Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Uczestnicy mają w umowie żeby milczeć na temat programu. Pewnie tylko rodzina wie czy odpadli czy nie. Chyba , że uda się kogoś upić i wyciągnąć z niego zeznania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam Jurka w sklepie. Był bardzo smutny, a nawet załamany. Miał łzy oczach....Na pewno odpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie wyobraź gdybyś w sklepie zobaczyła tych z Bidula jakby odpadli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedziecie tych z bidula. zal wam sciska zal zal zal!!! w dopie mam wasza krytyke mojego wisu, jestescie zawistni, widać ze faktycznie oni zasługują na to mieszkanie, sporo w zyciu przeszli wiec trzeba ich krytykowac ? pozdrawiam zawistnych tępaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.11.13 Zgadzam się w zupełności z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
terz widziałam Jurka, kupował żyletki i 15dag salcesonu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też widziałam Jurka. Malował płoty w Świebodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04.11.13 mam podobne odczucie - zawiść ludzka nie zna granic . Ale polak taką ma mentalność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.18 ciuryło wichura miło że trafiłaś na ten topik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ( 08:50) wystarczyło żeby zrobił to co robił dziesięć lat temu powinien wiedzieć że warszawka jest za murzynami a tak pchał się z czymś nowym o czym oni w warszace nie mają zielonego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co tu wklejać komentarze ciuryło, wystarczy, że założysz sobie jakiś nowy fikcyjny profil i już wszystko widzisz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do (15:44) W łazience widziałem że położył dekoracyjny tynk trawertyn, w przedpokoju stiuk mogę się założyć że jurorzy nawet nie wiedzą co to jest a niby są na czasie he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wklejać tutaj ma się komuś chcieć? Jeśli chcesz czytać jej komentarze to musisz samodzielnie o to zadbać niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurorzy zauważają tylko biel. Co ich obchodzi stiuk itp. oni nawet nie mają pojęcia co to jest. Przecież powiedzieli do Jurka : Chcesz zostać w programie to przemaluj to wszystko na biało haha. Szkoda, że ktoś zdolny odpada, a zostaje ktoś z urzekającą historią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybka blondynka
Nie wiem co to stiuk i chociaż jestem lajkonikiem w tej dziedzinie , podobały mi się te ściany Jurka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam, że w telewizji NIC absolutnie NIC nie dzieje się przez przypadek. Widziałam zajawkę środowego odcinka i jeśli Ryjki faktycznie odejdą to sami zobaczycie, że każdy ma tam swoja role do odegrania ;D pozdro :D PS. Aleeee mnie wkurza ta z DD, znowu jest taka slodkopierdząca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci z bidula już nie poszliby do sklepu tylko od razu na cmentarz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do To jest program dla tych , którzy mają zdolności w urządzaniu wnętrz, a nie dla takich co sporo przeszli. Ale jeśli już chodzi o przejścia, to ci z bidula nie dużo przeszli, tylko raczej przeleżeli. Ta wczesna ciąża znikąd się nie wzięła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W BoD jest pewna żelazna zasada : " Płacz, a przejdziesz dalej" . Warto stosować, naprawdę działa. Jak nie da rady na miejscu wymusić płaczu, to trzeba się ratować jakąś cebulą itp. Bitwa to bitwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze zwiastuna wynika, ze Ryjki zrezygnuja, ale nie ze wzgledu na DD, tylko ze wzgledu na Kuczwary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już wolę Kuczwarów niż DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak wy byscie poszli do programu to co byscie byli zdolni zrobic. Ciekawe jakbyscie sie czuli jakby was tak wyzywali i obrazali. No ale niestety Polak zawistny jest i na tym forum bardzo dobrze to widać. W zyciu wam nie idzie i potraficie wyzyc sie w internecie. A spojrz na swoja facjate, na swoje krzywe nogi i tak dalej zanim zaczniesz krytykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ktos chce poczytac komentarze tej Wichury, to niech wchodzi na strone FB, tylko niech sie nie loguje. Wszystkie jej komentarze sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zeby nikt nie wygral i niech te mieszkanie wam oddadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu ktoś to powiedział zagadzam się z przedmówcą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się zgadzam z komentarzami powyżej. Jesteście zazdrośnicy jedni i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaaa, pewnie :) zazdroszczę dd że tegesili sie po kątach w budynku domu dziecka w zakamarkach,w pralni, na strychu, w kotłowni, marzę o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurna nie odwracaj kota ogonem, dobrze wiesz, że chodzi nam o to, że zazdrość przez was przemawia, że mogą mieć na własną takie mieszkanie, a nie, że łazili po kątach, proszę cię nie udawaj kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam że ma być trzecia edycja, więc mam propozycje wszyscy najmądrzejsi z forum zapraszamy i będziemy z was beke kręcić. Ale wtedy bedzie ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie lubię tych z DD to nie lubię i już. Nikt i nic mnie nie przekona, a tym bardziej jakieś jałowe komentarze typu : dużo przeszli, należy im się itp. Sami pokazali się w złym świetle i wzbudzili antypatię do siebie. Ich zachowanie to istna żenada i maskarada. Nie potrafią nic tylko się rozczulać nad sobą i tyle. Więc obrońcy od siedmiu boleści przestańcie się rzucać bo to nic nie da. DD do domu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×