Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość gość
Stymulowana Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Szkoda ze nie mogę przeczytać Oli relacji. Może później da i nam tu kilka zdań jak było. My jednak wychodzimy dzis . Moi rodzice zaprosili znajomych, a przy okazji nas... Trochę się posiedzi . Wszystkiego Naj Naj Naj na ten Nowy Rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola to się lepiej dobrze zastanów czy ty z tym człowiekiem chcesz mieć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
To wyżej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO jeszcze raz :) STYMULOWANA wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek:) ❤️ MAMUSIE ❤️ Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik CIĘŻARÓWKIkwiatek.gif Kaasik89*******25**********4cs*******1dz********* tp 22.12.2014 Stymulowana**29*********18cs********1dz******** tp 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 STARACZKI 2014/2015 serduszko.gif paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2014 Sara__ ___________33______41cs______2dz_____@24.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @26.12.2014 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@02.01.2015 Paola1801________22_______12cs______1dz_____@ 27.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Kaasik89 ależ słodki Pyzak :) ojj niech zdrowo Ci rośnie :* całusy od ciotki :) 🌻 Kasiaa kuurcze i tak źle i tak nie dobrze. A jakbyś z małym została u siebie i w maseczce non stop do niego podchodziła? Nie zdałoby egzaminu? Wietrz pomieszczenie w którym Maluszek przebywa, żeby zarazki wypędzić. Myśle że lepiej będziesz się czuła w swoim własnym domu niż u rodziny Twojego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Witajcie Kochane! Dosc dlugo mnie nie bylo, ciezko bedzie Was nadrobic :) mam wspaniale sylwestrowe nowiny.. sama jeszcze w to nie wierze ale wczoraj powinnam dostac @ dzis zrobilam test ciazowy i sa 2 grube krechy!!!! Udalo sie za pierwszym razem :) :) taki prezent noworoczny :p jestem teraz w gorach, jak wrocimy to pojde do lekarza. Mam tylko problem ktory jest juz od wigilii a mianowicie lekka wysypka na stopach w okolicy achillesow i w nocy strasznie swedzi :(:( jak nie wiedzialam jeszcze ze jestem w ciazy to smarowalam fenistilem i wzielam kilka tabletek Claritine SPE mam nadzieje ze to nie zaszkodzi mojej fasoleczce... dziekuje Wam za ciazowe fluidy, jestem taka szczesliwa! !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolcia gratuluje! :) ciesze sie razem z Toba :) dbaj o siebie i nie szalej dzis za bardzo! ;) & Stymulowana! sto lat :) duuuuzo zdrowka dla Ciebie i Olisia, porodu bez komplikacji, spelnienia reszty marzen i wszystkiego dobrego w nowym roku :* & Wszystkim pozostalym moim kochanym forumowym kolezankom zycze duzo szczescia, wspanialosci w nowym roku, zeby spelnily sie waszy wszystkie marzenia i przede wszystkim zdrowia dla was i maluszkow :* & Dziewczyny zapomnialam wam wczoraj napisac. Ta kolezanka co wam opowiadalam ze miala usuwac ciaze bo takie wady maluszek ma. Miala ta amniopunkcje robiona i wiecie co sie okazalo? ZDROWY syn :) strachu i zalu co mieli w sobie nikt im nie zwroci ale najwazniejsze ze chlopczyk jest zdrowy! nawet nie wiecie jak sie ucieszylam :) & Ja juz mam wszystko gotowe, salatka sie chlodzi na balkonie, zimna plyta gotowa, kotlety opanierowane pozostaje je jedynie usmazyc tak samo jak szaszlyki ktore tez mam gotowe :) ja tez wyszykowana, posprzatane wszystko i mam czas zeby zyczyc wam szampanskiej zabawy a sama sobie troszke polezec bo krzyz boli non stop od wczoraj a Mili cos dzis spi, moze i lepiej, niech przespi te cale atrakcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałam się jeszcze przespać i juz nie zdążę a na nogach od 7.30:( długo nie posiedzę. No cóż :) patrys szaleje idę się. Szykować i wcisnąć w coś swój tylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasia12 a dlaczego nie mozesz sie zajmowac malym? jak bylam chora gdy kacper byl malutki to wlasnie robilam tak jak mackowa napisala wszystko przy malym w maseczce i wcale to nie bylo takie upierdliwe... po prostu na jakis czas koniec caluskow i przytulaskow...& kochane wszystkim zycze szczesliwego nowego roku szczsscia milosci zdrowka i zeby maluszki sie dobrze chowaly a wam kochane staraczki w koncu wymarzonych 2 kreseczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję kreseczek dziewczyny, gratuluję porodów kochane i przede pwszystkim wspaniałego nowego roku. Zdrowia i wytrwałości. Całuje was mocno. Jedziemy jednak do moich rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993telefonowa
