Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

IZA A mozliwe, ze mnie czyms maznela ale ja nie patrzylam, bo nie lubie pobierania krwi strasznie :p mam zamowiony ten sprzet do serduszka ale idzie tu z Chin wiec nie wiem kiedy w koncu bedzie :p tak tak zostaje, bede olewac te nedzne chamskie wpisy :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta no to super wiadomosci! :) tylko sie cieszyc a kto wie, moze urosnie ich jeszcze kilka? ;) & Alaa a jak dzis? zadnych boli nie bylo? & Azile i jak dzis? robilas bete? kolejny test? i jak i jak i jak? :) & Wiolcia no to miejmy nadzieje ze dziewczyna sie sprawdzi :) obys juz nie musiala sie denerwowac ze kolejna cos spieprzyla i stresowac sie szukaniem. Wiesz, pieniadze czasem to nie wszystko, jesli bardzo tesknicie to bez sensu meczyc sie na sile, rade sobie dacie. Moze byc ciezej ale czasem nie to jest najwazniejsze bo zaden znajomy nie zastapi rodziny. Zobaczycie :) & Agniesia no to super ze remont wre :D hmm moze az taka kula mi sie nie robi, ale czuje jak sie tam prezy i tez taki napiety ten brzuch, ale zeby wstawac to nie musze, wystarczy ze troszke ponaciskam brzuch, pomasuje i ona sie obraca w inna strone :) mimo wszystko jest to slodkie choc czasem malo przyjemne :) & Zdesperowana nie rezygnuj, nie zaprzestawaj. Nie jest powiedziane ze widujac sie nawet co 2-3 tyg nie traficie w owulacje i sie nie uda. Bedzie trudniej to napewno, ale nie koniecznie musi :) a moze przez ten czas jak on bedzie na wyjazdach to odpoczniesz psychicznie, zrelaksujesz sie i na luzie podejdziesz do staran bo nie od dzis wiadomo ze tez psychika duzo robi a moze tu tez jest jakas blokada. Ja bym nie rezygnowala kochana, nie masz nic do stracenia probujac w te dni kiedy on bedzie zjezdzal :) & Brzoskwinko powinni Ci ten zabieg zrobic pod narkoza, nigdy bez znieczulenia. Moja mama po poronieniu nie doczekala sie anestezjologa bo sie nie chcialo mu przyjsc i tylko na glupim jasiu byla i bardzo zle wspomina, straszny bol. Ja mialam narkoze i nie pamietam nic, obudzilam sie na blogim haju i nie bolalo nic. Tyle tylko ze jesli juz nie krwawisz to bedzisz znow krwawic. Moze troszke bolec ale mnie nie bolalo nic, czasem tylko jakby okres. Brzmi strasznie, jak lezysz przypieta nogami a lekarz przed Toba zacznie rozkladac narzedzia kiedy Ty jeszcze nie spisz a anestezjolog rozklada cala kolekcje strzykawek, igiel itp mozesz sie przerazic ale nie ma sie czego bac :* ja najpierw dostalam glupiego jasia, potem narkoza i odlatujesz ;) & Sara a corcia ile ma lat? na lyzwy to i ja bym poszla, posmigac posmiac sie itd :) & Iza zaczyna sie :P lustereczko lustereczko powiedz przecie, gdzie mam zajrzec, gdzie podejrzec :P No wlasnie, tego nie chce zeby ktos wtrybial mi sie i probowal we wszyskim pomagac. Jestem dorosla, samodzielna wiec z dzieckiem tak samo chce byc samodzielna. To ja bede mama, wiec chce sie nia czuc w stu procentach a kiedy ona bedzie probowac wyreczac mnie we wszystkim bede miala wrazenie ze probuje mi odebrac czesc mojego macierzynstwa. Raczej powinna byc dumna ze chcemy byc odpowiedzialni za swoje czyny i dac sobie samemu rade z dzieckiem w tak waznej roli jak bycie rodzicem :) & A my - uwaga - zaczelismy dzis drapac tapety!! :D :D tescie przyszli, jutro przyjda i bedziemy reszte tapet drapac :) w sobote lub niedziele bedziemy ustalac jaka szafe i tesc to pomierzy i pooblicza a od poniedzialku zaczynamy pelna para :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak... Nie pojechalam na betę, bo się bał że jak ostatnio spadnie i będzie to co miesiąc temu.. Ale zrobiłam test i wyszedł już wyrazniejszy niż w sobotę, więc jak