Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
niech ta Płaczka wyleci bo się męczy i tak już mnóstwo ludzi zadeklarowało jej pomoc a siostry niech nie zmieniają szkół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz chyba czas na geja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za duzo to nie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo na pedofila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28.04.14 ha ha :D :D dobre dobre.... i na to kto chce mieć za sąsiadów kopcącą 24h na dobę Kasię Krauss :) :) albo arcy śmiesznego Inferno :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu widzi poważną konkurencję w tej która zajmuje się siostrami W drugiej edycji na Boguszewskich także najeżdżali, w pierwszej na Piotra również :) zawiść ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w*****a pisanie że Ania jakby miała bliźniaki tak sie zachowuje że ciężko jej jest wychowywać dziecko a przecież to 9 latka .Tylko to nie jest jej dziecko rodzone to siostra więc nie mądrujcie sie tak, jak nie jesteście w tej sytuacji gdzie wychowujecie nie swoje dziecko które straciło matkę ,nie jest prosto. Wiem wychowuje 11 letniego chrześniaka ,który prawie 4 lata temu rodziców właściwie matkę bo ojciec gdzieś tam żyje ,a mam też swoje dzieci 10 letnie i 4 letnie i jest znacznie mi lżej ich wychowywać niż dziecko które straciło matkę ,teraz już jest ok ale było cieżko ,więc nie piszcie bzdur o niemowlakach ,bliźniakach itp.Bo niby dziecko w pieluchach nie biega ale łatwo nie jest gwarantuje i rozumie zachowanie Ani ,ja mam męża ona jest sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29.04.14 Zgadzam się z Tobą, Piszą tak osoby zawistne , mające iluzoryczne pojęcie o życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak trzeba jej dać mieszkanie bo ma siostrę która nie ma mamy , to nie trzeba było przeprowadzać całego konkursu i urządzania przestrzeni tylko od razu dać mieszkanie ,kluczyki i niech się wprowadza bo przecież tak ciężko wychować dziecko które nie ma mamy, trzeba beczeć 20 godzin na dobę z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumie jak trzeba jej dać ,zgłosiła sie do programu i ma takie same szanse i prawo walczyć o mieszkanie jak wszyscy ,ale wy ziejecie zawiścią bo ona ma i tak dobrze no ludzie pomyślcie trochę .Ja nie uważam że trzeba dać jej wygrac bo nie ma rodziców ale ja ją po prostu lubię ,wzbudza we mnie sympatię i mogę na nią głosować nie ważne jaki ona ma los życiowy ,zresztą wszyscy ci ludzie mają jakieś swoje historie bo inaczej by nie brali udziału w programie w którym nagroda to mieszkanie .I jak zawsze bywa w takich programach jedni w nas wzbudzają sympatię inni nie ale to nie daje prawo nikomu zaglądać w czyjś portfel i wyliczania kasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mała dziewczynka patrzy wiecznie na płaczącą siostrę to dobrze na nią wpływa ? przecież ona ma lęki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj a ty wiesz jak ona zachowuje się na co dzień ,że parę tam razy pokazana w tv że się rozkleiła nie znaczy że na co dzień dziewczyna jest płaczką .Są takie chwilę które doprowadzają do łez ,ja też potrafię sobie popłakać raz na jakiś czas ale nie jestem słabą osobą i nie beczę ale jak by mnie z kamerowali i odpowiednio po swojemu pokazali też bym wyszła na płaczkę .To jest tv a nie prawdziwe codzienne życie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choćby skały srały Anka wygra wam mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to wiem już wcześniej pisałam dla niej jest to mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi mi o to , żeby nie wygrała mieszkania, nie zależy mi na tym, dla mnie może wygrać i 5 mieszkań , wiem że lud zagłosuje , widzę co na komentach się dzieje, ludzie chcą już do niej jechać i pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lud zagłosuje, żeby wpłynęła kaska z smsów mieszkanie dostanie ten kto od początku