Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Wg was to wszyscy są obłudni ,fałszywi ,żerują na innych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy są obłudni - Anka chciała mieszkanie dla siebie, młodsza siostra do bidula a upośledzona do domu opieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat z jedzeniem u doktora to widać ze jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nazywa się to otyłe małżeństwo, które tak strasznie niby się na siebie napala, ma po 28 lat a wyglądają na 48?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalukalaka
na stronie tvn piszą, że siostra jest studentką , mnie też się wydaje, że jest ociężała umysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam 3 pary są otyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może studiować dlatego że teraz jest niż demograficzny i jest bardzo mało ludzi na uczelniach , oprócz tych prestiżowych więc tym bardziej jeśli ona ma rente do końca studiów to ją wezmą nawet jak będzie ociężała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może niedługo zaczną rywalizować również wagowo, a Beata wystartuje w walce sumo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo ale ta Czyżniakowa to też ma szeroką pańcię:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kto wygra w tej edycji . W sumie nie ma na kogo stawiać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gabryśkę też ma szeroką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to kto? lesby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę że Olcia lesba się ustatkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te małżenstwa nie sa otyłe tylko mają nadwagę , i weź pod uwagę że telewizja dodaje 7 kg, w tv wygląda sie na więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do otyłości im wiele nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsumowując sposób myślenia kogoś wyżej : Mieszko, Karolina i Piróg to prości ludzie, są pozerami i dlatego nie mają prawa do tatuażu, kolczyków lub fryzury u faceta innej niż zgolenie na zero? Zastanów się zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doktorek na bank cieply,Olcia leje sie z Kornelia Przeciez to widac bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mięcho to buc robi sie na artyste- hipstera bo teraz taka moda a wygladaja jak para oblechow a ich styl moze podobac sie jedynie gimbo-studentom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale poziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwaOwieczkaBozą
tak uważam,że są inne fryzury niż rodem z czasopism i inne niż od razu łysa głowa, może w Twoim środowisku nie ma czegoś między czarne a białe a w moim jest dużo różnorodności, jest wiele ładnych męskich normalnych fryzur, ale nie mam nic do tego co miał mieszko, bo mam kolegę z takim kucykiem na głowie jak kucyk pony wygląda, ale ma zaburzenia psychiczne i się tego nie wstydzi :) ten kucyk odzwierciedla dziewczęco część i delikatność, ukrywaną pod maską pseudomęskości, ta męskość się nie może rozwinąć, Mieszko może tupnąć nogą, unieść z nonszalancją brew do góry, ale gdy dostanie blizn, szram lub rąk spracowanych wówczas ... wówczas przestanie być kwiatuszkiem i zacznie być ogrodnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p******ę takich komentarzy uświadczysz tylko w Polsce. Przecież oni nie ubierają się wymyślnie.Ich ciuchy wyglądają normalnie jak z sieciówek. Mieszko zawiązał sobie kitkę i uraził was tą wielce artystowską wizją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś po jurorze Bitwy o Dom mimo dość oryginalnego looku przynajmniej w pierwszej edycji nie miałam złego wrażenia, wydaje mi się być profesjonalistą a co najważniejsze nie robi z siebie nie wiadomo jakiej gwiazdy, nie cierpię takich ludzi, a jest fachowcem, lubiłam oglądać go w poradach o urządzaniu mieszkań Leroy merlin, jego wygląd to część jego, a są ludzie, którzy przez wygląd chcą pokazać całych siebie, to drażniące, tak jakby chcieli odwrócić uwagę od czegoś istotnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie!!! Opanujcie się wy wszyscy tutaj chyba jesteście bardziej chorzy i z większymi problemami niż wszyscy z programu co wy tu wypisujecie to jakaś żenada jest weźcie zgłoscie się wszyscy do 4 edycji i pokażcie jakie z was doskonałości!!!! Podejrzewam że nie jeden z was tutaj jest bardziej wygiety niż ktokolwiek z tego programu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I program w 4 edycji będzie najlepszy w waszym wydaniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:33 - ta jak się przejęła rolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie muszę nigdzie zgłaszać, bo swój dom mam i nie chciałoby mi się tyrać kilka tygodni za free i wykańczać jakieś mieszkanie, na które i tak miałabym marne szanse wygranej a do tego pokazać się przed całą Polską w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jesteś lesba, płaczka, grubaska albo gej i do tego Oszustka tak jak tu się o nich pisze i wstydzilabys się to ujawnić przed polską! :)))) stąd asekuracja że nie poszlabys do programu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może tym debilom z programu trzeba by pokazać jak się "normalni " jak krytycy tutaj pokażą w tv? Dawajcie bohaterzy cynizmu i obłudy pokażcie na co was stać zglaszajcie się!!!! To będzie najlepsza edycja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za mieszko sie przypaletal ?- juz wypuerdolili was ? Widzisz mysi bobku NORMALNI ludzie nie pchają sie do takich programów. Jestescie jak malpy w zoo czlowiek przyjdzie popatrzy, czasem rzuci banana na zachętę aby zobaczyć jak sie bijecie odwraca sie i dalej idzie w swoja stronę podczas gdy wy gnijecie w klatce. Nie jesteśmy desperatami aby pchać sie w takie programy czego wy weterani tvnowskich szolow nie zrozumiecie . Zacznij przyjmowac krytykę miechu bo jeszcze nie raz po d***e oberwiesz bucu i życie cię nauczy pokory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się Mieszko podoba fajny młody człowiek. I mam nadzieję że wygrają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×