Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

No tak wlasnie liczyłam ze okolo 13 wiadomości musi byc zeby przeskoczyla. Tylko ciekawe czemu to tak zmienili.no trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłapie mi kita, dziewuchy która pożyczy mi swego mezunia bo z moim zajść niemoge sex codziennie i nic, wykorzystam i oddam żeby niebylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzis cichutko siedzicie wieczorkiem. Ola nie martw sie , napewno dojdziecie z mala do ładu i bedzie przybierać na wadze. A powiedz jak czujesz sie w nowej roli ? Czujesz sie juz dobrze? Zmęczona ? Jesteś dumna ze masz dzidzi ? Czy czujesz jakby sie wszystko obok ciebie działo? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik to faktycznie mialas nieciekawe święta i nowy rok. Ale cóż bylo minęło trzeba sie uśmiechnąć i isc dalej. Pędź na badania i chwal nam sie tu efektami. :-) pamiętaj ze w kazdej nawet zlej sytuacji trzeba szukać pozytywnych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie rozpisalyscie...:) Karcia gratulacje:*:* rety teraz juz ja Mamaniemama u mojego Olisia wykryto niedomykalność zastawki trojdzielnej. Poszłam z tym do kardiloga ktory zrobił echo serca płodu, wada została potwierdzona, ale jest znikoma i krew sie cofa w małym stopniu. 9 tygodni pózniej byłam na kontroli i nic sie nie zmieniło, ale kardiolog powiedział ze to nie zagraża ani życiu ani zdrowiu oliwierka, fakt faktem ze jak bedzie starszy to moze odczuwać jakis dyskomfort ale to wszystko. A ja poprostu musze wiedziec o wadzie bo bedzie wychodzić na rożnych badaniach. Na kolejna kontrole mam przyjść jak Oli bedzie miał roczek:) wiec nie stresuj sie na zapas. Z tego co wiem to na NFZ takiego badania nie robia przynajmniej w moich okolicach i płaciłam za nie 180 zł a namiary na lekarza dostałam w klinice w ktorej miałam robione badania prenatalne. Ide spac kochane cos złe sie czuje. Cisnienie mi strasznie skacze od wczoraj Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas zacząć 2015 na szczęście dwa krótkie tygodnie :) Stymulowana jejciu jejciu ty 5.01cc? To już niedługo na szczęście!!! Trzymaj się dzielnie kochana. Miłego dnia. Życzę czas ogarnąć trochę. Mieszkanie Jovanko jak zdrowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alunia ja juz nie wiem czy 5 czy ktory:( moze dzisiaj sie dowiem juz na 100%. Jade wlasnie na badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@karcia jejciu gratuluje. mialy byc dwa porody w grudniu a byly 4. @ stymulowana teraz twoja kolej. no chyba ze ktoras znowu cie wyprzedzi. @ola ty tam ich nie sluchaj. dasz sobie z lenka rade. wrocicie do domu sama bedziesz sie tego wszystkiego uczyla i nikt nie bedzie c***atrzyl na rece. moze masz kogos kto by ci pomogl w pierwszych dniach.? w szpitalu jest ciezko sie nauczyc skoro patrza ci na rece. nie poddawaj sie i nie zalamuj. lenka cie potrzebuje. waga sie nie przejmuj wzrosnie. mojemu tez spadla a dniu wypisu wazyl 3770. co do karmienia tez w szpitalu mialam problem. maly lezal w rozku i nie wygodnie bylo go trzymac. karmilam go na lezaco a to bolalo. jak wrocikam do domu polozylam go na plaska poduszke i go przystawilam. malemu i mi bylo o wiele wygodniej i nie mialam problemu ze malo je. moze u ciebie bedzie podobnie. moj pawelek tez byl przez to dokarmiany w szpitalu. trzeba tez poprawinie przystawic do piersi. jak przystawikam tak jak pokazaly mi w szpitalu to slabo lecialo a jak zrobila tak jak moja mama mi pokazala to ciagnal i nawet mniejszy bol byl. @ja nadal przeziebiona. maly tak samo. lekarka pozwolika tylko na karmieoie do niego podejsc i to w masce. moj wczoraj pojechal do hiszpani. a o wyjezdzie dowiedzial sie dzien wczesniej.. teraz jak potrzebny tutaj to kazal mu jechac. wczoraj szef zaczal go straszyc ze go zwolni jak jeszcze raz sie spozni.. debik mowi ze o 15 maja jechac a o 12ma byc na bazie..jak wiadac malo kasy na wodke ma. moj juz zaczyna mowic o drugim dziecku. dopiero urndzilam a juz chce nastepne. Kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana to pisz koniecznie po wizycie :)) Macie jeszcze jakieś badanie do zrobienia w końcówce ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia88 Jejku Stymulowana, to już faktycznie na dniach:-D opowiadań jak się czujesz, jakie masz nastawienie:-) :-) wszystko już gotowe??