Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malachusteczka

Wytrysk za szybko - zle, za dlugo tez zle.... Wiec?

Polecane posty

Gość Malachusteczka

Witam, ile trwa u was sex... Bo ja juz sama nie wiem co myslec... Jak moj facet dojdzie po 5 minutach to wydaje mi sie ze jestem tylko maszynka do ruchania a jak nie moze dojsc przez dluzszy czas to ze go nie podniecam.... Wiec jak to jest? A moze panowie sie wypowiedza... Dlaczego czasami jest szybko a czasami jest problem. Od czego to zalezy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiziołek
co się szczypiesz, miej pod ręką wibrator i sprawy sie rozwiążą. za dużo myślisz. niech cie wyminetuje porządnie i wyorgaźmi, a potem ni ch tłucze jak mu sie podoba. z biegiem lat unormuje sie. a w ogóle, facet to nikt, do tego najlepszy jest mąż. Własny oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malachusteczka
Wibrator oczywiscie jest... No i on robi wspaniale minetki i palcowki.... To go chyba tez niezle jara bo potem sex jest wspanialy... ale nie proboje rozgrysc sekrety wytrysku ... Czy cos ma na to szczegolny wplyw...? Wiadomo ze czasami jest sie bardziej podnieconym a czasami mnie, ale mysle ze jest wielle innych czynnikow, ale nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krukjakbrukkkk
Jak szybko to znaczy ze długo nie umoczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli analogicznie
jeżeli długo to skok w bok/lub rękodzieło ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak szybko to znaczy ze długo nie umoczył" nieprawda, z moim kochamy sie prawie codziennie, na poczatku było zawsze w miare długo a od niedawna jest to minuta, dwie... :( nie wiem co sie stało. Jak to faceci z Wami jest? Co sie mogło zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malachusteczka
Na 100% nie skok w bok.... MMoze jak jest wstawiony to ciezej mu dojac...? juz sama nie wiem.. wczoraj byl taki podjarany ze az sie caly trzasl jak zakladal gumke... i za pierwszym razem doszedl chyba po 2 min a za drugim po ok.5 .....Juz sama nie wiem czy sie cieszyc z tego powowdu czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rambarbarka
Droga babo/husteczko, jesteś trochę na bakier z wiedzą seksuologiczną. Otóż kobieta wymaga średnio 10 minut stymulacji łechtaczki by osiągnąć orgazm, natomiast statystyczny mężczyzna leje spermą już po 2. minutach. Ważne jest, że mu staje i, że ma czy tryskać, więc nie marudź!!!!!!!. Udany seks nie polega na osiągnięciu orgazmu w tym samym momencie. Powinno być tak: pierwsza kobieta szczytuje, chwilę później mężczyzna. Jeśli twój mężczyzna się spuści za wcześnie, to poczekaj aż zregeneruje nasienie i za drugim, trzecim razem Ci dogodzi, bo wtedy czas wytrysku będzie opóźniony. Więcej wygooglujesz w necie pod hasłem "fizjologia i filozofia seksu"🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malachusteczka
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę czternastą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malachusteczka
Znam, zanm.... ale czasami nie dochodzi po 2 minutach ale dopiero po 10 lub wiecej...rzeczywiscie nie jestem expertem, dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprostowanie
cyt. Ten innowacyjny suplement diety działa nie tylko na spowolnienie wytrysku, ale i również poprawia naszą pewność siebie. Już nie jesteśmy zmuszeni obawiać się kontaktów seksualnych z naszą partnerką. Wystarczy systematycznie zażywać Climax Control, a wszyściutkie problemy odejdą tak szybko jak powstały. Szybka erekcja jest w stanie już teraz zamienić się w rzeczywisty sposób w wulkan niesamowitych doznań. Jedynie Climax Control jest w stanie zdziałać tak wiele w tym temacie. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Jeśli ten specyfik/toksyczna chemia, spowolni czyli ograniczy produkcję nasienia, to jest to debilizm doskonały, gdyż warunkiem wyzwolenia wytrysku jest ilość spermy, i dopiero optymalne ciśnienie uruchomi receptor dający sygnał mięśniom na skurcz do wytrysku i zawiadomi o tym ośrodek rozkoszy w mózgu. Zatem nie pomogą fale Wisły jaj jaja obwisły i nie produkują nasienia. Cóż z tego, że chuj będzie stał niczym drąg jak się nie spuści, bo nie będzie czym? Już jakiś, za przeproszeniem, debil, proponował viagrę, która zamiast rozkoszy doprowadzała do zawału i priapizmu!!!!!!!!!!Teraz proponowany jest Climax. Zresztą Wasze małpy Wasz cyrk, próbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×