Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
dostała 25 tysi ? dobrze że nie oglądam , tvn niech jej 100 tys da , niech się szarpną, co to dla nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyleca powodzianie za tydzien, masz złe info to nie info to mój typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ANNA GINTER najwiekszy obłudnik i udawacz BITWY O DOM ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale urodą nie grzeszy Anka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze że ty grzeszysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie Anki i nie ogladałam jak jej sypneli kasą, jej płacz i szloch działa mi na nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat widziałam ,a ja tam się cieszę że jej dali kasę ,bo wzbudza we mnie sympatię ie wiem czy jest obłudna bo jej nie znam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od Rozenkowej są Powodzianie , Dymitr i Łukasz od Pągowskiego są Lesby od Natalii są Kredki , Mieszko Wydaje mi się że przepuszczą po jednej osobie od każdego, a wygrają jak zwykle od Rozenkowej. Nie płakałbym jakby wygrał Łukasz ( Choć to mała prawdopodobne , bo nie posiada historii ). Więc chyba dostaną mieszkanko Powodzianie lub Dymitr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
udawacz i obludnik - to doktorek i dima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeśnaNimfa
a ja lubię tą edycję :) nikt nie wygląda patologicznie :) no może poza jedną rodzinką, ale nie napiszę którą:) wszyscy budzą moją sympatię, w pierwszej edycji bylo wiecej patologii i ludzi, ktorych za sasiadow bym nie chciala (wlasciwie wiekszosc :O) w drugiej edycji też bylo troche patologii i prostaków tutaj najmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale skad powodzianie wytrzasneli takie fronty szafek ? Nigdy takich nie widzialam. To oni powinni wczoraj wyleciec." Z******* ze swojej zalanej chałupy. "udawacz i obludnik - to doktorek i dima" Doktorek ?? On jako jedyny zawsze jest uśmiechnięty i nie płacze. Jedyne co mnie u niego w*****a to zakład fryzjerski , lekarz i zakład krawiecki ( Wszystko wymyśliło TVN ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boisz się tej rodzinki że nie powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że doktorek wygra ,jeżeli ludzie będą głosować jeśli te wyniki w ogóle mają znaczenie to o ma szanse bo taki miły ,lekarz w dodatku rodzina całkiem normalna ie żadne patole tylko porządni ludzie ,teraz już ludzie nie patrzą tak że życiowy doświadczony i wcale nie potrzebują historii łzawych teraz chcą dawać szanse właśnie takim ludziom , co z tego że samotny nie ma żony czy męża kiedyś będzie mieć ..Podoba się taki typ wielu kobietom może młodym ale takim jak moja mama np po 50 tce to wręcz ideał i tutaj się okazuje że dużo takich pań ogląda i ma podobne zdanie o nim i jak będą głosować to na niego właśnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jeszcze te sloiki u doktorka i mama gotują dla WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka rodzine ? w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym brała doktorka, strasznie podobny do mojego ex, z wygladu i zachowania, tylko zarost moglby juz zgolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka rodzine? W Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci od Rozenkowej dojda do finalu!!!!!! plus lesby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież doktorek jest ciepły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarz z FB napisany przez Agnieszke. "Agnieszka Czyżniak Żebiałowicz Dziękuje za komentarze nawet te negatywne. Na żywo wyglada zupełnie inaczej bo faktycznie wzor na meblach nie wyglada najlepiej w obrazku. W realu można zauważyć jej piękno i niespotykana fakturę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu takie bronienie się, każdy może napisać, że na żywo jego projekt jest wspaniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech wywala tych Czyzniakow, nie podobalo mi sie u nich nic, lazienka kiczowata z wyj***m w kosmos pojemnikiem na wode( w ogole to przeciez im sie zaśmiardnie), balkon przeładowany, wszedzie dziwaczne lampy i zyrandole, a teraz paskudnie pomalowane szafki i zupelny brak funkcjonalnosci w kuchni. do odstrzału!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem Doktorek to pedałek i wcale nie jest miły ale bardzo obłudny i robi wiele żeby się przypodobać- tylko szkoda, że tak sztucznie. To gotowanie i weki od mamusi żenada, pewnie na siłę ściągają pozostałych uczestników na żarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuchnia czewonych nie byla ladna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widać,że ma nieszczery uśmiech ten lekarz, ale to mało istotne, ma całkiem dobry gust, on i lesbijki, a tancerze mnie wkurzają, ta wielcy artyści ze spalonego teatru, powodzianie mają brzydko, a ta z pomarańczowymi frędzlami to w ogóle bez komentarza, tylko jej dzieciom współczuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszko i Karolina udają oryginalnych hipsterów stworzyli sobie wizerunek w głowie do którego chcą się dostosować to nie wychodzi od nich z serca, udają kogoś kim nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czego im wpolczuc, maja dom przepisany na matke, trojka najstrszych dzieci zaraz bedzie dorosla, chodzi mi o to ze stoja na rowni z innymi jesli chodzi o historie. wnetrze natomiast maja do kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hispterow mozna udawac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, kreauja się na kogos kim nie sa, widać,ze sa prostymi ludzmi, ale to podobnie jak tvnowy pan Pirog co się sili na gwiazde, okolczykuje twarz, zrobi dziwny fryz i zalozy kimono by wyjść na oryginalnego a i tak diabli wezma wszystko i po tygodniu nikt już o nim nie pamięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to możliwe, żeby upośledzona siostra Anki była studentką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×