Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

A co ją niby takiego pisze? Myslalam,że tu można pisac o swoich problemach,dolegliwosciach,problemach. Wy tez piszecie o swoich dolegliwościach,tylko jak ją napisałam o mdlosciach to najazd. Wiem,że co sie nie robi dla dzidziusia. Kurde,nie jestem jakaś zwyrodniala matka,bo tak teraz sie czuje. To nie jest że ją jakimś mieczakiem jestem,to nie moja pierwsza ciążą to po pierwsze. Córkę rodzilam 32 h co skończyło sie cc,więc wiem co to ból, ale w pierwszej ciąży nie miałam takich mdlosci i wymiotow,że nawet ustac nie mogłam.... No ale trudno. Nie będę juz pisac..... Przykre to jest bo juz sie cieszylam że mogę z kimś popisać ktoś mi coś doradzi,no ale zostałam potraktowana jak zwyrodniala matka,która nie cieszy sie pierwszymi ojawami ciąży.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko zycze wam duzo miłości wytrwałości i kolejnego potomnego zdrowego. :-) jejku Alez macie dzis piekny Dzien. Bardzo bardzo mocno was całuje. Sto lat sto lat, gorzko gorzko.. !:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Jovanko Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy! Ja biore slub w kwietniu juz nie moge sie doczekac :) a zdradzisz jakie plany na dzis? Jakas kolacyjka? :) Xx Iza, stymulowana Dziekuje Wam za mile slowa, w sumie ciesze sie ze az tak bardzo nie czuje tej ciazy bo lepiej tak niz miec jakies bole lub rzygac jak kot :p A mnie dopadlo dzisiaj zapalenie zatok :( :( glowa mnie boli niemilosiernie i nie moge oddychac... macie jakies sprawdzone sposoby na zatoki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta z ciekawości wróciłam do wypowiedzi zdesperowanej i czytam teraz i przecież nikt ci nic zlego nie napisał. :-) tak ze glowa do gory. Ile razy ja tu coś pisałam dostałam kopa, który powodował motywację , i ani razu nie miałam nic nikomu za zle. Wyluzuj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Rapasta Nie denerwuj sie tak bo naprawde nie masz powodu. Nikt tu Cie nie zaatakowal a zdesperowana napisala tylko ze chcialaby byc na Twoim miejscu tzn chcialaby byc w ciazy.... I nie bylo w tym nic oceniajacego ani wrednego wg mnie. Przeciez kazdy tu Cie doskonale rozumie, nie pamietasz jak kazda Cie wspierala jak lezalas w szpitalu? A mdlosci sa baaardzo czesto i to nic fajnego ale nie da sie z tym nic zrobic... niestety mozemy tylko Cie wesprzec ale jakby nie patrzec to jest normalne ze masz mdlosci... wiec lepiej pomysl ze znosisz to wszystko dla swojej kruszynki ktora nosisz pod sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowana--- 'Rapasta ty narzekasz na mdlosci a niesiesz ile ja bym dala żeby je juz miec' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) Jovanko wszystkiego najlepszego z okazji I rocznicy ślubu, zdrówka , szczęście , miłości i kolejnego potomka:P A u mnie coś jest nie tak, od tygodnia strasznie jestem sucha, swędzi i ciągnie mnie piczka:( I teraz nie wiem czy to po Luteinie czy jakaś infekcja :( Dziś było przytulanko i obydwoje czuliśmy,że coś jest nie tak. Znalazłam Tantum Rosa i mam nadzieję,że pomoże. Iza staram się nie myśleć za bardzo i dać sobie na luz , ale wiecz jak to jest :( I chyba czuję,że dziś będzie @ , boli mnie podbrzusze i plecy:( Zmykam kochane, może się wieczorkiem odezwę, bo jedziemy do babci M🌼 Strasznie dużo piszecie , nie nadążam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
jovanka wszystkiego najlepszego szczescia i kolejnych cudownych wspolnych lat (moze juz nie dlogo w 4 ;-) ) Iza u nas dobrze alan to juz taki maly smieszek, obecnie wazy 5350 :-) kacper troche psotnik ale to chyba wplyw tego ze M wciaz nie ma a ze mnie nic sobie nie robi ... a ja no hmmm tez ok tylko brakuje mi M te jego ciagletrasy mnie mecza teraz go nie bylo 11 dni przyjechal tylko na weekend i w nocy jedzie znowu :-P super ze w koncu odpuszczasz prace i wypoczywasz :-* czyli znalazl sie ktos zaufany na twe miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelll89
Czesc dziewczyny:) jestem kolejną która oczekuje najpiękniejszych dwóch kreseczek na świecie:-) I pomyśleć ze takie zwykłe kreski a dają tyle szczęścia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rapasta ja też zostałam tutaj zaatakowana przez co poniektóre dziewczyny, że tylko narzekam. Dlatego przestałam tutaj pisać, bo nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rapasta atakejszyn O.O wysieka was jak muchy, dać jej hanuty!!! :D rapasta odmów zdrowaske i przeproś rzuc hanutą no rzuc:O :O :O :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porlalodju1986peekl