mniemam beta wzrosła, toteż po prostu pójdę dziś do mojego ginekologa, przyjmuje 17-19 więc napiszę Wam potem co i jak ^_^ trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec połogu! Koniec obijania! Zaczynam na prawde nadrabiać i byc obecna!:) zabieram sie za czytanie a ponad 20 stron do nadrobienia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stymulowana Witamy spowrotem! :) Xx Azile Gratulacje! Czekam z niecierpliwoscia na wizyte :) Xx Nessaja Jeeeest sukces! Czyli remont pokoju ruszyl :) nadenerwowalas sie, naplakalas ale przynajmniej nie na darmo :) no wlasnie tez mysle za dalibysmy sobie rade... posiedzimy tu jeszcze zeby zarobic jakies pieniadze na start i chyba wracamy... bardzo tesknie za rodzina i przyjaciolmi :( dzis to mam strasznego dola z tego powodu... za duzo mam czasu na myslenie teraz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azile ładnie cię powykrecalo jeśli chodzi o fotę ;) jak zes pozowała? Xx Wiolcia siemanito 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) jestem jestem i podczytuje Was czasem tylko brak czasu żeby odpisywać:) U nas wszystko dobrze:) Oli ślicznie rośnie, robi się coraz sztywniejszy i wszystko go wkoło interesuje:) U nas też kolka ale bierzemy krople COLINOX i udało się ich pozbyć: Dzwiękiem suszarki go usypiam:P) szczepienie mamy za sobą, o matko jaki to byl płacz aż łezki pierwszy raz w życiu się pokazały:( i ja też płakałam:P pępuszek zaklejany i mam nadzieję że wróci do normalnego wyglądu. Przed nami wizyta u okulisty i neurologa i usg bioderek i ja tak ostatnio codziennie jezdze... Daje mu mleczko raz moje raz nan bo widzę że srednio mu moje podchodzi:/ wczoraj strasznie go bolał brzuszek, tak płakał i jak dostawał sztuczne to było ok... to znaczy że coś pewnie zjadlam... ma bardzo delikatny brzuszek i muszę uważać:/ a tak pozatym to jest taki kochany i słodki... Cudowne jest macierzyństwo:) Kocham go tak mocno że brak słów:** ale chyba wiecie o czym mowię:) Dziewczynki moj***ardzo Was Kocham i ja też na urlopie jestem i mam nadzieję że będzie mi dane wrócić za niedlugo:) przepraszam że Wam nie odpiszę... Całuję wszystkie mocno i trzymam kciuki za Marte i Ewelke aby się wkońcu spełniły Wasze marzenia:** Paula przykro mi że tak Ci się zycie potoczyło ale nie opuszczaj nas...to że staranka wstrzymane nie znaczy że masz nas opuścic... Mackowa jak tam sprawa z Waszym pępuszkiem? Stymulowana, Brzoskwinka, Olala, Kasia12, Kasik85, Iza, Ala, Nessaja, Jovanka i cala reszta buziaki od nas:*** Wyślę Wam zdjęcia mojego szczęścia:** Oglądałam Wasze zdjęcia i śliczne są te Wasze dzieciątka i te Wasze brzuchy:D Olala i Brzoskwinka super wyglądacie:) u mnie też już brak brzucha ale flaczek został i muszę poćwiczyć troche tylko mama mówi że jak zacznę to mi pokarm zaniknie i tak zwlekam... buziaki:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azile wiec gratuluje i trzymam kciuki :* :) & Stymulowana no jestes spowrotem :) jak sie macie? :) & Karciaa flaczkiem sie poki co nie przejmuj ;) najwazniejszy flaczek jest obok Ciebie :) & Jovanko co dzis sprzatasz? gospodarczo-korepetycyjno-suszarniowy(?) ? jak Ci idzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane do nadrobienia mam prawie 40 str a nie 20 olaboga. U nas bosko jednak to prawda ze ten pierwszy miesiac jest najgorszy. Ide karmic ale wroce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
