Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Akurat tak się składa, że rozmawiają ze sobą bardzo miło i mają fajne relacje. Ale nie muszą tego pokazywać specjalnie dla takich jak ty. Musisz być bardzo ograniczona . Nie znasz kogoś, to nie oceniaj po tym co widziałaś 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś psychiczna weszła na forum i agresywnie wszystkim odpowiada. Broni nawet Rozenkowej hehe. Może to ona sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd moda na tę wszechobecną biel. Wiadomo , że oznacza czystość i powiększa pomieszczenia, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamiast pokazywać jak urządzają mieszkania powinni pokazywać jak włażą w d**ę Rozenkowj bo tu nie chodzi o urządzanie tylko kogo polubi Rozenkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa to antypatyczna i wydrowata suchotnica o głosie starego ochlapusa. Kłamie że ma 30 lat, a naprawdę jest grubo po 40. Baba ma apodyktyczny charakter, a w dodatku cierpi na megalomanię więc zawsze będzie dominować niestety. Szkoda że pozostali z jury są w jej cieniu, mimo że są specjalistami w swoich dziedzinach, a ona wie tylko jak ścigać i zabijać roztocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten program to program o wielkim kiczu jurorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa jest moim zdaniem bardzo niedowartościowaną osobą. Właśnie tacy muszą mieć zawsze rację za wszelką cenę. Przydałoby się jej trochę pokory i skromności, no ale tego się w sklepie nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie jurorzy są pokazani w złym świetle a nie uczestnicy a że tak nam pokazuja uczestników to ich zagrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wyraził swoją opinię na temat uczestników i jury Został zjechany, zarzucacie plucie jadem, ludzie to jest forum mam wrażenie że dyktujecie kogo powinniśmy lubić, tematy i sposób rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka kotka
Skoro program kiczowaty, jury bez gustu, całość wyreżyserowana na maksa a także większość uczestników nie warta głównej wygranej to po jaki czort oglądacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiecie może z jakim opóźnieniem są emitowane odcinki? Bo mam pewną teorię spiskową ale napiszę Wam jak się upewnię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno w lecie to kręcili bo ciepło mieli gor w przyczepie jak mieszkał to te jego dzieci w spodenkach biegały krótkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, to że wtzucili fotki z Juraty to nie znaczy, że odpadli, tylko być może jest już przerwa w oczekiwaniu na finał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś pobawiłam się w społeczniaka i przejrzałam fejsunia, nie znalazłam tylko tych z DD :P Ale na profilu Magdy Mikołajczyk, gdzie zamieściła zdjęcia uczestników BoD pod zdjęciem Klaudii Pach (bardzo ładna dziewczyna z niej! :)) jakaś jej koleżanka 6.10. napisała, że już się nie może doczekać aż wróci do Świebodzina, czyli można z tego wywnioskować, że Jurek znalazł się w 3.?? Czy za bardzo wymyślam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę zobaczyć te ich profile :) dziś kogo obstawiacie kto odpadnie? Może bidul :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurc ze ale wy świetnie potraficie śledzić i wnioski wyciągać :) ja bym tak nie potrafiła ;) dajcie jeszcze jakieś nowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale detektywi tu siedzą ;-) Ale dobrze, można się czegoś dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych z DD na fejsie można chyba znaleźć wśród znajomych Elizy albo innego uczestnika. Powinni tam być. Dziś odpadną oni albo Ryjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów dzisiaj będzie mądrzyć się Rozenkowa. Ta stara raszpla na wymarciu niech w końcu da odezwać się Natalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie wkleić profil fejsa od kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryjki dziś odpadają. Na stronie tvn bitwa o dom jest filmik jak Elizie puściły nerwy i wkurzyła Rozenkową w sklepie. Więc wniosek jest tylko jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę nerwowa jest Eliza. Może przez to latanie samolotem i ciągłe zmiany czasu ;-) Biedny Ryjek, ale go pojechała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa w sklepie pyta Ryjka czemu są tacy nerwowi. Jakoś Domu dziecka ostatnio o to nie zapytała. Na profil u Magdy ze zdjęciami uczestników Klaudia faktycznie bardzo ładnie wyszła. Zresztą sympatyczna z niej i fajna dziewczyna. Wsiowa obraziła się za odpadnięcie i zablokowała dostęp na swoim fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam się Elizie nie dziwię, chłop zamiast jej pomóc w zakupach to sobie pogawędki urządza a później będzie gadał, że cały ten kicz to sprawka jego żony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj, że DD nie można pytać o takie rzeczy bo oni jako jedyni wkładają serce w to co robią! :P Zresztą to bardzo wrażliwi ludzie i taka nieuzasadniona krytyka powoduje u nich płacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30.10.13 gość Bo DD nie syczał, nie robił focha był płacz a to coś innego, nie widzisz różnicy ? nie bo naskakujesz ślepo na rozenkową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
płacz... uczucie bezsilności strachu wyrażanie smutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha zwłaszcza Ewka jest mega opanowana i nie przejawia żadnej agresji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wam powiem, że mi się nawet Rozenkowa podobała, gdy wchodziła pierwsza edycja Perfekcyjnej Pani domu. Uważałam, że wybrali własciwą osobę na własciwe miejsce i dodatkowo podobał mi się jej perfekcyjny wygląd. Z czasem jednak zaczął mnie drażnić ten przepalony głos (ewidentnie świadczący o kopceniu fajek w nadmiernych ilościach) i ten okropny ton nieznoszący sprzeciwy oraz mówiący "wszystko wiem najlepiej". W bitwie o dom przeszła już samą siebie pokazując na siłę, że najlepiej zna się na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×