czekam do niedzieli, potem teścik jak nie pojawi się @ choć bardzo bym chciała zajść, to Mój pierwszy cykl starań. mam za sobą już jedna ciążę - córcia ma juz 9 lat. Jasne http://hib.to/11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu dziś spokój. Pogoda mega dziwna. Sypie śnieg na przemian z deszczem wiec tez senny dzień dziś bardzo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko szczęścia indokrynacji wspólnych szczęśliwych i pełnych milosci wspólnych lat :* dziekuje za rade na temat pepuszka. Psikam go 3 raz dziennie octanuseptem i czyszczę patyczkiem martwiłam sie tylko czy moze tak byc ze ciagle jakis ślad krwi tam jest. Ala u mnie caaaaly dzien sypie snieg. Byłam dzis w Tesco - miała byc szybka wyprawa a samo odśnieżanie auta zajęło mi 15 minut: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany, chwile mnie nie było, wracam do Was żeby humor poprawić a tu jakieś fochy na forum się szerzą :) dziewczyny luz blues, pewnie to wszystko przez te nasze hormony ;) nie ma to jak faceci, dadza sobie po razie i potem pójdą na piwo, a my baby to potrafimy drążyć i drążyć, a pamiętac to juz do grobowej deski :) Każda z Was powiedziała już drugiej swoje, to piszmy dalej i koniec tamtego drażliwego tematu :) co się będziecie boczyć na siebie :) Ale mam senny dzień dzisiaj, normalnie ledwo patrzę na te ślipia :) Ahaaa i witamy Nelll :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rapasta uciekaj z tego tematu bo tu życzą indokrynacji!!!!? Nie daj sobie w kaszę dmuchać a mackowa to dla nich bogini bo ani razu niepisnela ze ja coś tam zabolało zakuło, bohaterka ponad wszystko, a ja się pytam w takim razie po co jest ten temat o udawaniu jak to mi dobrze jaka to ja dzielna ojojoj, przecież wiadomo ze życie tak niewyglada, ze raz jest lepiej raz gorzej eeh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wyżej mylisz się, bo właśnie maćkowa bardzo często narzekała, że a to ją mdli a to ciągle coś ją boli i jej wolno było narzekać, a co poniektórym dziewczynom "nie wolno" i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pita czy ty nie masz jeszcze dość siania jadu? Ciągle mącisz mówisz że odchodzisz z forum bo nikt Cię nie rozumie itd a potem piszesz jako gość. Czy to jest mądre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta kochana przede wszystkim nie słuchaj tego, co pisze ten gość, bo to jest jakaś wiedźma mącicielka, desperatka której się w życiu nie ułożyło i tak miesza, żeby tylko namieszać:-) osobiście uważam, że nie masz się o co gniewać, bo zdesperowana wcale nie chciała Cię urazić:-) tym bardziej ja! Wspomniałam o Maćkowej, bo ona ostatnio tak ładnie napisała, że jest ciężko, ale i tak jest szczęśliwa, bo ma swoje kochane maleństwo:-) zobaczysz, Twoje męki wynikające ze złego samopoczucia niebawem odejdą w niepamięć:-) może jesteś teraz bardziej wrażliwa, no bo w końcu hormony buzują, ale nie bierz wszystkiego tak do siebie;-) zostań z nami i pisz na bieżąco co tam u Twojego okruszka, kiedy masz wizytę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Boze dajcie juz spokoj, szukacie sensacji... jak komus sie cos nie podoba to niech nie pisze i nie czyta i tyle. Proste. Xx Mackowa, Olala, Stymulowana, Jovanka jak Wasze dzieciatka sie maja? Olala jak sytuacja z mezem? Xx Iza, Brzoskwinka, Zoneczka jak samopoczucie? Iza ja czekam na maila !! Wiolcia1611@wp.pl :) hehe ale jestem cierpliwa bo wiem co to ciazowa skleroza.. A ja dzis mialam ochote na chipsy ale moj nie chcial isc i mi kupic :( :( ma racje bo toswinstwo ale ja mialam taka ochote... ehh.. pozostaly mi wafelki ryzowe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku jaka nie fajna atmosfera się zrobiła :( A ja dostałam @ i mi smutno :( Nawet z moim M nie pojechałam do babci , bo aż tak mnie bolało :\ Z tego wszystkiego na poprawę humoru zjadałam chipsy i czekoladę , a co tam dziś mogę . Jutro do pracy a tak mi się nie chce. Mam już dość tej pracy i chciałabym wreszcie coś zmienić. Trzymajcie się kobietki , jutro się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawiłam zdjęcie :=) A co wy dziewczyny się. Tak weekendujecie dzisiaj długo? Nessaja, olala stymulowana jovanko mackowa zoneczko, angelusdominus, ewelkaa, karcie i kasie? :) leniuchujecie dzisiaj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala WidzIalam zdj :-) rośnie maleństwo rośnie. Alez to leci , no nie ? ja mega leniuchuje. Twardnieje mi non stop brzuch. We wtorek mam wizytę u mojej gin, ciekawe co mi powie. A ty Brzoskwinko jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala WidzIalam zdj :-) rośnie maleństwo rośnie. Alez to leci , no nie ? ja mega leniuchuje. Twardnieje mi non stop brzuch. We wtorek mam wizytę u mojej gin, ciekawe co mi powie. A ty Brzoskwinko jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorosłe baby, lamentują, że chcą dzieci a same zachowują się jakby były w przedszkolu. Nic nie można napisać, zwrócić uwagi bo od razu foch z przytupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
O masz ci los, chwile mnie nie bylo i juz od bogini wyzywaja. A kysz paskudy. Pita dorosla baba i zachowuje sie jak gowniara. No wstyd mi za Ciebie, oj wstyd. Zajmij sie czyms konstruktywnym. Meza przelec zeby Ci wkoncu dziecko zrobil wtedy pogadamy o dolegliwosciach i ciazowych bolach. &&&& Rapasta hormony buzuja widze :) narzekaj, marudz, nikt nie zabrania :) kazda ciaza jest inna wiec nie dziwie Ci sie ze martwisz sie swoim samopoczuciem skoro poprzednia ciaza minela bez takich atrakcji. Ktory to tydzien według obliczen? :) &&&& Jovanko strasznie szybko ten rok minal. Zycze Wam aby kolejne lata spedzone razem mijaly wolniej a godziny spedzone osobno lecialy jak z bicza strzelil. Do tego zdrowia, szczescia dla Waszej trójki i oby niebawem rodzinka znow sie powiekszyla :) &&&& Agniesiaa :* &&&& Wiolcia a dziekuje moja malenka rosnie :) Wczoraj odpadl kikut pepowinowy. W nocy budzi sie mniej wiecej co 3 godziny wiec da sie pospac. Chociaz jak juz ja nakarmie i poloze sie spac to mam wrazenie ze od poprzedniej pobudki minelo raptem 5 minut a nie 3 godziny ;) &&&& Dzis doszlam do wniosku ze moj brzuch po ciazy jest mniejszy niz byl przed ciaza :) az sie sama zdziwilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malaiza biedulko ty malutka. Nie załamuj sie , jakos musisz poradzić sobie z niepowodzeniem. Ja pamietam jak sie staraliśmy i dostawalam okres to mi sie płakać chciało, spac ze stresu, jesc slodkie, ciśnienie mi z nerwów skakalo, ah no ale jakos to wszystko trzeba przejść. We wszystkim szukaj pozytywów, radości i Pomysl ze moze tak miało byc tym razem. No nie wiem ja jakos uwazam ze życie jest tak kruche , ze krotko trzeba myśleć o złym, niepowodzeniach, nieszczęśliwych wydarzeniach. Malutka cyc do przodu i banan na buzi od jutra! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara to sie ciesze ze ta szyjka nie wplynie na rowzwoj ciazy. Tylko kurcze jaki jest powod waszych niepowodzen :( & Witaj Malaiza :) szkoda ze @ przyszla :( trzymam kciuki za ten nowy cykl ;) & Mackowamam tak samo ze szczepieniem ze boje sie czy podejme wlasciwa decyzje. Ale nie ma co myslec negatywnie ;) & Iza wkoncu wypoczniesz! teraz spac, lezec i lebrowac co nadrobisz to co wybiegalas w pracy :) & Jovanko wszystkiego najlepszego i samych wspanialych lat wam zycze :* & Rapasta a powiedz mi ktora powiedziala ze jestes zwyrodniala matka?? ;) rozumiem ze czujesz sie zle i jestes tym zmeczona. Ale postaraj sie wrzucic kochana na luz bo nie potrzebnie sie denerwujesz teraz. My tu jestesmy po to zeby pomagac. Jesli ktos cos Ci napisal zle to nie denerwuj sie od razu. Czasem trzeba zeby ktos dal nam kopa zeby docenic nawet najgorsze mdlosci. I nie ma sensu teraz licytowac sie pomiedzy soba kto co powiedzial czy bylo to wredne czy nie. Po prostu jestes zmeczona ciaglym zlym samopoczuciem i padlo na Zdesperowana ze wyladowalas na niej swoja frustracje i bezsilnosc w kwestii mdlosci. Rilaks :) i mysle ze niejedna z nas ktora mialaby tutaj takie mdlosci by miala ich juz dosyc. Ale wiesz jak sie mowi, jesli dlugo sie starasz dalabys wszystko zeby tylko nosic juz pod sercem dzieciatko nawet kosztem takich mega mdlosci. Zycze Ci z calego serca zeby te mdlosci Ci szybko minely lub chociaz zelzaly zebys mogla normalnie w w miare funkcjonowac ;) &

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×