Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

MaćkowaŻona- Leczę się w klinice w Bydgoszczy,nie jestem zadowolona,ale nie mam wyjścia. Mieszkam w Toruniu i ciężko mi pogodzić pracę z dalekimi podróżami do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Toosiaa kurcze to bardzo nie fajnie :( nie dosc ze nie jestes zadowolona to jeszcze inwestujecie takie pieniadze w leczenie :( troche dziwne ze od razu Ci IUI zaproponowali zamiast naturalnie powalczyc o dzieciatko. A nie myslalas zrobic sobie cykl, dwa przerwy? W tym czasie wyjechac gdzies na urlop z mezem, odpoczac, zrelaksowac sie i chociaz na chwile przestac myslec o dziecku? W tym czasie na spokojnie, na spontana podzialac podzialac i moze cos sie z tego "wykluje" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nessajka a jestem i czytam Was:* Dzis ost dzien z moim P bo jutro idzie do pracy a pojutrze rano juz wioza mnie na lotnisko. Miedzy moja mama a moim P dalej beznadziejnie. Ze mnq i moim P jest ok. Postanowilam ze nie wezme drugiej paczki cyprodiolu. I ta luteine co mam w pl chyba tez nie bede brala. Iza wrocilas :* :* Jestem z Wami caly czas :* Paola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bylam wczoraj na urodzinach u kolegi mojego. Fajnie bylo ale juz nie posiedze dlugo. Moj nie pije od jakiegoś czasu bo twierdzi ze musi byc w pogotowiu. To dobrze przynajmniej ja czuje sie bezpieczna. A ogólnie byliśmy na tym spotkaniu z położną. Już jest pod telefonem całą dobe dla nas do dyspozycji. Bardzo sympatyczna i ogólne wrażenie super. Powiedziała ze zrobi tak zeby mnie jak najmniej bolało, zebym czula sie mega bezpieczna i ze w razie potrzeby da znieczulenie. Moj M będzie mógł byc Caly czas przy mnie, i nie wyprosza go, będzie mi robic ktg i usg od przyszłego tyg. I po kościach czuje ze to zbliża sie ku końcowi. Ah a ja nadal mam nie poprane nic. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mega mieszane uczucia. Raz sobie wyobrażam ze super sobie poradzę i czuje ze samo mi wszystko przyjdzie , ze dziecko będzie tylko w moich ramionach bezpieczne. Ze napewno sama dojde do tego jak dac do piersi, ze bedzie ok. A raz płakać mi sie chce z bezsilności i obawiam sie ze nic nie ogarne. Czasami to Mysle ze ja to głupia jestem. Ale Mysle ze to hormony.. moj M tez ma hormony, i non stop sie wzrusza. Np dzis musiał gdzieś wyjsc , i Caly czas jeszcze wracał i pytał czy żal mi, czy będę smutna, opierał głowę na moim ramieniu i łezki mu leciały a jak ja to WidzIalam to mi tez zaczynaly bo tak słodko wyglądał, i sie smialismy z siebie ze zamiast wyjsc i spokój to robi Wielkie Pożegnanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jestem w 36 tyg. Opuchnięte nieziemsko, nogi ręce buzia, nie założę nogę na nogę. Nie zegne rak tak jak dawniej. Dretwieja i dzis rano miałam taki Skórcz łydki ze hej myślałam ze padne. Wydzielina robi mi sie gęsta i taka dziwna. Z piersi jak nacisne to siara cieknie. Mam lekką kupkę ale nie srake. Spac mi sie chce bardzo. I mam raz na jakis czas takie uderzenie gorąca i ciśnienia. Pulsuje mi glowa, jestem czerwona jak burak, i czuje jak wali mi serce. Brzuch mi twardnieje i boli jak na okres. Tyle co mi dokucza. Ale jest dobrze i sie uśmiecham to dziecko musi byc szczęśliwe :-) smieje sie z byle głupoty, moj M wczoraj mi powiedział ze ja to będę dlugo żyła. Bo duzo sie smieje. I coś czuje ze na porodzie tez będziemy sie śmiać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoneczko mam takie same odczucia. Nessajka masz fotę na email :) 32tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia strasznie drogo! Ja za iui płaciłam 499 zł za zabieg + ok 1000 zł za leki do stymulacji. Usia, Jovanka z kacperkiem zdrowka:* A ja juz ogolona,wykapana jeszcze włosy musze umyc****adnę na zawał serca. Nawet nie wiecie jak chciałabym juz miec Wszytsko za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Stymulowana Jesteśmy z toba. Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. Czekamy na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia88 Stymulowana wszystko będzie dobrze!:-) jeszcze tylko chwila i Twoje największe marzenie wyląduje w Twoich ramionach:-) rety! Jakie to piękne!:-D :-D powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane:) U mnie weekend cały imprezkowy bo mielismy 2 dniową impreze urodzinową mojej córci- 5 latka. W 1 zien rodzinka, chrzestni, dziadki impreza do nocy a dzisiaj na kilka godzin wpadła do nas nasze była niania:) Moja córcia 3 lata miała nianiaegdyż po macierzyńskim odrazu musiałam isc do pracy a nie miałam z kim jej zostawić. Niania wspaniała kobieta i niezawodna i nie mówiąc juz ile sie od niej nauczyłam gotować:) A moja Paulinka wciąz o niej pamieta i wspomina i pyta a kiedy mnie niania zaś odwiedzi:) Ogólnie było super ale szczerze jestem mega zmęczona a jutro do pracy wstaje 5.30. Poza tym umówiłam sie na histeroskopie do Kliniki do Katowic na piatek mam termin, wiec czekam moze troche niecierpliwie ale jednoczesnie boje sie troszke bo to podobno moze zaboleć a robią bez znieczulenia. A nie mam miłych wspomnień po ostatnim HSG. Ale mimo to odliczam bo potem- jak wyjdzie wsio ok- zaczynamy procedury in vitro....jejku dziewczyny- jak ja bardzo bym chciała zeby sie Nam tym razem udało......ze chyba nikt nie wie jak bardzo:( Modle sie o to codzien ale czym tam na górze ktoś mnie kiedyś wysłucha????? ehhhh:( Witam nowej staraczki na pokładzie. Cześć Toosiaa oraz Deire83 ❤️ 🌻 Stymulowana ja pamietam jeszcze kiedy sie starałas i dzielnie walczyłas kurka a tu zaraz poród. Dasz rade kochana, jeszcze troszke wytrzymaj:) 🌻 Jovanko trzymajcie sie tam i zdrowiejcie:) 🌻 Nessajko dzieki za pamieć -jak zawsze, na wszystkie pytania odpisałam wyżej:) a jak TY sie czujesz teraz Kochana? 🌻 ŻoneczkoKrK juz 36 tc? wow -lada chwila porodówka:) 🌻 Mackowa jak sie masz? Ala i Agniesia88?:) [kwiat[ IZA85 ale Cie dawno tu nie było- jak sie masz Kochana? 🌻 Kasik85 a co tam u Was? kiedy to HSG masz? miałas? a Ja Wam powiem ze chodziłam do szkoły rodzenia 5 lat temu i bardzo dobrze wspominam, prowadziła nam położna i to naprawde coś super dla świeżo upieczonych rodziców:) A oprócz tego Wiele znajomosci do dzisiaj nam przetrwało z tej szkoły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wiecie coś o planie porodu? Dziś się mnie koleżanka zapytała czy mam plan. Jaki kurde plan?? Stymulowana trzymam kciuki babko :*** Ile zdobyłas kg podczas ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Witajcie moje Kochane! :) Rapasta - gratuluje fasoleczki!! :) Stymulowana-trzymam kciuki! Mackowa-Twoj maz ma niezle poczucie humoru :D Kurcze chcialabym odp wszystkim ale nie ogarniam :p napisala tu dziewczyna ktora stara sie 3 lata.. Kochana nie poddawaj sie!!! Napewno w koncu sie uda :) trzymam kciuki! A jesli chcecie wiedziec co u mnie to czuje sie dobrze, czuje tylko nieraz jakies uklucia i bol jak na okres a takze jestem ciagle zmeczona i nic mi sie nie chce... ale ponoc to normalne :) nie moge sie doczekac pierwszego usg... jestem jeszcze tydzien w Polsce, jutro ide na badania krwi i moczu i zrobie sobie bete zeby potwierdzic to co i tak juz wiem :) usg zrobie po powrocie do Londynu... troche sie obawiam tej meczacej podrozy samochodem ale wywale sie na tylnym siedzeniu i przezyje :) ogolnie jestem teraz straaaaasznie marudna.... no i zapomnialam Wam powiedziec, ze w Sylwestra nie dosc ze dwie kreseczki to jeszcze moj ukochany sie oswiadczyl!!! :) 18 kwietnia wesele :) wszyscy sie pytaja co tak szybko ale nie mowimy o ciazy, tylko nasi rodzice narazie wiedza... buziaczki ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
