Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

iza nawet nie zdajesz sobie sprawy przez co wczoraj przeszłam. od godz 13 do 20 nie szłam do łazienki przez tego potwora. on juz tu jest chyba od listopada. wiedzialam ze jest ale nigdy na niego nie trafilam. cale szczescie bo chyba bym duzo wczesniej urodzila. weszlam po 19 bo malego chcialam wykapac. ledwo weszlam a tam lata po podłodze cos siwego!! krzyku narobilam bo nie wiedzial co to jest. mysz czy szczur?? polecial za kibelek i tam siedzial. szybko z lazienki wybiegłam. moj wrócil po 20 od razu do lazienki lapac stwora. jak sie okazalo to była wyrosnieta mysza.. chyba 3 razy wieksza od tych co widzialam. do lazienki weszlam dopiero w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wczoraj byl w domu tam u siebie. przyjech\al tutaj do nas i z tekstem do malego: no synku w niedziele babcia z dziadkiem przyjada.no chyba mozecie sobie wyobrazic "moje zadowolenie" dzis mu powiedzialam ze wychodze i ze sam bedzie z malym w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ala na twoim miejscu bym poszla do innego lekarza w szpitalu pozniej moga gadac ze nie byłas a po co ci dodatkowy stres. raz rozmawialam z jedna dziewczyna co nie poszla na ostatnia wizyte to lekarz jej awanture zrobil przy wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane to przedzwonię spytam czy ktoś by mnie nie przyjął. Co się dziś stało???? Zaobserowalaam ze robi się rozstęp na brzuszku :( i to blisko pępka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile trwają kolki jelitowe tak opttmistycznie. Czy z dnia na dzien będzie coraz lepiej ? Jak u was bylo ? Ile trwały i jak wyglądały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelina26 co 2 dni się raszplujesz pudernico ??? Ja pikole tożeś rozyebunda fest :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
zoneczka kolki powinny ustapic samoistnie po 3msc... a tak to trzeba probowac je zalagodzic roznymi kroplami( sprawdzic ktore najbardziej pomagaja) masaze brzuszka, cieple oklady noszenie na kucyka i takie tam... alanowi przeszlo dzieki zmianie mleka a wczesniej co bylo to chyba kazda z was pamieta... wrr jak sobie przypomne to sama siebie podziwiam ;-) iza mieszka sie super mieszkanko sloneczne duzy pokoj bo prawie 25m a poprzednie w calosci mialo nie cale 38 :-P wszysciutko nowe wymarzone no tak jak chcielismy... jakdojde do ladu z laptopem (bo uwaga w koncu jestesmy cywilizowani normalny net i laptop ) to wysle wam zdjatka przed remontem i po :-) angelus juz mnie zaszczycila swa obecnoscia z dzieciaczkami :-) teraz mamy do siebie zabi skoczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
czytam ale nie ma siły odpisywac ;/ łeb mi pęka. wczoraj nie miałam usg,zostałam tylko zbadana,tkliwości na macicy juz nie ma,ale jutro jeszcze ide na usg. dzisiaj byliśmy w laboratorium z Wiki pobrac krwe do badan.mąż jak pojechał odebrac okazało się ze nie zrobili wszystkich bo za mało pobrali.no debile!i jutro znowu do powtórki.i w dodatku morfologia słabo wyszła ;/ zoneczka my karmimy sie tym bebilonem pepti i dajemy kropelki bobotic ,ale powiem CI że odkąd nie daję jej mojego mleka kolek nie ma . czasami jest marudna i płacze ale to nie kolka bo ma miekki brzuch i pruka swobodnie. żoneczka na poprawe po zmianie mleka czasami trzeba czekac i 2 tygodnie.wiesz co jak dalej nie bedzie poprawy to spróbuj jeszcze z mlekiem Nutramigen.to jest to samo co bebilon pepti z tym że w nutramigenie nie ma laktozy ,a w bebilonie jest,i może po prostu Twój Kamilek ma nietolerancje laktozy.jesli tak jest to zmiana mleka powinna pomóc. gosc daria a jakie mleczko miałaś i masz teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoswkinka14
