Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

O matko jeszcze nie?! No ile ja mam pisac? I o czym? Aaaa wozek tez juz mam wybrany :) W miedzy czasie, gdzieś w marcu, może w kwietniu go zamowimy i tez juz będzie czekał. Przeraża mnie tylko gdzie ja będę trzymała ten wózek (3w1)? Muszę zrobić miejsce w mym małym domu na te wszystkie elementy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaaha :) i jest :) Udało się :) Xx Stymulowana dolaczylas do grona tych osob , które właśnie tak bardzo kochają :;) cudowne uczucie :) Jeszcze raz gratuluje :) Xx A ja jeszcze pocztę nasza mam do nad robienia :) Chyba jutro się za to wezme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa i miłego czytania kobietki :) A i miałam jeszcze napisać ze ja juz w drugim trymestrze a moje libido nadal na dnie :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire, powiem ci ze podziwiam cię za to ze tak wytrwale czytasz nasze stare posty. No nie tylko ja ty przeszłam stratę poprzedniego dziecka. Było , trzeba sie z tym pogodzic. I juz. Żałobę przeszłam z m. A teraz juz mamy usmiech na twarzy. Bo jestem w 9 miesiacu. Ale ja nigdy nie spodziewałam sie ze cos takiego dzieje sie na swiecie. Nie bylam uswiadomiona. Dopiero tu na forum nauczyłam sie skrupułów, cierpliwości, wytrwałości, i tego ze czasami warto trochę pocierpiec. Aby byc wielkim człowiekiem sercem. Wszystkie dziewczyny są wspaniałe. Kocham was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza super reakcje i pomysł!! :) No właśnie trochę za wcześnie na szykowamie się do porodu także trochę mnie to stresuje chociaż wiem że to może trwać tak do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza super reakcje i pomysł!! :) No właśnie trochę za wcześnie na szykowamie się do porodu także trochę mnie to stresuje chociaż wiem że to może trwać tak do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza witamy :-). Heh spóźnione przywitanie ale jakże szczere. :-) Ooooo Aha prosze pozdrowić i ucalowac jovanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paola zycze ci zeby sie tak poukladalo jak pragniesz i żebyś była wszczelsliwa. I nie top tak bardzo, poogladaj filmiki na you tube. Jak ładnie śpiewa Sylwia Grzeszczak. Albo coś śmiesznego. Zaproś koleżankę. Rób coś wesołego. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ale fajnie przedstawilas sytuację ciążowa w rodzinie. Hehe bardzo fajnie. :-) a zawsze najbardziej cieszą sie znajomi. Co Noe oznacza ze rodzina sie Noe cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
IZA85 Dobrze, ze mieszkasz w Londynie to bedziesz mogla mnie poinformowac jak tam wyglada prowadzenie ciazy i porod :) ja poki co 6tc ale juz sie nie moge doczekac az bedzie dalej :p no wiecie zeby byc bardziej spokojna ze wszystko bedzie ok... Napisze Wam o jak moj narzeczony mowil swojej mamie o tym ze jestem w ciazy... narazie wie tylko ona i moja mama no i wy :) w kazdym razie on nie mogl wyksztusic z siebie slowa... a jak juz wyksztusil to sie poplakal i w ogole caly sie trzasl... a nie nalezy do wylewnych :) mowi ze przed slubem musi sobie walnac kielicha bo tez bedzie plakal :D taki niby twardziel a taki kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IZA85 :) tym razem z telefonu :) Żoneczka najważniejsze ze witasz :) :* Ciesze sie ze juz do Was wróciłam :) Wreszcie internet bez limitu :) W Polsce czułam sie jakbym bez jednej ręki była jak z internetu nie mogłam korzystać :) Xx Wiolcia zacznij uzbrajać sie w cierpliwość. Bo z tutejsza służba zdrowia łatwo nie jest ale to wiesz :) Moja rada: jak masz możliwość to poproś gina o luteinę! Tak na wszelki wypadek, w razie jakis skurczy czy cos - czego oczywiscie Ci nie życzę, ale warto to mieć. Bo tu nikt Ci tego nie wypisze oprócz polskiego gina, jesli bedzie chciał! I kup sobie nospe w aptece :) Tez moze sie przydać :) I jak maja to kup cierpliwość :P Przyda sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry wszystkim :) Nic nie piszecie z rana czy strona przeskakuje? Jak sie szykuje do pracy, zaraz zasiadam do śniadania bo kiszki mi marsza grają :) i Alex jedzenia sie dopomina :) Miłego dnia Wam życzę i pozniej zajrzę :) A pisałam to ja IZA85 :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
