Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość MaćkowaŻona
Brzoskwinko wysokie cisnienie tzn ile? Kurcze Ty tez do szpitala? Dziewczyny nie szalejcie. Dobrze ze chociaz Ola z Lenka dzis wychodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
kasia12 kochana malutkiemu powinno sie odbijac ja alana np biore plackami na biust a czasem przez ramie... gdy dosc dlugo sie mu nie odbija to poloz go na chwilke na plasko i podnies znowu... zas wlasnie gdy sie nie odbije to dzieciatka sie ulewa ( wiadomo czasem tez dlatego bo glodomorki za duzo zjadly) co do aspiratorka to ja od samego poczatku czyszcze nosek i zawsze cos tam siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
pomylilam to oczywiscie do karci mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie wychodzimy :) teraz czekamy az P przyjedzie z pracy i nas zabierze.. juz nie moge sie doczekac :) Karciaa nie Ty jedna masz chwile zwatpienia.. ja mialam ja wczoraj i przedwczoraj.. maz myslal ze wpadne w depresje.. damy rade Kochana! Mojej malej tez sie nie odbija a tylko czasami ulewa.. a o zachrztuszeniach juz nie wspominajac.. przestraszyla mnie tak jakos ostatnio w nocy.. lapczywie ssala piers i w pewnym momencie sie zachrztusila.. nie mogla zlapac oddechu a jak juz to oddychala przez nosek.. jak na zlosc bylam sama i nie wiedzialam co zrobic.. unioslam mala tak jak do odbijania i po kilku minutach przeszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
brzoskwinka Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Nessaja Taaak jestem bardzo szczęśliwa :) wesele juz w kwietniu bo nie chce z takim wielkim brzuchem iść do ołtarza :p Xxxxxxx Mackowa Byłam dziś na becie i zadałem tez mocz, wyniki w środę ;) na czwartek zapisałam się do przemilej pani ginekolog i będzie usg :) juz się nie mogę doczekać aż zobaczę moja kropeczke :) kto wie może juz będzie biło serduszko... ;) Xxxxxxx Stymulowana Trzymam kciuki za Was!! ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
Wiolcia Ale czekaja Cię emocje....! olala wychodzicie do domku , fajnie, napisz ile Lenka teraz waży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM MAMA!!!!!! Oliś wazy 2900 kg i ma 52 cm:) jest cudny!!! Lewatywa nie taka straszna:) cewnik tez. Tylko z laktacja problemy póki co Kocham Was dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana kochana wspaniałe gratulacje;);) najważniejsze że.jesteście razem a z laktacja sobie poradzicie. Buziaki.ucaluj małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
stymulowana Gratuluje z calego serca - aż mi się łezka zakręciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana gratulacje mamusiu :) Karcia mojemu małemu tez nie zawsze się odbija a aspiratora uzywam od poczatku tym bardziej ze czasem mu się uleje to takie glutki z mleka mu nosek zatykaja no i wkrapiam sol morska lub fizjologiczna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana gratulacje!! zdrówka dla Was i wracaj szybko do sił:*** Olala ale sie ciesze ze wracacie do domku:) dopiero poczujesz sie dobrze, odpoczniesz i wogóle nikt na rece nie patrzy:) Kasia89 i Darka no ale ja go trzymam do odbicia i nic... zasypia odrazu spokojnie i spi:) a co do noska to ja tez w takim razie spróbuje bo bałam sie zeby mu tym krywdy nie zrobic... Brzoskwinka co to z Twoim cisnieniem sie dzieje? Mackowa a Ty jak sie masz?:) Jovanka zdrówka dla Kacperka:* Iza jak tam po swietach? jak reakcja mamy? Nessaja a Ty jak sie czujesz? Paola a u Ciebie? kiedy jedziesz do swojego na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala wkoncu widze radosc w Twoim poscie, tak trzymaj, poradzisz sobie i Ty i Karcia :) czekamy wiec na zdjecia jak juz bedziesz w domu ;) & Brzoskwinka czekamy na wiesc****isz jak bedziesz cos wiedziala :* & Stymulowana gratuluje!! jak bedziesz miala chwile opisz nam wszystko :) zdrowia dla was :* & Iza nadrobilas juz nas? ;) bo nie moge sie juz doczekac jak opiszesz reakcje rodziny, jak bylo na usg, czy