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byałam na poczcie:) Olala ona jest taka słodka, taka malusia i bezbronna istotka ❤️ :D, wiesz ekspertem nie jestem, ale z tego co mi wiadomo to prawie zawsze masa noworodka po urodzeniu spada, i tak jak dziewvczyny mówią wrócicie do domku a wszystko będzie dobrze, najważniejsze, że jesteście zdrowe:* Jovanko z Kacperka to już kawał chłopa jest i do tego taki blondasek to chyba po tatusiu co? heh haha utrata przytomności przy obiadku powala;) Ala gdzie tam hipcio, ślicznie wyglądasz:* Agniesia moje nastawienie jest takie, że już miało być po wszystkim, a nie jest więc psychicznie do bani, tym bardziej, że okres strachu, paniki i Waszego skutecznego pocieszenia mam już za sobą, hm a czy coś czuję??? od 31.12 skaczące ciśnienie, wysoki puls i mam wrażenie, że Oli się obrócił dlatego bo do tej pory czułam jego nóżki w żebrach a teraz czuję je na dole i to bardzo wyraźnie. no i zaparcia mnie męczą ;/ no to tyle marudzenia:( Olala mam do Ciebie mega głupie pytanie.......co w końcu z paznokciami? musiałaś zmywać??? Jestem już po badaniach, popołudniu wyniki, potem wizyta i zobaczymy co dalej. Miłego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993telefonowa
No to czekamy na kolejne maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
Karcia ale niespodzianka !!! :* Gratuluję Kochana :) całusy dla malutkiego :) Ola nie przejmuj się ich gadaniem :) było jej odpowiedziec cos uszczypliwego :) niech wie ze z toba się nie zadziera :) Napewno jestes super mama :) musicie sie z Lenka siebie na wzajem nauczyc :) w domku poczujesz sie lepiej:) bo szpitalu to na rece każdy patrzy :) Stymulowana jejku zaraz Ty :):* a potem to juz chyba moja kolej :) ALE czad :) Wiolcia nie martw się :) napewno to nie zaszkodziło fasolce :) takie żele mają raczej miejscowe dzialanie.a producenci tak pisza na ulotkach żeby nikt sie poźniej nie przyczepiał do nich :) bo nawet jakby sie stało cos z ciażą i wcale nie z przyczyny stosowania tego żelu to ktoś ich może zaskarżyc. a jesli umieszcza taki napis na ulotce to potem nie ma prawa sie ich nikt czepiac . Sorki ze tak mało pisze i nie odpisuje każdej;/ od kilku dni boli mnie głowa czasami,i wgl po wstaniu z łożka słabo się czuje jakos,nawet jak śniadanie robie to czuje jakbym z sił opadała,to potem szybko przechodzi,do tego skoki ciśnienia,ciągle mi gorąco i śluz mi się zmieniał,zawsze albo było sucho albo był rzadki i przeźroczysty,a teraz gesty,biały,czasami lekko żółty i zdarzają sie w nim jakies takie galaretowate gluty małe...sorki za taki opis dokładny;/ czytam was cały czas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejciu dziewczyny, kiedy ja nadrobię całe forum i Wasze wszystkie wpisy :( Dotarłam do 100 strony i mam już dzięki Wam za sobą chwile radości i wzruszenia, gdzie czytając Wasze niektóre wpisy normalnie miałam łzy w oczach. Gdzie mi tam do 700 strony, aż zła jestem na siebie że wcześniej nie wyczaiłam Was tutaj :) Teraz tak wskakuje sobie siup na koniec forum, żeby już w miarę na bieżąco Was czytać, a potem znowu wracam nadrabiać zaległości, żeby kolejno poznawać wszystkie staraczki, ciężarówki i potem mamusie, bo w sumie chyba już Was na forum najwięcej :) Ja mam w tym cyklu już za sobą dni płodne i chociaż obiecywałam sobie że tym razem nie będę się nakręcać to nie potrafię i głupie ukłucie w piersiach daje mi już do myślenia, że może się udało, ehh... człowiek nigdy chyba nie zmądrzeje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzoskwinlo tez tak mialam jesli chodzi o sluz. nie pamhetam tylko od kiedy. wiem tylko ze krotko przed porodem. obserwuj sluz ja dwa dni przed mialam bezowy a potem brazowy czasami grudkowaty. kasiaa12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
