Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Nie nooo wizyty TVN-u u sąsiadów nie udokumentowałam zdjęciami:) Niech mają, niech życie im sprzyja. Jedyne to mam nadzieję że jak już wygrają to zaproszą na jakąś vódkę:) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A uważasz że pisanie tutaj przeszkadza w cieszeniu się życiem ? , Jeśli byłbyś trochę inteligentny wiedziałbyś, że większość komentarzy to sarkazm i właśnie dobra zabawa. Poza tym chyba nie wiesz na czym polega program reality show. Przez ten czas uczestnicy wystawiają publicznie swoje życie i muszą liczyć się z różnymi reakcjami. Byłoby nudno, gdyby wszyscy siedzieli i chwalili jak pięknie urządzają mieszkania. A do tego oni sami siebie nawzajem krytykują, więc pomyśl o co ci chodzi. Wracaj do piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzućcie na luz. Jakaś kretynka was podpuszcza, a wy się nabieracie. Każdy może pisać, że jego sąsiad wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ciekawe, bo moi sąsiedzi również wygrali . Widać mieszkamy blisko siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi również. Właśnie to opijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Publiczne życie?? Kpina jakaś... Chodzi o to aby zarobić... przedstawić historyjkę z życia którą chwycą wszyscy napaleńcy Twojego pokroju:) Następnie wyślą sms w finale finansujący zarówno cały program począwszy od zakupów w markecie budowlanym aż po spłatę dewelopera który udostępnia mieszkania, ehhh... I klasa liceum, przedmiot: podstawy przedsiębiorczości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad to wiesz niby, ze jej nikt nie lubi moze to wlasnie ciebie nie lubia i wylewasz swoje zale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynka wiele wie a wy nie i to boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro już tu kretynki lansującej się TT w nowej "obudowie" nie będzie, jednak nie przeszkadza mi to możecie zazdrościć dalej jej wiedzy tej merytorycznej nt. przedsiębiorczości jak i tej nt. 3 finałowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby tylko dd nie wygrał ani Poczwary , masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dobrze ż myśmy odpadli .Pozdrawiamy Dublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw ryczałaś, Mickiewicz,Polska, łany żyta a teraz "jak dobrze że odpadliśmy" a co myślałas ? uczestnicy to towar na którym sie zarabia w reality szoł, jesteście po to żeby napędzić forsy tvn, myślałaś że naród będzie was witał na lotnisku bo dama z Dublina przyjechała ? hahahahahhaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana ja bym się tak na twoim miejscu nie cieszyła tylko przejrzała kilka stron wstecz, sama zobaczysz co ludzie sądzą na wasz temat :P uwierz mi nie będzie ci do śmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ludzie tylko wy idioci, grube dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolimy mieszkać na obczyźnie na wynajętym mieszkaniu całe życie niż dawać się tak poniżać ps. Miało być inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z czym mialo być inaczej ? to po co chcecie mieszkania w Polsce jak tak bardzo nie podoba wam sie ten kraj ? można bylo się nie zgłaszać, ktos cię pod pistoletem zmusił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam tyle nie wierzcie w to co tv wam pokazuje ten program to jedna ustawka tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domyślam się, że sytuacje i dialogi są ustawione przez reżysera, temat o którym mówią i zwierzają się - to tez ustawiony ale czy zwycięzca też już jest ustawiony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa dyskusja piszcie co wiecie;) ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31.10.13 psycholog i analityk się znalazł :) to tego prosty i chamski ... rwij nogawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31.10.13 Edyty do domu ! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie nie ma się co kłócić nie ma o co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Brawo za rozszyfrowanie zasad programu i jego głównego celu. Naprawdę nikt z nas wcześniej o tym nie wiedział. Nie mieliśmy zielonego pojęcia , że na takim programie ktoś śmiałby zarabiać. Ale oświeciłeś nas w porę i dzięki ci za to wybawco. Od dziś moje życie nie będzie już takie jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalona fanka
A ja chcę wysłać mój sms na Ciebie. Jesteś taki mądry i przedsiębiorczy. Choć chodzisz dopiero do I klasy LO jesteś już moim idolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuczwary a którzy to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×