Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość karolcia15031
hej dziewczyny :) dostałąm wreszcie okres :) spoznił mi sie 11 dni ale to dopiero drugi okres po porodzie więc jeszcze nie regularne . po okresie od razu zaczynam starania , zamóiłam już tesciki owulacyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Gdzie jest MaćkowaŻona??? Giubelli, ja powiedziałam M. zaraz po poznaniu płci "no to co, to nie będziesz miał swojej małej księżniczki - nadal zostaję Twoją jedyną księżniczką", a on na to "ale będę miał swojego księcia". Uwielbiam jak M. mówi o naszym dziecku, to jest takie...sexy...:P Ostatnio kompletnie mnie wzruszył słowami "jak już się urodzi to wemę go na ręce i pocałuję delikatnie w czółko". A że ogólnie wiadomo, że kobieta w ciąży raczej nie grzeszy stabilnością emocjonalną (a z biegiem czasu i fizyczną nie - moje wstawanie z łóżka zaczyna przypominać szalone zabawy Wańki-Wstańki połączone z walką wręcz z niewidzialnym demonem) to się poryczałam oczywiście. Jego reakcja natomiast (wynikająca z całkowitego niezrozumienia sytuacji, Boże! - jak wielkiego niezrozumienia...) powaliła mnie na łopatki: "ale nie płacz, ostrożnie go wezmę przecież...". Czyli osiągnęłam dno - mój własny mąż pogodził się z myślą, że ma żonę wariatkę. No i jeszcze jedno Wam opowiem - M. przegląda dziś coś na komórce. I patrzę ja sobie kątem oka co to on tam ma (a był w albumach) i nagle gul! Jeden album ma zdjęcie że tak to ujmę tytułowe z tyłkiem w stringach. Ładnym dodam! Wpieniona dokumentnie każę mu pokazać zawartość komórki (całkowicie usatysfakcjonowana byłabym, gdyby wysypał wręcz jej zawartość na łóżko na którym leżeliśmy). On nie wie o co cho, ale widzi mój wk***** mówi "kochanie, ale co ja mam Ci tam pokazać? przecież tam nic nie maaa". Myślę sobie "łżesz! bezczelny chamie!", ale mówię w miarę spokojnie: "słuchaj, ja jestem w ciąży, może już nie jestem dla ciebie atrakcyjna, ale (i tu głos mi się łamie) nie musisz nosić w telefonie zdjęć tyłków jakichś dziuni zasranych!, wieeeesz (regularny szloch)". Zaczął się śmiać i mówi "no masz dziunia, patrz, ale z****** nie był, bo bym nie cykał fotki". Popatrzyłam. Ładny mam tyłek. Do tego stopnia, że mój mąż nosi jego zdjęcie w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dzien dobry wieczor;) marcia u mnie dalej @ nie ma, jajniki kluja, sluz bialy, tempka ok 37. Testy negatywne wiec nie wiem co jest grane. Pewnie przez ten stres tak sie stalo:/ giubelli tosia to cudne imie! Jovanka przeczucia przeczuciami;) nie wazne co wazne zeby zdrowe bylo;) witaj kasik!!! Miedzy innymi ja ma skape @, zawsze 2-3 dni i tylko wkladek uzywam. Bejbe zdrowka!:* ja ide w kimono bo oczy mi sie same zamykaja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Jovanka historia z tylkiem jest przez******ta;) oj kocha cie ten twoj mezus i twaja pupcie tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanka masz super M, mój nie lubi okazywać a tym bardziej rozmawiać o tym co czuje. Jak trochę wypije to coś z niego można wyciągnąć. a z tym zdjęciem :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny kochane:) U mnie w pracy dalej taka zapierdziel ze nie mam czasu neta odpalić, pomyśleć ze człowiek pracuje w biurze a wykonczony jakby 10 ton węgla poprzenosiła:( U mnie @ dobiega końca i zaczynam pomału staranka od weekendy mysle na spokojnie, do owulki jeszcze daleko:) Gratulacje Giubelli dziewczynki:) jak tam klaruje sie nasza tabeleczka? są jakies nowe 2 kreski? jak tam paulinka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli czekamy na wiesci od paulinki, marty i ALI? Dziewczyny trzymam kciuki no któraś w koncu w tym 2014 musimy pierwsza przekazać Nam te dobre wiesci:):) Majowa 27********18.01.2014*******Marcelinka CIĘŻARÓWKI usmiech.gif Fiona 25 ******* 3 cs ******* usmiech.gif RozusPL 21 ***** 4 cs ******* usmiech.gif Taka oto ja 24 ****** 2 cs ******* usmiech.gif Giubelli 27 ****** 9cs ****** 1dz ******* usmiech.gif PauliśC 22 ****** 