dotrwała do końca:) kasiaa12 już?? gdzie jest nasza tableka dziewczyny???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAMUSIE 😍 Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*********14.11.2014********Alan CIĘŻARÓWKI 😍 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******** tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz********* tp 22.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz******** tp 02.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs********2dz*******tp 28.04.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 02.06.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 07.06.2015 STARACZKI 2014/2015 🌻 asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.10.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11.2014 Sara__ ___________33______40cs______2dz_____@22.11.2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@04.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Paola1801________22_______11cs______1dz_____@ XX.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIE ❤️ Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*********14.11.2014********Alan CIĘŻARÓWKI ❤️ kasiaa12*******23**********?cs********1dz******** tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz********* tp 22.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz******** tp 02.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs********2dz*******tp 28.04.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 02.06.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 07.06.2015 STARACZKI 2014/2015 🌼 asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.10.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11.2014 Sara__ ___________33______40cs______2dz_____@22.11.2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@04.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Paola1801________22_______11cs______1dz_____@ XX.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
I tak nie wytrzymałam... Testy pakowane po 2 wiec jeden ten najczulszy postanowiłam zużyć... I negatywny tak jak myślałam... :( głupi pre test tylko narobił nadziei :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, szczegółowiej odezwę się później, ale chciałam Wam tylko powiedzieć, że...idzie drugi ząb!!! Prawa dolna jedynka - do pary z lewą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
kurcze nemezis,:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemezis626
MAMUSIE serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*********14.11.2014********Alan CIĘŻARÓWKI serduszko.gif kasiaa12*******23**********?cs********1dz******** tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz********* tp 22.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz******** tp 02.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs********2dz*******tp 28.04.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 02.06.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 07.06.2015 STARACZKI 2014/2015 kwiatek.gif asik81____________33______1cs______________@ 27.08.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @21.10.2014 paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ 19.11.2014 Sara__ ___________33______40cs______2dz_____@22.11.2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@04.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Paola1801________22_______11cs______1dz_____@ XX.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×