Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
A dla mnie to cos pod balkonami to czysta wiocha. Nie chcialabym mieszkac w bloku, gdzie pod balkonami rosna salaty, marchewki, lezy gnoj, skacza na trampolinie jak malpy, griluja, a wszystkie zapachy mam w mieszkaniu itp. itd. Takie cos to mozna robic, ale jak ma sie swoj DOM i w ogrodku mozna wtedy i nasrac za przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy nie widzicie co oni planują ? Jeżeli to kolejnych etapów przechodzą popaprańce od powodzi to woła o pomste do nieba. To właśnie ich szykują na wygranych. Wspomnicie moje słowa ! Jak można przepuścić taki ceglany koszmar, który ledwo stoi i jest przekoszony ? Wygra znowu najgorsze mieszkanie bo takiego nikt nie będzie chciał potem kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten chłop od powodzi to koszmar, ciepłe kluchy i strasznie fałszywy. Próbuje gra ć pod publikę ale na kilometr widać fałsz. Kopnąć w d**ę takiego bym nie chciała. Niezła z nich patologia wyszła. Tacy kochający i poszkodowani w pierwszym odcinku. Kamery prawdę pokażą, czy im się to podoba czy nie. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Docenilam po tym odcinku hipsterow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem co wy widzicie w ogrodzie mieszka........dla mnie to byl najgorszy projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was ogląda kuchenne rewolucje teraz na tvn tam jest Natalia jako tłumaczka tych Wietnamczyków ,kurczę jaka inna nie do poznania ,ja kiedyś oglądałam ten odcinek ale nie skumałam że o to ona chociaż widziałam ją w Pan i Pani House .A teraz patrzę a to Natalia Nguyen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Mieszków nie było chociaż nasrane ,przecież to ogródek a nie działka aby szopy stawiać ,ta wiata u nich nie podobała mi się wcale ale chociaż nie nawalili kupę gratów i w razie czego jak by faktycznie takie ogródki były pod oknami to nie musieli osobnego pokoju mieć czy garażu na wszystkie meble ogrodowe ,namioty ,parasole ,poduchy i inne pierdoły co zimy by nie przetrzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie wlaczylam przed chwila Kuchenne rewolucje i sie tak zastanawialam czy to Natalia ;) bardzo ladna i sympatyczna kobieta moim zdaniem. Najbardziej z jury lubie ja, potem Tomka, a na koniec Rozenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogrodzie mieszka własnie nic nie widziałam, zapamietałam jakieś deski i doktorek z tą szopą przesadził nie popieram ślepo jakiejś rodziny tylko obiektywnie oceniam co mi sie podoba podobał mi sie ogródek lesb i wszystko mi sie u nich podoba oprócz pokoju wypoczynkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektórzy twierdzą że Łukasz doktorek wygryzie Prokopa z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który to odcinek Kuchennych rewolucji????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracajac do borkowskich,tutaj niby wielce zostali z długami,komornikiem,bez domu a kiedyś przy którymś odcinku wspomnieli ze moze jeszcze wiecej dzieci sobie zrobia,no żenada k****,liczy na wielki zasilek dla rodzin wielodzietnych i podziękowania za dbanie o przyrody naturalny? Uwazam ze powinni odpaść juz na balkonie,który byl straszny, to nie program o urządzaniu przedszkoli, dzieci to zabawy maja place zabaw, mam dziecko,mam balkon i tylko pokoj dziecka jest urządzony specjalnie pod niego,reszta mieszkania jest urzadzona normalnie,jak dla doroslych ludzi bo nie musze w każdym pomieszczeniu podkreślać na ścianach czy meblach ze tu mieszka dziecko,wystarczy ze syn roznosi wszędzie swoje zabawki. A u borkowskich wyobrażacie sobie tego starszego chlopaka czy córkę którzy zapraszają znajomych na piwko siedząc jak edek w krainie kredek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyrost naturalny* mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że oni taką strategię sobie wybrali że wszystko dla dzieci i że to jury się spodoba . Bo w pierwszej edycji ,samotny ojciec z córką co prawdę już dużą panną ale jednak i robił to min dla tej córy ,potem ci z domu dziecka chcieli dla dzieci lepszego życia iż sami mieli a teraz ci z dziećmi chcieli pokazać że jak tak pod dzieci będą wszystko robić to może serca jury zmiękczą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowej było głupio krytykować jej pomysł, miała minę kwaśną ale musiała jej się narazić natomiast czerwony skalp chciała ją zabić i mówi - "ale dzieciom się podoba" "ale dzieciom się podoba""ale dzieci lubią" a chu/j z twoimi dziećmi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem ze dla dzieci ale robić cos dla dzieci nie znaczy op******ic balkon w kredki i wiatraki, strasznie to na pokaz to