Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość brzoswkinka14
Usia wysłał Ci ktoś opis porodu OLI ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko to Ty tez przed tv sylwka spedzasz? :) szampan sie chlodzi? Bo moj tak, mam truskawkowy a najlepszy jest sklad - 15 % soku jablkowego i 5 truskawkowego... :) bardzo mnie to zaciekawilo no ale dobra klocic sie przeciez nie bede z producentem ;) Jeszcze tylko kieliszki wyjac zostalo :) &&& A co do Nessaji znajomej to bardzo sie ciesze :) i tak sobie pomyslalam ze pewnie lekarz ktory robil badanie prenatalne to ciemniak bez uprawnien. Nie kazdy przeciez moze to badanie robic. I przez takiego ten malusi czlowieczek mogl stracic zycie :( a ile stresu rodzice sie najedli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993telefonowa
Nikt mi nie wyslal ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Usia ja az taka fanka tv nie jestem i mam tv naziemna tylko. Zadowolilam sie Eska.tv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
Usia zaraz Ci wysle :) Maćkowa a jak :) chlodzi się chłodzi :) mój wiśniowy :) aż zaraz lukne na skład :) no i my tez w domku :) jak tu iść gdziekolwiek z takim nadbagażem :) jak tu w domu siedziec ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993telefonowa
Ja tez rzadko oglądam tv ale co dzisiaj robić ? ?? Slaby ten sylwester cosik...Mackowa a ty z mężem siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
Usia wysłałam :) zobacz czy coś doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko otoz to. A mi jeszcze jak na zlosc cos w prawa reke sie wwalilo, w ramie dokladniej :( nie dam rady jej podniesc zeby se swiatlo zapalic czy nawet zeby kubek do dzioba podniesc :/ na szczescie lewa jeszcze dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993telefonowa
Mam brzoskwinko ;* dziękuje to zabieram się za czytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993telefonowa
Ciekawe mackowa co ty zrobilas w ta rękę pewnie jej naduzywalas do czegos ;) a chwalilam sie wam pokoikiem jasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
Mój picolo ma 4,5 % soku z wiśni i 3,8 % soku z czerwonych winogron :) to Maćkowa Twój i tak lepiej wypada :) bo ma te 20 % soku z owoców :) a mój marne 8,3% :) ja pierdziu :) ale w całym mieście go dziś szukałam i ostatni w sklepie dorwałam :) a cóż Ci w tą rekę się stało ? to teraz Cię cały rok bedzie bolało ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
Usia nie chwaliłaś się :) ale chwal się nam tu natychmiast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko otoz to. A mi jeszcze jak na zlosc cos w prawa reke sie wwalilo, w ramie dokladniej :( nie dam rady jej podniesc zeby se swiatlo zapalic czy nawet zeby kubek do dzioba podniesc :/ na szczescie lewa jeszcze dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993telefonowa
Jest na mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ooo coś forum wariuje i moje wpisy dodaje po dwa razy i na dokładke z opóźnieniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na szybkiego. Synek nam się przeziębił, więc latam z chusteczkami, myślałam, że pójdzie szybciej spać. Ale gdzie tam, czeka bo będą strzelać ;-) -OLA, OGROMNE GRATULACJE! Po takich przeżyciach...jesteś mega dzielna, wiesz? Zuch dziewczyna! Lenka Ci teraz wszystko wynagrodzi. Duże buziaki! -Stymulowana, wszystkiego najlepszego! Dużo zdrówka, szczęścia, miłości i spełnienia wszystkich marzeń! -A Wam Dziewczyny, wszystkiego co najlepsze! Oby ten rok przyniósł Wam dużo zdrowia, szczęścia, miłości i spełnienia wszystkich marzeń! Oby przyszły rok był jeszcze lepszy niż poprzedni! Mamusiom dużo siły i pociechy z maluszkow. A przyszłym mamusiom bezbolesnych porodów i zdrowych maluszkow i zdrowia dla nich i przyszłych tatusiow. A starającym się, szybkich dwóch kresek ze szczęśliwym zakończeniem. -Po prostu SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
no i mamy 2015 dziewczynki :):* jeszcze raz Wszystkiego Dobrego :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strona? Wzywam księdza w czarnej kiecce może coś doradzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zchajcuje ten temat i będzie PO sprawie, czarnoksieznik z parafi sw.andrzeja nie zgodził się na pochówek gdyż żadna z was nierzucila groszem w tace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki. Pierwsze co to chciałabym życzyć Wam wszystkiego co najlepsze, zdrowych dzieciaczkow, bezbolesnych porodów,ujrzenia dwóch tlusciutkich kreseczek, życzenia dla dziewczyn z każdej kategorii- szczęśliwych mamusiek, ciężarówek i staraczek. Olaa i kasik gratulacje wieeeeelkie :) Brzoskwinka mam nadzieję że jest tak jak mówisz i że w pn bedzie widać fasoleczke. Ps. Myślałam, że w zgodzie z nickiem Twój szampan bedzie przynajmniej w 70% brzoskwiniowy heh :) Usia1993 wiesz nie chce sie nastawiac, ale mam nadzieję,że w pt beta sie podwoi, a w pn zobaczę moja fasoleczke. A czy ją jako nowa mogłabym również przeczytać opis porodu Oli? Jeżeli byłaby taka możliwość,to dajcie znać,to podesle swój adres mailowy. A ją dziewczynki Sylwester przerabany :( u mojej corci właśnie dzis rano dostrzeglam jakiś krosteczki. Pojechałam z nią do lekarki i........... OSPA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana sto latek kochana i aby wszystko ułożyło sie po Twojej myśli...... Wszyskiego co najlepsze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karciaaa
Cześć Dziewczyny ja na szybo i na krotko. 26.12.2014 na świat przyszedł Oliwier ważył 2680 i mierzy 55 cm poprzes poród naturalny:) Małyurodził się w 35 tygodniiu i leżał w inkubatorku ale wszystko jest dobrze i wczoraj wróciliśmy do domku:) jak dojde do siebie to napiszę więcej:*** Olala gratulacje Kochana:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
stymulowana przepraszam cos mi umknelo wczoraj lecz dzis rowniez szczere spoznione wszystkiego najlepszego :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich w nowym 2015 roku ja z mezem staramy sie o drugą dzidzie od wrzesnia za nami mikroporonienie i 2 nieowocne cykle. Obecnie dzis miala nadejsc@ ale temp nie spada sucho jak djabli trzymajcie kciuki strasznie sie boje ze zaraz przyjdzie i po dzidzi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Wiola gratuluje.:* &&& a u mnie hmm:( mój M i syn przeziębili się, sylwka spędziłam sama przed tv z lampka wina bo mój M spał, mały obudził sie przed północa to tylko ze mną fajerwerki obejrzał i poszliśmy spać:(. Dziś cholernie boli mnie lewy jajnik juz tablete wziełam bo nie do wytrzymania ten ból, a i mdli mnie ciągle oraz mam ochote na rosół który właśnie gotuję:) Nie wiem takie bym miała efekty zbliżającej sie owulacji, bo mniej więcej w tych dniach powinna być:) Tyle że co z tego że owulka jak mój M chory i tylko śpi a jak nie śpi to narzeka i nic mu sie nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki - wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:) Jestem strasznie chora:(, ale macie coś na mailu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×