żoneczka mojego kolegi syn miał kolki do 7 miesiąca.i nie pomagało nic,żadne mleko,żadne krople,kapsułki,specjalnie robione mieszanki,masaże brzuszka,okłady z ciepłej pieluszki,no nic! musieli sie poprostu przemęczyc i przetrwac te 7 miesiecy. ale każde dziecko jest inne.na jedno coś podziała na drugie nie. przeważnie kolki mijają po 3 miesiącu bo wtedy dojrzewa układ pokarmowy,ale czasami trwaja też dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu taka cisza?? xxx brzoskwinko jak to mozliwe ze za malo pobrali krwi?? chyba wiedzieli ile potrzebato badan... no debile!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co starałyście się się o dziecko. A teraz jak to dziecko się już pojawiło, płaczecie, stękacie że nie dajecie rady. Przecież wiadomo, że dziecko to tylko same kłopoty. Ogarnijcie się, bo to wasze pokolenie mamusiek jest coraz bardziej NIE zaradne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
brzoskwinka ja mam wlasnie to samo mleko co ty bebilon pepti dha i juz po ktorejs butli kolki poszly w zapomnienie no i zaczal od razu lepiej sypiac... a wam dlaczego pediatra je przepisal? ominelam ten watek i nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj bardzo spokojne to forum. Porodzily i nas zostawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
Stymulowana używasz szumisia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stymulowana
Ala tak!:) mamy szumisia i usypia każdego:) mnie, mojego D i Olisia:) oprocz tego czarno biała łapka oh Oliwier mógłby godzinami sie w nia wpatrywać:) Dziewczyny a my mamy teraz mleczko Nan HA i odpukać bo dzisiaj kolki nie było ale za to tylko jedna kupa i w dodatku zielona:/ i powiedzcie mi czy dopajacie swoje maluchy woda? Bo mi pediatra kazała, ale Oliskowi nie bardzo ta woda podchodzi. W koncu dzis po dluuuuuugim czasie były przytulanki ale hm coz moge powiedzieć bolało cholera:/ trzeba sie roztrenowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WioIcia1611
Czesc dziewczyny ;*** Xx Kupilam krucyfiks mam nadzieje ze pomoze przy porodzie ;) z tego stresu obalilam dzis cwiarteczke, a co mi tam, czysta nie zaszkodzi, lekarz nawet zalecil rano i wieczor chlapnac co nieco ;D Piszcie jak tam wasze rozklapciochy? moja sie rozklada przedwczesnie:( Buziaki dla kazdej ;*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaniemama
hej Dziewczyny! Melduję się, ale tylko na chwilę. Mam teraz ostry sajgon organizacyjny, wszystkie zakupy musimy zrobić w kilka dni i właściwie przygotować wszystko dla Janki w pokoju, bo w ciągu tygodnia mój K będzie miał zabieg (jakieś cholerstwo mu w brzuchu wykryli, już nie będę tłumaczyć szczegółów) w każdym razie w zależności od tego jak to się będzie goiło po usunięciu- będzie ledwo żywy przez około 4-5 tyg. (a pierwsze dwa to chyba tylko będzie leżał). No i z jednej strony dobrze, że to wyszło teraz, zanim Kluska się urodzi, ale z drugiej strony jak ten czas minie to ja już będę w 37-38 tygodniu i wtedy już będzie za późno na szykowanie wyprawki i pokoju. Więc załatwiam teraz co się da. Wrócę do Was jak się ze wszystkim ogarnę i mam nadzieję, że dam radę ogarnąć mojego K przez najbliższe tygodnie :( . Buziaki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaniemama co ma twój mąż? Mój tata przechodził operacje na brzuchu. Ale dochodził do siebie bardzo bardzo szybko. Nessaja byłam w dwóch pepco i tylko różowy jest ten kocyk ale bardzo fajny!! :) Kurcze naprawdę tu cisza jak makiem sial spokojnie można. Kilka dni nie wchodzić i spokojnie nadrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolcia1611
