Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Nie bardzo wiem czego mielibyśmy zazdrościć tym z DD ? Braku równowagi emocjonalnej, honoru, urody, zdolności do urządzania wnętrz ? Fakt, dobrej gry aktorskiej nie można im odmówić. Ale niestety pomylili program. Może powinni wystąpić w mam talent czy czymś podobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jessssu z tym bzykaniem po kątach to taki żart, weź się nie spinaj kretynko :) nie wiem co to za ludzie NAKAZUJĄ uwielbiać dd, bo jak nie to najgorsze pomyje na ciebie wyleją chyba sama wredna ewa siedzi i pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla DD to nawet M.Rozenek ma sztuczną trawkę na balkonie sprzątać. Ot szczęściarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.11.13 Ktoś wcześniej dobrze napisał : czy kiedykolwiek padły słowa przed, w trakcie czy po : " to jest program dla osób umiejących urządzać" ? To jest bitwa o swoje wymarzone mieszkanie, a każdy z uczestników marzy o innym stad bardzo różne pomieszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.11.13 Tutaj normalnych osób jest jak na lekarstwo, cieszą się anonimowością jadą każdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.11.13 Ty tego nie robiłeś/aś ?? każdy był ciekawy, nie każdy wpadł. taka jest prawda, nie udawaj świetego/ej a teraz pędzikiem do toalety rączkowską sobie zrobić bo chyba tylko na to Cię stać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek--- mieszka kątem u byłej żony Gor i rodzinka--- duży dom, fakt że w stanie pół- surowym piwnica--- super mieszkanko w piwnicy u rodziców Kuczwara--- mieszka na wynajmowanym Ryjki--- mieszkają w mieszkaniu babci (?) i muszą się wynieść DD--- mieszkanie komunalne, czyli praktycznie jak własne I kto tu jest najbardziej potrzebujący?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.11.13 popieram w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:29 Spadaj zboku z tego forum!! I wyobraz sobie, ze nie kazdy ciekawosc przemienial w czyn, zwlaszcza w wieku 15 lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.11.13 Każdy odbiera uczestników na swój sposób Ty ich nie lubisz , są racy którzy polubili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.11.13 pssss.... spokojnie nie unoś się bo na kardiologii kolejki :) beret na głowę i do kościółka szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.11.13 trafiłaś kulą w płot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety muszę was zmartwić, ale DD będzie w finale. Więc komentarze zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie ten filmik na BoD jak DD robią zakupy, a ona nagle w rozpaczy rzuca się na gres szkliwiony :-) Ta dziewucha naprawdę ma coś z głową. Jak ja jej nie cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu napisał, że mieszkanie NALEŻY SIĘ tym z bidula. Należy się to miejsce na cmentarzu, zniżka dla kombatanta i wp*****l dla dewianta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech sobie będą w finale. Będzie jeszcze śmieszniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
należy to faktycznie za duże słowo więc ja poprawię : fajnie jeśli wygra DD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ta dziewucha wkurza od momentu jak robili ogrod. Jak zaczela oczami wywracac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chciałabym żeby wygrał Kuczwara albo DD no i ewentualnie Pach, ale jego nie będzie, więc mogę sobie chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też wywróciłabym oczami, gdyby Aneta tak niezdarnie przeszła przez te belki, że aż wypadły Pawłowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie jak Ryjki odejdą, to będę jeszcze kibicować Jurkowi i Gorowi. Piwnica zawiodła mnie swoim ostatnim wykonaniem i zachowaniem, Kuczwary i DD nie lubiłam nigdy. Jak ta trójka wejdzie do finału to wszystko mi jedno kto wygra. Byle nie DD :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty to niby jesteś taka zwinna i wiotka, typowa idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pach nie wygra na pewno. Nie płakał przecież, a to konkurs : bitwa na płacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda , że tak mało osób pisze co naprawdę myśli na stronie bod. Tam są same słodkopierdzące komentarze, szczególnie dla DD. Teraz tvn pomyśli, że cały naród ich wielbi i mieszkanie im się należy. Piszcie ludzie, piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego oczy nie widzą tego serce nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te belki wypadły Pawłowi, a nie Ewie, to co jej do tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien wygrać Jurek, bo to prawdziwy fachmistrz, a jakieś bzdurne niedociągnięcia wyolbrzymione przez TVN to jest nic w porównianiu do innych fuszerek. Finalistą będzie kto ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślę, że powinien wygrać Lokowany jeśli chodzi o artystyczne podejście do wnętrz, a jeśli chodzi o to komu się należy to Wojtek-wielki szacunek za jego trud włożony w wychowanie. A ściślej rzecz ujmując to szkoda, że od początku programu tvn nie daje możliwosci głoowania smsowo na swoich wybrańców:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się że ten Pier dolony bidul wygra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz cos z glowa koles naprawde p**********y to jestes ty. Jak mozesz pisac i obrazasz ludzi ktorych nie znasz. To sie w cywilizowanym swiecie nie sni. Widac ze tutaj jakies malolaty niedorozwiniete pisza bo inaczej nazwac tego wszystkiego nie mozna. Co wy od nich chcecie ? Wychowali sie w domu dziecka gdzie zapewne nie jeden tutaj w gacie by narobil bedac tam a mimo to daja sobie rade w zyciu. Wojtek tez nie ma latwo ale mimo wszystko daje rade i walczy o swoje wymarzone mieszkanie. Kibicuje wszystkim rowniez magdzie i pawlowi i ani i gorowi. Kazdemu z nich nalezy sie wygrana za ciezki trud jaki wlozyli w ten program. Wiec ludzie badzcie bardziej wyrozumiali dla tej czworki, badzmy ludzmi ......... jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×