Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hana50

garnki

Polecane posty

Gość hana50

czy ktoras z pan uzywa garnki welmax jesli tak to prosze o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama chciałabym sobie na dniach jakieś nowe kupić ale nie wiem na co zwracać uwawgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Markdi napisał:

Sama chciałabym sobie na dniach jakieś nowe kupić ale nie wiem na co zwracać uwawgę

Jeśli że stali nierdzewnej to na masę. Im cięższy garnek tym lepiej. Poza tym dopiero co był temat o tym. Polecałem konkretne, które kupiłem jakiś czas temu. Świetne i niedrogie.

Edytowano przez Nemetiisto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ma właśnie takie stalowe cięższe garnki i będę celowała właśnie w takie. Szczególnie, ze obecnie mam emaliowane i szczerze, to nie jestem  z nich tak do końca zadowolona z uwagi na to, ze dość łatwo jest w nich jedzenie przypalić. No i nie podoba mi się to, że sie odbarwiły. Będe na pewno chciała kupić garnki bez plastikowych elementów, bo nie da się takich myć w zmywarce.

Zastanawiam się nad kupieniem sobie garnków Masterchef, szczególnie, ze zaczęłam zbierać ostatnio naklejki w Netto na zakup ich w promocji (można kupić 70% taniej jak sie nazbiera odpowiednią ilość naklejek).

Ktoś moze je użytkuje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Markdi napisał:

Ktoś moze je użytkuje? 

Jeśli to te z tematu, który komentowałem to w Internecie bez żadnych naklejek można kupić je za pół ceny tej obniżonej bo to szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×