Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anika nie znika

Rodzina zastępcza vs Rodzinka pl.

Polecane posty

Gość Anika nie znika

Który serial wolicie?Ja z sentymentem podchodzę do ,,Rodziny zastępczej''.Oglądałam ten serial w dziecinstwie.Natomiast, nie mogę się przekonać do Rodzinki pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię Rodzinki.pl
jest jakaś taka dziwna,sztuczna :o Także mam sentyment do RZ,szczególnie początkowych odcinków ;) Ehhh to były czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można i tak powiedzieć
Dla mnie nie ma porównania, oczywiście Rodzina Zastępcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez porównania.
Rodzinka.pl jest sztuczna, rozciećkane dzieciaki bez żadnego szacunku do rodziców, dziwne pseudo-metody wychowawcze, wymuszony humor, krzyki, ryki, dla mnie bardzo przeciętny, wręcz słaby serial. Rodzina Zastępcza miała swój klimat, serial niósł ze sobą jakieś wartości, a niezapomniany duet Kownacka-Fronczewski był nie do pobicia. Karolaka i Kożuchowskiej nawet nie ma co do nich porównywać, bo to jest przepaść... Gigantyczna przepaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to mam problem
Rodzina Zastępcza to kiedyś było bardzo ciekawe, zabawne, teraz się coś złego z tym porobiło. nudy, brak pomysłów. ale nawet dzisiejsza RZ jest lepsza od tego tvnowego g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evvvvvka
Obejrzałam może ze dwa niecałe odcinki rodzinki.pl i moje wrażenia - sztuczność, dzieciaki bez żadnej kultury i kożuchowska ciągle drąca na nie ryja. Co ten serial ma sobą reprezentować to ja nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marthaaa
Nie lubię Rodzinki.pl,aczkolwiek uważam,że Kożuchowska i Karolak doskonale odgrywają swoje role.Rodzina zastępcza była dobrym serialem,do czasu gdy odeszło dwoje serialowych dzieci(Zosia i Romek) a rola p.Kownackiej została ograniczona z wiadomych względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktak.
ale tu nie można porównywać tych dwóch seriali, bo są zupełnie inne od siebie. ja tam lubię rodzinke.pl, ale jest to zupełnie inny rodzaj serialu komediowego. a jak sie nie podoba to po co ogladac a jeszcze zaprzątać sobie tym głowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma porownania
Pani Gabriela Kownacka świetnie grała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodzinka.pl to teraz
jedna wielka reklama! parodia, patrzeć się nie da citroen, toffifee, tymbark, bnp paribas, alma, dacia, kinder masakra totalna wczoraj myślałam, że nie dotrwam końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×