Hej :) ja Was caaaly czas czytam ale nie moge Wam odp bo nie mam pojecia jak pomoc na problemy zwiazane z noworodkami... widze, ze kolki to jest zazwyczaj jakis dramat ... no ale chyba poprostu trzeba to przetrwac... Jesli o mnie chodzi to wszystko w porzadku, w srode usg :) nie moge sie doczekac... :) a no i od poniedzialku zaczynam prace jako niania :) juz tam kiedys pracowalam ale bylo za ciezko i zrezygnowalam a teraz bede miala mniej obowiazkow wiec zgodzilam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu takie cicho?? zasypalo was i neta nie macie?? czy wszystkie poszły na forumowy urlop?? xxx mamaniemama ale szybko ten czas mija. jeszcze nie dawno pisalas ze jestes w ciązy a to juz prawie koncowka. xxx stymulowana mam nadzieje ze kolki mina po tym mleku. co do wody to dzieci nie lubią samej wody. polozna mi powiedziala ze mozna dosypac troszeczke cukru ale nie za duzo. siostra dawala swojej malej samą wode to nie chciala pic ale z cukrem pila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolcia spokojnie:) widac kiedy ty piszesz a kiedy ktos sie podszywa:) no to mówisz ze idziesz nabrac doswiadczenia w opiece nad dziecmi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny tak piszecie o tych kolkach ze dzieci sie z nimi mecza. a mam pytanie. jakie butelki macie?? bo to moze byc od butelek tez. ja mam z tt z taka rurka w srodku i póki co nie mial ani razu kolki. siostra miala takie same i tez jej mala nie miala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
stymulowana alan mial problemy z kupka lecz daje mu zamiennie jednego dnia wode a drugiego rumianek i kupka tak co 2-3dni bezproblemowo luzna i na calego pampersa ( tyle ze wode to akurat chetnie pije) kasia12 ja mam butle wlasnie z rurka antykolkowa dr brownsa a kolki i tak byly tragiczne butelka mala role w tym wszystkim odgrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie raz duza:) czytalam w jednej ksiazce od poloznej jak uniknnac kolek. ja poki co nie musze tego testowac. z tego co pamietam to butelka powinna byc jak najbardziej pionowo a smoczek caly wypełniony plynem. nie wiem jak w tamtych butelkach ale w mojej jest taka dziurka na tym kółkubco trzyma ta rurke. i siostra mowila zebym ta dziurka brala do gory. nie pamietam dlaczego ale tak robie jak mu daje pic albo robie mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiolcia pitryno skacowana pije twoje zdrowie, Teresa Romero jadzie po cb dyliżansem kara za grzechy musi być, wieniec ci uwilam orchideo.... Spoczniemy w katakumbach watykanskich Ja i Ty na zawsze razem :O ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasik89
Hej my juz po pierwszym szczepieniu i nie było tak złe tzn mały płakał jak nigdy ale gdy go przytulilam to za chwile się uspokajal no i smoczek się przydał .. W domu był nawet grzeczny płakał standardowo przez zaparcia i znów mu dalam czopek . Debrivit mam odstawić a dawać jakiś symbiotyk zobaczymy czy cos pomoże . Po każdym jedzeniu jak jeszcze jest głodny daje mu piciu ale chętny za bardzo nie jest .. Naprawdę cisza na forum :) Wiola powodzenia w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Cześć. no ją na temat kolek również nie mam wiedzy. Miałam to szczęście że mały nie miał koleczek ;) po trzecim miesiącu tylko wprowadziłam karmienie mm czyli i mm i piersio bo mały się nie najadal, a później mi pokarm zanikl i już tylko mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaiza
Cześć Dziewczynki:) Mam wielkiego doła :(Przyszla @ .Cholernie źle sie czuje,boli na maksa i ledwie dojechałam dziś do pracy.Nachodzą mnie dziś myśli,że może nie jest mi dane być mamą,ryczeć mi sie chce.Ide się przespać może lepiej się poczuje.Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×