Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozmowa praca itd 2222

Byłam na rozmowie o prace

Polecane posty

Gość rozmowa praca itd 2222

Jest to coś w rodzaju szkoły która uczy języków obcych, przygotowuje do matury, egazminów zawodowych. Ja mam w tej szkole roznosić ulotki. Szefowa powiedziała mi że narazie ma kilka osób do wyboru. Ja jestem tym bardzo zainteresowana, zostawiłam CV. Powiedziała mi że będzie do mnie dzwonić. (To nowe centrum takie otwarte w Warszawie) Powiedziała że to należy wypromować, roznosić ulotki i rozmawiać z ludźmi. Postanowiłam że poproszę kilka koleżanek żeby tam zadzwoniły i powiedziały jej z imienia i nazwiska że to ja im poleciłam tą szkołe. Oprócz tego dzwoniłam do providenta, oni też mi proponuje roznoszenie ulotek. Jestem tym bardzo zainteresowana. I mam pytania! 1. Czy jeśli moi znajomi będą dzwonić i mówić że to ja poleciłam im tą szkołe to oni wezmą mnie do tych ulotek - 8,50 brutto na godzine(umowa o dzieło) - 6 godzin dziennie 2.Czy mogę również roznosić ulotki providenta - 5 złotych brutto (umowa o dzieło) jednocześnią wykonując prace dla szkoły? - 4 godziny dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhh56w irlandi za tyle godzin
roznos kto ci broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunia...
oczywiście możesz wykonywac dwie prace naraz dopóki nie masz zapisów w umowie o zakazie pracy u konkurencji...provident swoją drogą nie działa w tym obszarze jak ta szkoła... kogo to więc będzie obchodzic że dla nich też roznosisz ... kwestia pogodzenia tego czasowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraaaaak
Takie działanie popsuje opinie szkole językowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraaaaak
Skoro płacą Ci stawkę godzinowa to jak mozesz w tym czasie robić coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa praca itd 2222
Po prostu Provident i szkoła działają o tych samych godzinie i w tym samym miejscu a każdy grosz się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfghghhghgh
strasznie jestes nachalna i zdesperowana, jak ta baba to zobaczy to wlasnie watpie ze cie zatrudni bo ludzie nie lubią namolnych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka anka
pytanie nr 1 mnie rozwaliło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×