Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Desire czekamy.....:) & A tak swoją drogą ciekawe co u Eweelki i Marty?mam nadzieję,że się im udało:) Dziewczynki dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciocie się tu bardzo niecierpliwią :P Trzymamy dalej mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane ciocie, wyniki były opóźnione, ale ogłaszam wszem i wobec że beta 196,5 :) jadę na 15 ta do lekarza, napisze jak wrócę po wizycie co powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej paulis. no troche cie juz nie było. jak maly?? zdrowy?? nie choruje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo nareszcie!!! Ale fajnie ,super to czekamy na dalsze wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się nie znam,ale wydaje mi się ,że tak :D :D Tylko bardzo wczesna:)Poczekamy na gratulacje jak wróci od lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Desire!!!! GRATULUJE!!! :):):) Lec do tego lekarza, bierz ta luteine i trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze :* PaulisC kope lat :) wyslij zdjecia malucha z prywatnego maila :) kurcze Twoj post to poniekad ostrzezenie zeby nie nosic za duzo pociech na rekach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desire oby wszystko bylo ok i ciaza potwierdzona :) Dziewczyny a kiedy u Was zaczal byc widoczny brzuch? Jeny ja jakbym nie widziala Malenstwa na usg jak sie wierci to bym nie wierzyla ze jestem w ciazy :p to juz czwarty miesiac a ja wygladam jedynie jakbym sie najadla czegos :p no i te zmienne nastroje... mysle tez ze powinnam wieksza uwage przywiazywac do diety bo nie jem regularnie niestety no i nie zawsze sa to zdrowe rzeczy.. mysle ze za malo warzyw i owocow zdecydowanie... musze to zmienic ale teraz jak pracuje to nie mam czasu na przygotowywanie zlozonych posilkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola czwarty miesiąc;) a ja pamiętam jak by to wczoraj było gdy w sylwestra nam napisalas że jesteś w ciazy;) Ale ją dziś spiaca jestem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze czekam i czekam na wiadomość od desire :) mam nadzieje ze sie udalo :D Pozdrawiam was wszystkie :) jestem tu nowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Witaj Tynka:) również starasz się o dzidziusia? Desire co tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jestem 40-letnią kobietą i od razu zaznaczę posiadam dziecko. Ale jak przeglądam tabelkę i widzę tam dziewczyny w wieku 21,22 lat itp. to mnie szok ogarnia. Dziewczyny, w tym wieku to się studiuje, potem zdobywa pracę a nie pcha się w dziecioróbstwo! I to pewnie na utrzymaniu męża siedzą. Tylko co będzie jak mąż znudzi się żonką i bachorkiem i kopnie w doopę! I za co Wy wtedy żyć będziecie? Strasznie bezmyślne jesteście te młode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To twoja sprawa? Chyba nie :) a co będzie jak mąż znudzi się stara żona i kopnie ją w doooooope? :* strasznie bezmyslna jesteś stara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak też staram się o dzidziusia ale jakoś ciężko to idzie. już myślałam że sie w tym miesiącu uda ale lipa. @ przyszła 28 lutego :( ale nie poddaję się zmieniam lekarza :) na 11 mam umówiona wizytę :) trzymam kciuki za wszystkie staraczaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wyżej stara ty ty jesteś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanamama
Myślę że mało tu jest dziewczyn w wieku 21,22. a pozatym to ich wybór, można wcześniej urodzić oraz odchowac dziecko a później kariera:-D pozatym ja słyszałam od starszego pokolenia że rodzina jest najważniejsza i to prawda, mogło by być również też tak że gdybym w tej chwili poświęciła się karierze to obudziła bym się z ręką w nocniku, bo za późno było by na dziecko. A facet w każdej chwili może zostawić kobietę Nawet gdyby nie mieli dzieci - proszę zauważyć że tu, wiele dziewczyn stara się o swoje pierwsze dziecko lub drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tynka nie poddawaj sie:) długo się staracie? A jeszcze raz do pani z gościa a kto powiedział że my na utrzymaniu mężów?:) ja np mam swoje dochody oraz wykształcenie wyższe od męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha mam 21 lat i staram sie o dzidziusia co? Mam duże problemy zdrowotne wiec gdybym miała czekać do 30 to raczej bym nigdy nie cieszyla sie macierzyństwem. ale nie powie tego osoba która to przechodzila/przechodzi. ja wiem co to znaczy jestem gotowa na dziecko mam do tego predyspozycje. mam swoje mieszkanie pracuje skonczylam szkole i nawet jak bym zostala sama to bym daa sobie rade. nie wszystkie 21 laatki to niewykształcone gowniary które wpadaja na imprezie. zdarzają sie tez takie ktore sa odowiedzialne i gotowe na zalozenie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie nie dlugo pol roku. ale mam nadzieje ze sie to zmieni :) Choruje na PCOS i cukrzyce. ale trafilam do dobrego doktora i bedie tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym ja dobrze zarabiam jestem niezależna finansowo od męża. I nawet jak mnie mąż kopnie w doopę, to cóż mogę powiedzieć: "tego kwiatu to pół światu". Płakać za nim nie będę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, za to ja znam 40 latki co się nie nadają na macierzyństwo, np moja matka teraz jest po 50 jak tylko wyszłam za mąż to odwiedziła mnie raz a po ślubie jesteśmy cztery lata,a w tym czasie co przyjechała do nas to byłam w szpitalu, więc jej nawet nie widziałam, sama przyznała że się cieszy że się z domu rodzinnego wyprowadzam, dodam że urodziła mnie jak była po 30 i jak widać rola matki skończyła się jak ja skończyłam 18...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tynka i może mi jeszcze powiesz, że w wieku 21 lat skończyłaś studia??? Haha większej głupoty nie czytałam,;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie każdy musi mieć ukończone studia. Mam taki zawód jaki chce i nie potrzebuje studiów. Prace też mam dobrze zarabiam wiec nie mów mi że nic nie osiagnełam bo tak naprawde mam wszystko. Pozdrawiam Pania serdecznie i jeżeli Pani nie ma zajęcia tylko wytykanie wieku i starania sie o dziecko to chyba Pani nie jest na tyle dojrzala zeby zrozumiec ze sa ludzie na tym swiecie ktorzy maja wszystko co chcieli osiagnac nawet w wieku 21lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia88nz
Kobieto czterdziestoletnia otrząśnij się z tego szoku, który Cię ogarnął:) Powiem Ci, że ja mam 27 lat i jestem w pierwszej ciąży. Zawsze planowałam mieć dwójkę dzieci przed 30 i może gdybym zaczęła się starać w wieku 21/22 lat to bym się wyrobiła. Każdy dorasta do tej decyzji w innym czasie i szanuj to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowanamama życzę Ci żeby się udało :) no staramy sie stosunkowo niedługo. Ale miałam genialną Panią doktor która nic innego nie podawała mi tylko luteine. a po niej normalnie puchłam. Straszne doświadczenia mam :) ale juz jestem umówiona do innego lekarza :) i mam nadzieje i dalej bedziemy próbowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×