Żoneczka u mnie w środe bedzie dopiero 3 tygodnie po porodzie.ale krwawisz cały czas,czy np już było malutkie te krwawienie jakby sie kończyło,albo wgl ustało i teraz z tym skrzepem znowu wróciło ? a ten skrzep Ci wyszedł tak "swobodnie"? nie czułaś żadnego bólu przy tym ? obserwuj sie kochana i jakby co to do lekarza. dziś masz połozną tak ? o wszystko jej dokładnie zapytaj.bo ja np myslałam ze skrzepy moga byc po porodzie bo moja mama mówiła ze miała ich bardzo dużo,ale połozna u nas była w czwartek i pytała właśnie czy sie skrzepy jakies nie pojawiają i mówiła ze jakby były to żeby to żeby to skontrolowac bo może byc cos nie tak ( ale nie musi! ) . i skrobanka to właśnie takie czyszczenie macicy . mysle ze 3 tygodnie po porodzie bedzie w srode wiec pewnie dadza mi coś,bo jakby trzeba było robic odrazu w szpitalu po porodzie to zazwyczaj robia to bez znieczulenia,przynajmniej z tego co się podpytałam.zobaczymy.mam jednak nadzieję ze może jednak wylezie ze mnie samo to cos. karcia fajnie ze u was wszystko w porządku :* dajesz małemu mleko NANA ? i łapią go po nim jeszcze gorsze kolki ? IZA ja nie mam pojęcia co do tego termoforu ;/ ale jesli to na biodro i nie bedzie za gorący to chyba nie powinien zaszkodzic :) Stymulowana mówisz ze najgorszy pierwszy miesiąc :) hmm :) w takim razie licze na to ze za 1,5 tygodnia bede miała aniołeczka w domku :) i jak z tym twoim karmieniem wyszło laska ?:) nessaja to widze ze robota rusza pełną para :) no i dobrze :) juz sie nie moge efektu końcowego doczekac :* a moja własnie zasneła po małym spięciu z matką :) cwaniara sie najadła i nosic sie chciała cały czas:) ale matka była twardsza i po małej akcji z płaczem zasneła w bujaku :) mam zamiar zamówic jej jakas fajną karuzelę do łóżeczka i taka hustawkę bujawkę :) może coś polecicie ?:) i na moją czasami działa odkurzacz z yt,albo szum morza,dzis tez kołysanki jej sie podobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to byłam u lekarza, jeszcze nic nie widział, endometrium 14,5mm. Nazwał mnie cudem i ze nie ma pojęcia co o mnie myśleć :) kazał sprawdzić betę za 7-10dni i 2.03 przyjść na usg czy już coś widać będzie :) brać do końca duphaston a potem luteine. Sam zapytał czy chce zwolnienie już ale ze tylko 80% mogę dostać, bo ciąży nie widać jeszcze wiec nie może mi jej wpisać na l4. Odpoczywać, nie stresować się, nie dzwigac i nie wspolzyc :o Tak to wygląda :) A co do fotki.. Nie chciała się za nic obrócić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Marta , Ewelka gratuluje pięknych pęcherzyków :) Sara ja już po drożności, wszystko jest ok. Ale niestety nadal nie wiemy gdzie leży problem. I to jest najgorsze, dlatego ja bym chciała spróbować inseminacji. Mam już dosyć badań i tego czekania. Wiem , że może się nie udać, ale jak nie spróbuję to nie będę wiedziała. Lekarz stwierdził, że raczej nie będziemy mogli mieć z mężem dzieci ze względu na konflikt genetyczny. Ale nie zrobił żadnych badań stwierdził, że są drogie ok 2500-2800 i jak chcemy to może je zrobić. Z byłym mężem też staraliśmy się o drugie dziecko ale na szczęście się nie udało. Dlatego nie wiemy co to może być. Już naprawdę zaczynam się zastanawiać nad tą blokadą psychiczną chociaż za bardzo w to nie wierze. Dużo dziewczyn chce mieć dziecko i udaje im się po kilku cyklach. Myślę że jest inna przyczyna ale nie wiem jaka. :( W najbliższej rodzinie wszystkie w ciąży i z trzech tylko jedna wpadka. Dwie planowane i im się udało, mimo że bardzo chciały. Ja już coraz częściej nie mam siły na to wszystko i często mam zły humor. W środę idę do mojej gin i zobaczę co mi powie. Dziewczyny oglądam zdjęcia waszych szkrabów i to są takie słodziaki :) Normalnie się rozpływam przy nich. Czy mi też się kiedyś uda? Sorki że tak smęcę dlatego też tak rzadko piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja właśnie doczytałam, że remont rusza :) cieszę się strasznie. . U