podkreślanie ze dla dzieci,normalnie cóż za szlachetna matka polka, na ścianach odbite lapki,na balkonie kredki,w kuchni wielka sciana czy tam tablica z namalowana rodzinka,oni za bardzo za wszelka cenę chcieli pokazać ze są taka kochajaca sie rodzina,nie patrza w ogóle na siebie tylko dzieci dzieci, juz widzę jak te starsze nastolatki co rano przed szkolą bija sie o trampolinę bo to taka frajda przecież,i zamiast spędzać czas z rowiesnikmi to skaczą i skaczą i końca nie widać, juz predzej bym powiedziala ze borkowscy to takie duże dzieci i zamiast zrobić wszystko by splacic komornika to by sobie,beztrosko skakali na tej trampolinie i ona zamiatala by tymi warkoczami balkon ludziom z pierwszego piętra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkanie wygra doktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciala żeby wygraly dziewczyny,ale tylko ze względu na Kornelie,wydaje sie byc fajna i szczera dziewczyna,nadawalaby sie na dobra kumpele do tańca i różańca, bo olka to taka lanserka i myślę ze ten związek dla niej to tylko przelotna milostka a w niedlugim czasie okaze sie wyszla za maz i jednak sie pomyliła nie jest lesbijka. Doktorek z poczatku wzbudzal moja sympatie jednak teraz jakos mam wrażenie ze jest falszywy, poza tym urządza katalogowo,weny żadnej,poza tym jest mlody ma dobrze platny zawod wiec szybko zarobi na mieszkanie,czy tam dom, jeśli chodzi o dime to mega w******ja mnie te jego patriotyczne historyjki, i co z tego ma ta cala aska?mieszkanie będzie jego lub rodzicow jeśli wygra a jej nie widać w tym,nic o jej rodzinie,o znajomych tylko dima dima,a on nawet jej pewnie nigdy nie wylizal,nie wspominajac by nawet zerznal by miala chociaz trochę przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natomiast co do powodzian..ich mieszkanie nie podoba mi sie w ogóle! A ten jej pożal sie boże mężuś to taki leser ze oczy szczypią, kto to widzial by kobieta murowala,kladla podest a on sie o******lal ma leżaku. Szafy prosto zrobić tez nie potrafil. Swoim zerowym zaangażowaniem nie zasluguje na to mieszkanie,pomijając piekno wnętrz którego brak. Karolina i mieszko..hmm ona jest mi obojętna i gdyby byla sama moglaby dla mnie wygrac,ale ten mieszko to taki arogant i buc, robia sami to się chwali ale krytykę nalezy przyjac a nie jak szczeniak pyskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak napisała oskalpowana na swoim profilu fb : "Pokazano mnie że jestem taka strasznie zła i obrażona, tak byłam ( ale kto by nie był?) zaciskałam pięści i myślałam o samych dobrych rzeczach żeby nie ryczeć! Na trybunach siedziały dzieciaki i nie chciałam żeby widziały jak bardzo nam zależało.To miał być fun i tak starałam się trzymać aby tak w oczach Igorka i Maxa to wyglądało.Trampolina duża?! Tak ale nasze dzieci to gimnastycy i o takiej właśnie marzyli i mam nadzieję że kiedyś uda nam się spełnić ich marzenie i nie zasłaniamy się dziećmi!!! MY Je mamy do cholery!!!! I dla nich żyjemy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech jej ktoś odpisze na fejsie bo ja nie mam konta ze jakby nie zauważyli nie oni jedni maja dzieci do cholery!! I nikt nie urządza w domu przedszkola z tego powodu,i kazdy ich beznadziejny pomyśl,mam na myśli przede wszystkim kredki na balkonie to byly To dla dzieci,na boga,tylko ten maluszek moze sie cieszyc z tego balkonu,jeden szkolniak i 3 prawie doroslych! Trz mam dzieci i mój dom nie wygląda jak przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pokazano mnie że jestem taka strasznie zła i obrażona" -nie pokazano tylko ona taka jest i to było widać, dlaczego ona chce uchodzić za kogoś innego niż jest , chce być taka jakie ma wyobrażenie o sobie w swojej głowie a taka nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle to jest najgorsza edycja chyba;/ A czy mi się wydaje czy w pierwszych dwóch pokazywali ile rodzina wydała na dane pomieszczenie, a tutaj tego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tam poakzywali, tu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsza edycja była z tym domem dziecka, teraz ta każda z tych rodzin co tu zostały bardziej zaslugują na mieszkanie niż dom dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łukaszek doktorek jest fajniutki, taki słodki :) dziubdziuniek mój buzi buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, śliczny jest - zęby krzywe, uszy jak radary. Napewno łapie nimi Al Jazeerę. Niedomyty taki a siostra idealnie do mietania gnojju się nadaje. Wspaniałe osobistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam lubie kornelie, bo jest taka normalna, za to olka to pozuje na wielka ksiezniczke. ale ogolnie moglyby wygrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×