IZA Super że już Cię tu mamy! Pomysł świetny, czytałam ze łzami w oczach, w ogóle ostatnio taka wrażliwa się zrobiłam. Ja nadal mam wrażliwy brzuch, to mnie jajnik kłuje, to jakieś bóle na @. Coś tam się dzieje, oby zaowocowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agniesia88 Hej Iza:-) super pomysł z poinformowaniem mamy o ciąży:-) :-) Kuba musiał mieć przy tym niezłą frajdę:-D U nas już połowa drogi:-) mały wierci się już codziennie, zaczął w nowy rok:-) Lecie na zakupy. Miłego dnia dziewczyny:-) PS. Durna tavstrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stymulowa gratulacje. wczoraj do was pisalam i postu nie chcialo mi dodac:( przepraszam ze malo sie odzywam ale jakos sie ostatnio zalamalam:( najpierw moja infekcja pozniej maz byl chory i nawet nie wiem czy owulka u mnie bylaa, tak czy siak 13cykl staran na pewno znow nie udany:( a jak czytam was ze juz rodzicie dzieci wiola juz zaszla w pierwszym cyklu a u mnie dupa :( odechcialo mi sie juz wszystkiego i zab mnie jeszcze boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara__
zdesperowana myslalam o tobie dzis , jestem w podobnej sytuacji, czasem juz trace nadzieję co mamy zrobić zeby sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Iza a na co jest ta luteina?? Nospe mozna brac w ciazy? W jakich przypadkach sie przydaje? Zdesperowana nie poddawaj sie!!! To sie rzadko zdarza zeby sie udalo w pierwszym cyklu... ja mialam mega szczescie. Zobacz na tabelke, niektore dziewczyny sie dlugo staraly i udalo sie! A jestes wierzaca? Nie chce tu nikogo nawracac ale ja sie modlilam o dzidziusiaI i wg mnie to tez pomoglo :) p.s. dziewczyny jade po wyniki bety wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Kochane mam wyniki na moje oko wszystko w normie a beta 1777 ;) to malo, duzo ? Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
sara i zdesperowana mama co to za smutasy... i wam sie uda zobaczycie!!! mocno trzymam za was kciuki jak i za reszte staraczek :-* paola oby juz bylo miedzy wami dobrze... niech szybko wraca do polski i tu wijcie sobie gniazdko :-* stymulowana wytul i wycaluj swa najwieksza milosc :-* ala kurcze ale cie teraz dopadly wszelkie bole :-(oby minely szybciutko albo chociaz staly sie bardziej znosne iza jejku ale swietny pomysl a kuba pewnie w super sposob to wszystko babci powiedzial :-D i znow bedzie mezczyzna hihi nie jest nam obu dana parka i robienie kiteczek :-P izulinka maly juz nie ma kolek bo jest na preparacie mlekozastepczym lecz noce nadal rozne ale w koncu bez placzu... budzi sie co 2-3h i zeby zssnal to niestety z pol godz musze go nosic ( czas kolek go tego nauczyl) my dzis z alanem szczepienia , panicznie sie boje jak zareaguje do tego o poznej godz wiec czasem nocka z glowy no i jak bedzie plakac to ja razem znim... moj m nadal od niedzieli w trasie i juz sama na glowe dostaje :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, aktualnie jestem w 9 tygodniu (8 tygodni 2 dni). Przez 6 lat z półrocznymi przerwami brałam tabletki antykoncepcyjne - cyprest. Po 3 miesiącach od odstawienia antykoncepcji zaszłam w ciąże. Mam średnio 28 dniowy cykl. Zakupiłam testy owulacyjne i według nich owulacja nie wypadała u mnie w 14 dniu cyklu a w 19-20. Wiele czynników ma wpływ na termin owulacji. Polecam testy owulacyjne. Mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
To forum mnie doprowadza do szalu... nie ma tu gdzies jakichs administratorow strony czy cos ??? Przeciez ile mozna czekac na przeskoczenie str

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana. Po pierwsze nie możesz patrzeć na innych bo będziesz sama siebie jeszcze dobijac. Ciesz sie szczesciem innych , bo po to jesteś tu na forum zeby sobie poprawić humor pogadać czasami o d***e marynie zeby zapomnieć na chwile. A nie patrzec kto zaciazyl bo to nie są zawody. Sama sie dibijasz kochana. :-) nie obraz sie oczywiscie chciałam cię kopnąć w dupsko w kierunku pozytywnego myślenia. A czemu odpuszczasz starania jak jest infekcja czy chory mąż ? Noe powinnas... Bo tak to zawsze będzie coś. Nessajka miała polpasca i zaciazyla i wszystko jest ok. Ja jak zaciazylam to wozilam tesciowa od szpitala do szpitala była napromieniowana jakimiś plynami w żyłach. Też u mnie jest wszystko ok. O ile dobrze pamietam Ktoras z nas była chora juz nie pamietam która ale tez okazało sie wszystko ok. Ula miała non stop problemy z zapaleniemiami. Też dzidzi jest zdrowe. Ah kochana mam nadzieję ze cię CHOC troszke podnioslam na duchu motywujaco. Staraj sie i ciesz z seksu. Pomysl jak zaskoczyć erotycznie meza. Pomysl o mężu a nie o staraniach. Bo bez ciebie i meza nie ma nic. Wy jestescie ogniwem i dzięki waszej miłości moze byc coś. Szalejcie więc ja moge ci tylko pozazdrościć bo juz szaleć od dawna nie moge. Noe te kilogramy i nie te zgiecia. Nic na mnie Nie pasuje. Mam trochę rozstępów na pupie. Ale doczekamy sie i my szaleństwa. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Przeskakuj glupia strono!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
nie no to forum jest tragiczne... wieki temu pisalam i nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupotki strono przskakuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lalalala.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×