masz zdjecie, jaki juz masz brzuszek i czy czujesz juz ruchy :) pisz juz nam bo teskno bez Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzę w kiblu i rozmyslam od czasu do czasu prutam w bestialski sposób jade do pity na koniu wieczorem będziemy siusiac na testy a wy na alimy zbierajcie ciotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana gratulacje. Super. Bardzo sie cieszę. :-) napewno jest cudny ale jak dojdziesz do siebie to zrób jakies zdjęcia. I oczywiscie opis cię nie ominie. Hehe. Jeszcze raz gtatuleje. <3:-)<3:-)<3:-)<3:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
stymulowana kochana graruluje!!!!! cieszcie sie teraz soba i wypoczywajcie :-* :-* wytul i ucaluj malego przystojniaka :-* karcia mozesz probowac jeszcze w ten sposob ze jesli malemu sie nie odbije to po spanku przed nastepnym karmieniem najpierw podniesc do odbicia( czasem trzeba czekac dluuugie minuty) i dopiero zas nakarmic :-* moze to pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana, aż mi ciarki przeszły przez policzki jak zobaczyłam Twój wpis. Gratulacje!! :):):):) Wspaniale:D czekamy na jakieś foteczki;) Dziewczyny, moja koleżanka też miała problem, bo jej mały ciągle się krztusił, wtedy brała go na boczek, nie do góry jak do odbicia, bo było wtedy gorzej. No dobra, to która teraz w kolejce na porodówkę??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy w innych wątkach też mają problemy z przeskakującą stroną.... Awrrrrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przewiń się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agniesia88 wrzucam tabelkę:) kto się jeszcze nie dopisał to proszę bardzo:) MAMUSIE serduszko.gif Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona88************ 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********12.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** Izulinka7***********24*********12.11.2014********Zuzia goscdarka *********25*******14.11.2014********Alan kasiaa12*******23********** 9.12.2014********Paweł Dominik CIĘŻARÓWKI kwiatek.gif Kaasik89*******25**********4cs*******1dz********* tp 22.12.2014 Stymulowana**29*********18cs********1dz******** tp 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 28.01.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21** *******1cs********1dz*******tp 05.04.2015 mamaniemama*******23*******2cs******2dz*******tp 28.04.2015 Nessaja**********22**********5cs********1dz*******tp 26.05.2015 Agniesia88*******26**********9cs********1dz*******tp 31.05.2015 IZA85**********29**********4cs********2dz*******tp 31.05.2015 STARACZKI 2014/2015 serduszko.gif paulinka121989____25______14cs______1dz_____@ XX.XX.2014 Sara__ ___________33______41cs______2dz_____@24.12.2014 kasik_85__________29______21cs_______2dz____@11.12.2014 Nemezis626_______22_______29cs_______1dz____@02.12.2014 Pita82____________32______3cs_______1dz_____ @26.12.2014 Paola1801________22_______12cs______1dz_____@ 27.01.2015 Eweelka_________32______7cs________ 2dz_____@31.01.2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Stymulowana!!! Super ale okruszek z małego :) zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993telefonowa
Gratuluję stymulowana ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka tu cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znow strona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strooooooona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
brzoskwinka i jak u ciebie? :-* olala tak sie ciesze ze juz w domku... teraz na spokojnie bez stresu zajmiesz sie ksiezniczka i bedzie juz tylko coraz lepiej :-* jovanka duze tulaski dla kacperka niech szybciutko wraca do zdrowia <3 eska a z toba co sie dzieje? martwi mnie ta cisza przepraszam ze wiele z was pomijam i nie odp :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Był dzis i giną jest pęcherzyka. Stymulowana gratulacje kochana tak sie ciesze Rapasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×