nas jest tak, że co jakiś czas właśnie taka porządna kłótnia, która ustawia mojego do pionu, a później na jakiś czas jest ok. Mam nadzieję , że u was na długo zagości spokój. Jovanka jak Kacperek? Szkoda mi waszych maleństw, muszą się strasznie męczyć z tymi kolkami. :( Życzę wam dużo siły i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny polozna byla I stwierdzila ze kamilek ma prawdopodobnie skaze bialkowa, nadwrazliwosc jelitowa, I kolke. I dostalismy wskazowki co dawac ile kropli, do tylko bedziemy wsadzac odpowietrznik, infacol, ja mam pic melise, I mleko z apteki bebilon pepti. A jak do puatku nie bedzie poprawy to do lekarza. A I cieple oklady mam robic I masaz brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja chyba nie będzie już dnia bez bólu dziś tez był ale nie taki duży. W środę ktg. Fajnie ze ruszyło z remontem :) się tak wydaje ale póki jesteś na chodzie to ok. Potem będzie coraz ciężej zrobić cokolwiek. Matko golenie..... To jakaś porażka i mega wyczyn. Nie wiem kto co do mnie dziś pisał jestem strasznie rozkojazona. Moja pracownica była na rutynowej wizycie u ginekologa. I co? 2guzy na obydwu jajnikach 6/7cm!!!! Operacja 12.03 Stymulowana fajnie ze wróciłas brakuje tu ciebie! Nic idę sprzątać szafę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Paola, życzę powodzenia, obyś ułożyła sobie szybko swoje sprawy, napisz kiedyś do nas co u Ciebie dalej :) * Nessaja, u mnie Walentynki minęły spokojnie i w końcu okazało się, że nie do końca iweczór spędzilam samotnie :) mąż który poszedł na noc do pracy (tzn.na 18) o 23 już wrócił bo nie było pracy i mu się udało tak załatwić :) No to super że w koncu u Ciebie remont ruszył pełną parą :) * Marta, super że pęcherzyków przybyło :) trzymam kciuki żeby wszystko się udało :) * Ewelka, oczywiście Tobie również kibicuję :) * Iza85, tylko nie katarzynkaaa plissss ;) * Zdesperowana, nie możesz rezygnowac, przecież czasem wystarczy jeden raz i może zaskoczyc, byc może akurat traficie tym "złotym strzałem" :) * Stymulowana, spokojnie nadrobisz to tylko 40 stron, ja mam do nadrobienia ok.300 :) ale w tym tygodniu w koncu mam czas, sesja zaliczona więc na spokojnie zatracę sie znów w lekturze :) * Azile, fajnie że u Ciebie i dzidzi wszystko w porządku. A o jakiej fotce Ty piszesz, gdzieś wysłałaś, chyba coś nie wyłapałam czy ominęłam? :) W dodatku jakiś gość coś o fotce pisał, jakby widział? Nie bardzo ogarniam już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałem o tej focie co azile ma w awatarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny właśnie wróciłam z pracy i zerknelam na kartę stymulacji i oczom nie wierzę :/ w piątek miałam tylko 2 pęcherzyki a dziś powiedział ze są 4 ( ale nie powiedział ze tylko w prawym jajniku ) okazuje się ze 4 w prawym i 5 w lewym a w piątek lewy był pusty ;) - marta86100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire chodziło o mój avatar :) Marta widzisz, dobrze będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iza powiedz mi jak można noworodka nie przykrywać do spania??? Jak możesz Brzoskwince kazać nie przykrywać małej? no jak? jak jesteś taka mądra to sama śpij odkryta i zobaczymy czy będzie ci tak ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa, no tak Azile, na oczy mi juz chyba poszło ;) teraz wszystko juz jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzoskwinka nie nie kolki już miał wcześniej a teraz dzięki kroplom ustaly i pzesypiamy całą noc z przerwami na karmienie a po mleczku nic mu nie jest i piękne kupki robi:)) Mam nadzieję że jednak się okaże że nic Ci tam nie zostało a czyszczenie napewno pod