Jovanka jest na plastrach z morfinow i bierze sterydy i miljon lekow przeciwbólowych. Generalnie dopoki nie stanie na nogi w pelni to nie moze miec chemii. Koncowy pobyt w szpitalu wykazal dwa kolejne guzki w różnych segmentach pluca tym razem prawego wiec nie wiem jak to będzie. Ma radioterapie miejscowa na przerzuty na kosciach co trzy tygodnie. Czasami fruea po domu a innego dnia w nocy budzi zeby ja masować to jedzenie itd. Dzieiaj przygotowala mi super liste poszlam do sklepu i w drodze powrotnej rozbolal mnie mocno brzuch. Dzwonilam do lekarza mowilam ze wzirlam no spe kazal zzgłosić się na izbe jak będzie dalej bolalo. Na szczęście lezalam twk dlugo a z noe przeszlo. Wczoraj byla ze mna i lubym na spacerze i do biedronki. Ale luby zawrocil z psem do domu bo migreny dostal. A ona nie chciała wrócić do domu. Nakupowala tyle p*****l ze ledwo co nioslam. + dzisiejsze zakupy i final gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993telefonowa
Rapasta moja beta w 4 tygodniu czyli w dniu spodziewanej miesiaczki 314 ;) gratuluję wiec ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993telefonowa
Gratulacje Oleńka ;* dzielna mamusia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993telefonowa
Jakbyscie mogly mi podesłać opis Oleńki na maila Magusia18@gmail.com ;) A tymczasem zycze wszystkim mamusiom najpiekniejszych chwil w nowym roku z pociechami zdrowka i szczęścia ! Dla ciezarowek lagodnego bezbolesnego porodu aby jak najszybciej przytulic dzieciatko ;* i zdrowka i pomyślności Staraczkom zycze aby sie wkoncu udalo i wby zobaczyly 2 kreseczki i jak najwięcej radosnych chwil ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Kasik89 i Olala gratuluje dzieciaczkow! Bylyscie dzielne. Stymulowana wszystkiego najlepszego! Wszystkim kolezankom z forum zycze szampanskiej zabawy oraz szczesliwego Nowego Roku!! Pita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polknalbym.was wszystkie na raz z fasola, kobiety polskie zrosji donaldunio wola was klątwę rzucił na wasze szczatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana najserdeczniejsze życzenia z okazji urodzin :* A wszystkim naszym forumowiczkom życzę Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, aby był 2015 razy lepszy niż mijający! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha no tak, stronka przeskakuje... jakżeby inaczej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeskakuj stronoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalej nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrrr przeskakuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet w sylwestra takie cyrki siw dzieja? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę i piszę a ona ani drgnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Co za lipa, Sylwester a w tv nie ma co oglądać!!! Żadnego normalnego, ciekawego filmu. Tylko Sylwester z dwójką, polsatem, tvnem, i grom wie czym jeszcze :/ Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeeej co jest do groma jasnego? forum se wolne zrobiło i postów w 2014 już nie dodaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
Stymulowana wszystkiego najlepszego :):**** nessaja gości macie ?:) jejku wiesz co to normalnie taki mały wielki cud,ze ten maluszek okazał sie byc zdrowiutki :):* Wiolcia gratulacje kochana :):* Ola jesteś bardzo dzielna :):* i maz się spisał na medal :) :* czekamy na zdjęcia :* Kasik89 ale Filipek jest słodziutki :* tylko całowac i przytulac :) Maćkowa daj spokoj :) dno i 5 metrów mułu :) nie ma co oglądac :* KOCHANE WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU :*** spełnienia marzeń,dużo dużo zdrówka bo to najważniejsze :* i przede wszystkim dwóch kreseczek dla wszystkich naszych staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993telefonowa
Na tlc beda teraz seks wypadki :d a na Universal Channel jakis film sie zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×