15cs ****** 1 dz ******* usmiech.gif motynka 24 ******* 2cs ****** usmiech.gif ŻoneczkaKrk 25 ****** 3 cs ******* usmiech.gif JovankaJo 29 ****** 3cs ****** 1 dz ****** usmiech.gif bejbe27 27 ****** 18cs ******* usmiech.gif Angelusdominus 23 ****** 3cs ****** 4dz****** usmiech.gif AKTUALNE STARACZKI - 2014 paulinka121989 ******* 24 ******* 8cs ****** 1 dz ****** @12.02 marta86100 ******** 28 ******* 73cs ******2dz******* @18.02.2014 Alaaa66****** 28 ****** 10cs ****** 1dz ********* @18.02.2014 nessaja ******* 21 ********* 3cs ******** @ 28.02.2014 Goofcia ******* 22 ********* 6cs ******1 dz ******* @1.03.2014 Agniesia 88 ******* 25 ******* 4cs ******* 1dz******* @ 2.03.2014 Paola1801******22***********7cs********1dz**********@5.0 3 .2014 eska 22 ******** 22 ******* 14cs ****** 1 dz ******* @XX.03.2014 Izulinka7 ****** 23 ****** 12cs ******** 1 dz ******* @XX.03.2014 IZA85.......................28..........5cs............2 d z...........@ 09.03 Eweelka ****** 31 ******* 6cs ********* 2 dz ****** @11.03.2014 Stymulowana *******28 ****** 17cs *******1 dz******@ 13.03.2014 MackowaZona ******* 27 ******14cs *******1 dz ******* @14.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulinko i eska kiedy macie dokladnie termin @ bo nie mamy w tablece sprecyzowane? Mackowa co tam u Ciebie? zyjesz Kochana? Nessaja a jak u ciebie? wssio ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
No kocha, kocha:) Ale wcale nie jest taki znowu wylewny... Tak sam z siebie to tylko jak mówimy o dziecku (wczoraj po pracy zadzwonił, rozpoczynając "dobry wieczór mamo mojego syna") albo jak coś przeskrobie. Albo jak coś chce - coś, na co z góry wie, że ja się nie zgodzę. A tak to trochę musze się upominać;) No ale właściwie nie ma co narzekać - przytula kilkanaście razy dziennie, całuje też sporo, głaska po brzusiu...:) Dobrze jest:) Boziuuuu, nudzi mi się... M. przyjedzie dopiero za 4 godziny z pracy, nie chce mi się do nikogo dzwonić, pisać, nic robić... Czytam "Gringo wśród dzikich plemion" (polecam!!!), ale zostało mi jeszcze jakieś 20 stron, a potem co? Potem pójdę sobie zrobić herbatkę, zjem jabłko może... Wiem, grzeszę, bo wiele z Was jest tak zabieganych, że nie ma czasu się nawet wysikać (tyle mam na swoje usprawiedliwienie, że przed ciążą też tak miałam, więc wiem jak to jest), a ja tu jęczę... Żałosne, zdaję sobie sprawę. Dziewczyny, wiem, ze już Was 2 razy pytałam, a Wy mnie instruowałyście, ale spytam jeszcze raz: możecie mi jeszcze raz powiedzieć jak ja mam wejść na tego naszego maila? Nigdy z tego nie skorzystałam, a teraz tak jakoś zapragnęłam zobaczyć foty, które tam powrzucałyście. Tylko instrukcję jak dla osła poproszę. Dziękuję:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovanko wiem co to znaczy siedzieć w domu, ja od trzech lat siedze, od maja mam trochę roboty bo mamy maliny,ale od października zajmuje się domem.dlatego teraz złożyłam do up wniosek o dofinansowanie na otwarcie firmy(sprzedaż allegro), w tym tygodni może będę coś wiedziała :) i będę szefem sama sobie. mieszkam na wsi (od sierpnia) i nikogo nie znam nie mam z kim pogadać tylko dziadkowie M, ale z nimi się nie da:( mają po 87 lat. strasznie się przez to rozleniwiłam :P nic mi się nie chce i cały czas myślę o dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech któraś napisze o II kreseczkach. na początku było tak ładnie a teraz jakiś zastój się zrobił.Dziewczyny ciężarówki może w tabelce wpisujcie który tydzień macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam z checia napisze o 2 krechach ale jak bede pewna w 100% :p a jak narazie niestety nie moge ... a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Eee, Kasik, ja wiem? My tu jesteśmy bardziej jako "odhaczone" już, jak w UP i widniejemy raczej jako dobry przykład dla reszty:) No i jako pozytywna motywacja:) Rzeczywiście tak troszkę cichutko się zrobiło jeśli chodzi o wysyp fasolek, ale nie ma co się spinać, dziołszki:* Przyjdzie wiosna w pełni, słoneczko będzie grzało coraz mocniej i dłużej to i jajniki jak kwiaty zaczną się budzić do życia:) Wiosna przyniesie nam dużo radosnych wieści, zobaczycie:) Kurczę, martwię się o MaćkowąŻonę...:( Kasik, a Ty już przeczytałaś wszystkie strony naszego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaa66