ala jest takie cos jak plan porodu jovanka go kiefys wysylala tyle ze nie wiem czy na forum czy maila :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Eweelka no to odliczamy czas do piątku :) a mam się jako tako ;) bywało gorzej ;) zgaga upierdliwa spokoju nie daje, brzuszek wieczorami boli, podbrzusze się odzywa... ale jeszcze nie jest tak źle :) 🌻 Stymulowana ale numer, za kilka godzin będziemy znów ciociami!! Siły Ci dużo życzę i odwagi :) 🌻 Wiolcia a nie lepiej Ci zrobic usg w Polsce? Tu umówisz się na spokojnie do gina, bez problemu a z tego co Iza85 pisała w UK dopiero po 12 tygodniu ciążę uznają. Wytrzymasz do tego 12 tygodnia? :) gratulacje z powodu zaręczyn :) 🌻 Nessajko a Jovanka jak po antybiotyku? Czuje się chociaż troszkę lepiej? Biedny Kacperek :( 🌻 A mój Maciek przed chwilą rzucił mi na łóżko centymetr krawiecki i mówi "zmierz się w brzuszku" popatrzyłam jak na świra i mówie "nie". Wstał, podszedł i mówi "to ja Cię zmierze żeby się dowartościować!" a to małpa se myślę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
Dziewczyny jestem;* u nas idzie zuzka od wczoraj gorączkuje wysoko właśnie teraz też ma gorączke. Ciągle jeszcze męczą ja kolki.już nie wiem.od czego. Kacperek Jovanki dostał biegunkę i mało pije jest osłabiony. Podczytuje Was. Stymulowana trzymam kciuki spokojnego porodu. ;* Buziaki dla Was;* Mackowa;*kochana jesteś;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Maćkowa , dla facetów to jedyna okazja cieszyć się że mają mniejsze brzuszki :) Pamiętam jak u mnie w pracy kolega się nabijał i cieszył, gdy chodziłam w ciąży że już nie ma największego brzucha w firmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwileczke.. Stymulowana trzymam kciuki chociaz wiem ze sobie dzielnie poradzisz :) :* Pisalyscie o szkole rodzenia.. nie wiem czy pamietacie jak ja sie stresowalam ze nie chodze?? I co poradzilam sobie, nawet jestem troche z siebie dumna :) trafilam na takie polozne ktore tlumaczyly mi jak oddychac (zmniejszajac przy tym bol skurczy) a przy 10cm rozwarciu mowie ze nie wiem jak przec.. tez mi fajnie wytlumaczyly dzieki czemu mialam kilka parc i mala juz byla z nami. Wiecie, ze nie pamietam kilku waznych szczegolow porodu??? Dzisiaj mowie do P ze mi nawet nie podziekowal za podarowanie Mu takiego skarbu. I co sie okazalo? Ze w momencie jak kladli mi lenke na brzuch on mnie pocalowal i powiedzial: Dziekuje.. A wczoraj wychodzac od nas wieczorem dal mi buziaka i mowi: to co robimy sobie drugie? :) Dziewczyny kazdej z Was postaram sie odpisac jak wrocimy do domu.. moze nastapi to jutro.. trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ja dostałam plan porodu w szkole rodzenia, wypełniasz tam na co sie zgadzasz np nacięcie krocza, obecność studentów przy porodzie, dokarmianie dziecka, muzyka na sali porodowej. Mozesz podejść do szpitala w ktorym bedziesz rodzic i na pewno Ci to dadzą.:) A przytyłam 13,5 kg tadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Str??? :/ akurat jak mam chwilee czasu.. IZA w koncu jestes :) czekam na opis jak rodzina zareagowala na cudowne wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żoneczka Bardzo cu dziękujemy że poinformowałaś nas o gęstości twojej kupki oraz o konsystencji napisz coś więcej o zapachu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz przeszukam pocztę. Ale raczej chodzi mi o to czy każda kobieta musi mieć takie coś ze sobą? Kiedy i gdzie wybiera się położna? Matko ja nic nie wiem :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Mackowa - moglabym zrobic w sumie usg w Polsce ale jestem w 6tyg liczac od ostatniej @ wiec nie wiem czy bedzie juz cos widac... serduszko z tego co wiem widac od 7tyg a wtedy bede juz w Londynie... zobaczymy co powie lekarz bo i tak umowie sie do gina na omowienie wynikow krwi i moczu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A str przeskakuje wieki jak zwykle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×