ma je dostać wg scenariusza Nie wiem kto wierzy,że takie głosowania są prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29.04.14 skad wiesz ze ciągle płacze ? Zadawali pytania które rozklejają i reakcja jest jaka jest ,a że łzy napędzają oglądalność to często rozmowy są prowadzone w danym kierunku , ma dziewczyna smutną historię, TVN pokazuje jak żyją zwykli Polacy, ciekawy sposób na przedstawienie losów, motywacji i energii do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi balkonami to była szopka , zgadzam się z komentami na innych forach robienie białego ogrodu, ogród zimowy, restauracji dla romantycznej kolacji przy świecach , buhahahaha najlepszy balkon miała właśnie Anka Ginter bo może skrzynia była niebezpieczna ale miała miejsce na suszarkę do prania przynajmniej nie jest obłudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak piotr z roksaną nie miał lekko, mógł zareagować jak reaguje większość facetów i spora część kobiet nie przykładać się do wychowywania, klepać dzień za dniem , rozpić się, stać w kolejce do MOPS i Boguszewscy- dziecinstwo mieli beznadziejne a rodzine tworza fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy balkon to miały lesbijki. Taki nowoczesny , elegancki i przytulny jednocześnie Ani balkon też mógł być ,ale był jakiś taki pusty. nie podobał mi się za to ten Czyżaków mimo ,że ich tak pochwalili , dla mnie faktycznie przesłodzony i troche zalatujący kiczem , bo tu romantyczne załonki, wszystko bielutkie, słodziutkie, tu źródełko jak ogródku czyli typowy idealny balkon w wydaniu Polaków. Miało być swiatowo ,ale nie wyszło Karolina i Mieszko też się nie popisali, przekombinowali z tym pseudo kominkiem Czyli dla mnie jeśli chodzi o balkon : 1 miejsce lesbijki 2 miesjce doktor bo też fajny balkon zrobił i przytulny 3 miejsce Dima 4. ania ginter a do kitu były balkony Marty Grzędy , tej baby w czerwonych włosach to była zupełnie porażka, no i Czyżaków też mi sie nie podobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka Ginter widziana była na parafii w zeszłym tygodniu znowu szlochała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona ma fejsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno jak sprząta to też szlocha że świat jest taki okrutny i tworzy kurz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak im te kuchnie wyjdą Ta z dredami czerwoną robi wygląda fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka przy omawianiu kuchni przez jury znowu wpada w marazm i szloch, to już jest chore, rozumiem wzruszać się , każdy tam coś popłakiwał ale ona ma problemy z psychiką, przecież to jury jest w nieprzyjemnym położeniu , przy łazience poczuli się niesmacznie bo w końcu oni nie chcą krzywdzić tej dziewczyny tylko mówią, oceniają i zadają pytania a tej łzy się leją jakby zobaczyła matkę przejechaną przez tira przy kuchni widać - zadają jej pytanie co chciała wyrazić przez tą stylistykę a ta jakiejś trzęsiawki dostaje i ryczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak miała oczy zalane łzami . Na innych forach piszą że ona jest w konflikcie z siostrą studentką Laurą podobno o kasę chodzi. Dlatego jej ta Laura nie pomaga w remoncie. Do wszystkich wpada rodzina bądź znajomi zeby pomagać a do niej nawet siostra przyjść nie chce? To trochę dziwne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.26 SUPER SAMO SEDNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.27 tO jest to!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chodzi mi o to , żeby nie wygrała mieszkania, nie zależy mi na tym, dla mnie może wygrać i 5 mieszkań , wiem że lud zagłosuje , widzę co na komentach się dzieje, ludzie chcą już do niej jechać i pomagać A co ty masz do tego aby ktoś pomagał ,jak ma taką wolę to ty nie rozliczaj ludzi z ich kasy i chęci pomocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:29 - to jest żerowanie na ludzkiej wrażliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×