A ja czekam cierpliwie jajnik cos kluje i piersi bolą :-) mało przychodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie:). i jak czytałam, to tyle chciałam napisać. na początku starań po przyjściu każdej @ łapałam doła później czekałam "co będzie" nie mieliśmy badań mojego M i myślalam że nie bedziemy mogli mieć dzidziusia naszego wspólnego,a teraz nie mogę się doczekać początku marca bo ma (nie) przyjść @. jajniki mnie bolą ciągnie mnie więc owulka jest. przytulanko było w nocy więc coś może z tego będzie. Dziewczyny jak będę przynudzać to mnie zjebcie, ale nie mam do kogo gęby otworzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam i mi nie wkleiło. Prawie przeczytałam:). Tyle chciałam wam napisać czytając:) dziewczyny jak za bardzo będę marudziła to krzyczcie, ale nie mam do kogo gęby otworzyć a synowi nie będę truła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maćkowa pewnie zaharowana pracą jak ja:) tyle ze mnie sie udało naskrobać dzis 2 zdania u schyłku sił:( Maćkowa Żonko halo zyjesz?? where ae you:)? Ale faktycznie od 2014 mamy zastój dziewczyny, trza by się porządnie brac do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik_85 bedzie dobrze -nie martw sie:) dopisz sie do naszej tabelki i bedziemy kibicować i Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Ewelka bety raczej nie bede robic..2 negatywne testy wiec spokojnie czekam na @. Nie ma co sie nakrecac. Zadnych objawow tylko ta spozniona @. Robilam sobie dzis badanie na tarczyce wyniki w czwartek. Mojej mamie wyszlo ze ma 600 czegos tam i dlatego postanowilam tez sie przebadac. Moze to utrudnia mi zajsce?:/ a i jutro chyba skocze pogadac sobie z ginem i moze da mi cos na uregulowanie @. Jak ala i marta? Moze ktoras z was ??? Hmm:p mackowa wroc do nas! Kaj zes znow jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza85 no juz troche jestes z nami wiec mysle ze reszta dziewczyn zgodzi sie ze mna ze mozemy sie podzielic naszym tajnym mailem :P Eweelka u mnie wsio ok, ale ciagle mam cos na glowie, duzo pracuje ostatnio a jak wroce to sprzatam, robie cos do jedzenia i na tym sie konczy bo potem padam jak mucha :P Jovanko, ale ja bym tez chciala takie kochane teksty slyszec "mamo mojego syna" :) cudownie wrecz! :) a moze jak dostaniesz instrukcje to bedziesz chciala nam pokazac Kacperka i brzuszek? ;) No ja juz sie martwie o Mackowa.. gdzie jestes :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Ja też wam kibicuje :) Eweelka i nessaja bardzo mi przykro. Moja siostra straciła pierwszego synka w 7 miesiącu ciąży i musiała go urodzić sama. strasznie to przeżyłam, a co dopiero ona...na szczęście ma już 3 dzieciaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Agniesia, ja wiem tylko tyle, że pocztę mamy założoną na gmailu, tak? I teraz jak ja mam się tam dostać? Jaki jest login i co z hasłem? Korzystam z Opery. Dziękuję kochana:* _nessaja_ - głowa do góry Robaczku:) I Ty wkrótce usłyszysz takie, a może i piękniejsze - ? - słowa:* Tak, dojrzałam do tego, żeby pokazać Wam Kacperka, brzuszek i w ogóle prześlę Wam moje zdjęcie, jeśli chcecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzoskwinka14
hej dziewczyny:) wczoraj byłam na usg i Pani doktor nic tam nie zobaczyła ;( czyli dupka,wczoraj był 36 dc,miesiączki oczywiście nie mam dalej,lekarka powiedziła,żebym teraz przez 5 dni clo brała i monitoring od czwartku. trochę byłam rozczarowana,ale jestem dobrej mysli,i mam nadzieję,że clo pomoże ?;) moża któraś z dziewczyn brała? martwi mnie jednak ten ból brzucha i kręgosłupa wieczorny,zaraz będzie 2 tygodnie jak ten ból się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×