znieczuleniem bo w szpitalu faktycznie na żywca jadą:// Zoneczka współczuje kolki ale nie martw się jeśli traficie w krople to mu ustaną i będzie dobrze. I okłady z ciepłej pieluszki są super ale dalej polecam, też suszarke:) Marta trzymam mocno kciuki za Ciebie:)) Ala bidulo im bliżej tym ciężej widzę u Ciebie:/ Kochana już nie długo:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak każdy mówi śpij odpoczywaj korzystaj jak nawet spać się nie da żadna pozycja nie jest dobra. Bolą mnie biodra i to tak dość dokuczliwie :( o i dziś poranek z płaczem z bezsilności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala dasz radę! Już Ci tak niewiele zostało:-) lada dzień będziesz już miała małego na rękach:-D wszystko już przygotowane - łóżeczko, ciuszki? No a moje młode jak zwykle się nie popisało na USG. Pani doktor chciała zrobić zdjęcie buźki, to on się pępowiną zasłonił i łapkami:-) ale dał się chociaż zbadać:-) mierzy 25 cm i waży 903 g! Kawał bysia:-D z OM jest 25 tyg i 1 dzień a z USG 26 tyg i 4 dni!! Nie wiem po kim on chce być taki duży:-) no i jak ja urodzę takiego klocka?!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Melduje,że jestem:)Jakoś weny nie mam do pisania:( Jestem w pracy i oczywiście nic mi się nie chce.Od piątku łapią mnie bóle jak na okres,choć jest to zdecydowanie za wcześnie i bok mi dokucza prawy:( Pewnie sie ta franca pojawi:( & Alu bardzo Ci współczuje,że nie możesz spać.Znam ten ból,bo mam to samo tylko,że w ciąży nie jestem.Bądź dzielna ,jeszcze troche i będziesz swojego szkraba trzymać w ramionach❤️ & Jovanko co tam u Ciebie?Jak synek?Martwie się,że nic nie piszesz:(Oby było wszystko w porządku. & Mamy piękną pogode w Szczecinie:)Niech bedzie już wiosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala:* brzoskiwnko mój Oliś już tylko na mm, myslałam, kminiłam co zrobić, IZA i Jovanka mnie przekonały pisząc o przeciwciałach, ale Oli zdecydował że nie chce już cyca, a pokarmu juz miałam na tyle mało, że laktatorem nic nie szło. I zaraz pokarm mi znikną. bardzo szybko;/ cycki zostały 2 flaczki mieciutkie hehe. Po pierwszym miesiącu jest o tyle inaczej, że dziecko z dnia na dzień jest inne. Oli codziennie inaczej wygląda, codziennie jest większy, zaczyna się świadomie uśmiechać, zmienił mu się płacz, coś tam sobie próbuje pokrzykiwać GŁOSEM - zadziwia mnie dzień w dzień:D już nie jest bezradnym noworodkiem:) Co do kupek on też ma tak jak opisujecie, pręży się do kupki, robi się czerowny na buźce, puszcza mega bąki i kupka jest luźna, ale czytałam, że to może być właśnie zatrwardzenie. daję mu espumisan i jest poprawa:) za tydzień mamy szczepinie:) w związku z zakończonym połogiem szykowaliśmy się z mężem wczoraj na no wiecie....bliskie spotkanie..... wykąplaiśmy Olwka, nakarmiliśmy, ululaliśmy i poszliśmy SPAĆ padając na twarz hahahha. Jutro mam wizytę u doktorka sprawdzić co tam w środku:) Brzoskiwnko co za błona? a nie byłaś czyszczona po porodzie? bo ja byłam - z tym, że może po cc to normlane, chociaż ja dalej nie wiem jak wyglądał Twój poród bo jeszcze nie doczytałam i Żoneczki też nie wiem:(:( dobo wydłuż się!!!!!!!!! dziecię się budzi - wpadnę potem buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malaiza zimno rano było jak do pracy jechałam ale już słoneczko wychodzi i tez chciała bym już wiosnę w szczecinie zawitać :p Ewelka czemu nic się nie odzywasz ? Ja mam problem z nogami ( nie wiem czy to po lekach do stymu) ale już 2 dzień mnie strasznie bolą łydki ledwo po schodach chodzę ; ( ale cóż do jutra musze wytrzymać po wizycie dam wam znać Miłego dnia wam życzę kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×