:-D ala w magiczny sposob wyslalas zdjatko na maila bo moj tel je odebral :-D ale radosc... i jaki z ciebie hipcio? super figura a w tej sukience wygladasz szalowo i przepraszam ze zwrocilam na to uwage ale jesli chodzi o (.)(.) to kochana masz co nosic ( i tak zupelnie nie na temat:super ciekawe panele masz w domku , musze nad takimi pomyslec u siebie bo akurat na korytarz jeszcze trzeba kupic :-P) stymulowana czekam za wiesciami z wizyty :-* moze w koncu poznamy date faktycznego cc <3 kasiaa12 masz moze tak jak ja ze meczy cie to ze bylas sama podczas porodu a twoj w trasie? mnie to strasznie meczy nie moge mu tego wybaczyc i przy kazdej klotni mu to eypominam heh ,dziwna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kurcze ZoneczkoKrk mnie tez brzuszek od wczoraj boli jak na @. I sluz mi sie dzis taki gesty pojawil. Chyba cos sie zaczyna dziac :) &&&& Desire83 spokojnie, nadrobisz wszystko :-) a na kiedy masz termin nieplanowanej @? :-) &&&& Stymulowana kurcze to juz tuz tuz wielki dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia w tak wczesnej ciąży nie ma jeszcze łozyska więc nic nie przenika do twojej fasoleczki, nie ma się co martwić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_85
Spr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik_85
Czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, dziewczyny czy od antybiotyku Fromilid uno 500 przyjmowany 1x1 przez 7 dni może spóźnić się miesiączka. Bo u mnie się spóźnia, brzuch mnie boli jak na miesiączkę już kilka dni mam białą wydzielinę i jest mi słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, dziewczyny czy od antybiotyku Fromilid uno 500 przyjmowany 1x1 przez 7 dni może spóźnić się miesiączka. Bo u mnie się spóźnia, brzuch mnie boli jak na miesiączkę już kilka dni mam białą wydzielinę i jest mi słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alaa wiec lez i pachnij :) nic nie rob zeby nie bolalo :) Ja chyba tez tak bede musiala zrobic bo krzyz boli i biodro ktorys dzien . & Zoneczko :) ta kolezanka ma termin podobnie jak ja, o dwa tygodnie chyba pozniej niz ja. Tez sie ciesze ze takie rzeczy sie zdarzaja :) & Agniesia88 super! a wiesz co? :) moja mala rowneiz wczoraj wieczorem jak lezalam juz w lozku postanowila sie rozkopac na dobre! :) niesamowite uczucie :) moj P spal juz odwrocony w moja strone, wiec wzielam jego reke i ciagne w swoja strone a on.. polozyl ja na cycku :P wariat :P mowie nie tu i daje reke na brzuch a ona taki zaspany mowi "no nareszcie! a nie tylko slucham o tym i slucham" no i poszedl dalej spac a mala rozbrykala sie jeszcze bardziej ;) dzis rano rowniez :) & Ale mi sie chce dzis spaaac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karcia i Ola gratuluje :* Dziewczyny ratujcie :( zdazylam dojechać do domu a pokarmu tak mi przybylo ze pod pacha juz węzeł powiększony i boli ... Odrazy laktator poszedł w ****** trochę pomaga ale najgorsze ze mały nie chce mojej piersi ... Płacze i odwraca główkę ;( dzis w nocy plakalam razem z nim żeby złapał ta piers ... Może robię cos nie tak ... W szpitalu go karmilam choć tez łatwo nie bylo bo mam takie płaskie sutki :( ... Nie wiem co robić a chce go karmić piersią ...macie jakieś rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
kasia12 jejku wiec może to już sie coś zapowiada.Niech tam Wiki jeszcze posiedzi :) Stymulowana nie mam pojęcia czy to ten czop,nie ma tego za duzo poki co,ale oczywiście juz na necie wyczytałam ze zmeczenie,sennośc,ten śluz gesty galaretowaty to oznaki porodu sa.w poniedziałek ktg mam wiec zobaczymy czy jakies skurcze sa.bo ja nic nie czuje i w poniedzialek jak byłam to tez nie było skurczy.a może tak byc dziewczyny ze nie ma skurczy żadnych a potem się wszystko nagle zacznie ? kurde zaczynam chyba spac na podkładzie od dzis :) kasik89 ja nie wiem kompetnie co CI poradzic :( najlepiej jakby Jovanka zajrzała do nas ,ona by napewno wiedziała co i jak :) poczytaj coś na necie moze :) Stymulowana o której wizyta :) ja dzisiaj nawet ćwiczyc nie dałam rady ;/ jakos wymordowałam te 40 minut.masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×