Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
No tak! Przecież królowa wie lepiej!!! Jaki styl miała Anka! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli styl królowej to burdelik u powodzian to ja jestem za abdykacja! Nie chcę takiej królowej co to syf tej pary promuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś też od niedawna nie trawie tej baby, nie jest żadnym autorytetem tylko botoksowym wynalazkiem co to chrzani trzy po trzy, co ona tam robi komu dala?! Albo obiecała? Bo dziś się oblizywala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten program to jakaś chora pomyłka .Przywożą chłopakowi rodziców,by poczuli więź z Polską i kudwa z mieszkaniem,a na bank nie wygra. Wywalają ludzi,ktorym udało się zrealizować tyle fajnych,wkasnoręcznie zrobionych projektów,biją po łapach nie tych co trzeba,po co Ci " powodzianie" jak ich nazywacie... Nie znam się na remontach i urządzaniu wnętrz,ale sama nie wpadłabym na pomysł by tak sknocić mieszkanie,nie ma w nim nic,serio nic co mogłoby się komukolwiek podobać... Dziewczyny całokształt wykonanej pracy zawdzięczają Korneli,na marginesie jest przezajerfajną osobą,ułożoną z ogromną kulturą,ale młodej Oli brakuje wszystkiego co ma jej partnerka. Jakby to powiedział Trybton "głupia gąska",rozumiem Kornelię,bo zakochana a poza tym w Polsce szukać partnerki to trudna sprawa,mam tylko nadzieję,ze nawet jesli uda im sie ogarnąć ten program i wygrać to jakoś im się ułoży,bo mam wrażenie ze ta miłość nie przetrwa,Ola pewnie wyląduje w związku z facetem...100%!!! Ale do rzeczy... Doktorek w sumie był moim faworytem,Karolina i Mieszko też na nich stawiałam,ale ze dotychczas pozostaną Ci biedni bez "dachu nad głową"..o mamusiu never!!! Teraz to Łukasz albo dziewczyny,bo Dima odpadnie tuż przed finałem nawet mogę obstawiać,taki popierdańczony finał tego programu mi się nie wyśnił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wam powiem tak... Doktorka zjechali najbardziej,a nawet zagrozony nie byl... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślę że skoro eurowizję wygrała kobieta z brodą to i u nas górą będą lesby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo doktorek od poczatku jest przepychany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy obstawia kogoś innego do wypadu :D Więc nie wiadomo kto wygra . Byłam pewna że powodzianie wylecą wczoraj ale teraz już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lesby i gej na pewno zostana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wyżej ale zabłysnąłes tylu ich zostało że nie trudno zgadnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wygrac Dima, Doktor, Dziewczyny, tylko niech Czyzniaki odpadna bo nie znosze ich i tego mieszkania bez gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz kolejna edycje próbuje pojac sens tego programu i mi sie nie udaje.... bo chodzi mi o ocenianie gustu....wiadomo ze jednemu sie podoba styl rustykalny a drugi se postawi krasnala w ogródku przywiesi jelenia na rykowisku w sypialni i ok.to jego gust i nie moja sprawa oceniac.dlaczego jeden uczestnik ma byc traktowany gorzej od drugiego tylko dlatego ze trójca jury jest fanami panujacej wszedzie szarosci w połaczeniu z bielą? jeszcze pierwsza edycja była jako taka w tym sensie ze uczestnicy robili wiekszosc rzeczy (jak nie wszystkie) sami...no a teraz? uff zamotałam jak zwykle ale moze zrozumiecie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina i jej chłop robili sami. Na ich stronie na fb wstawili zdjecia z rzeczami recznie robionymi...SPORO TEGO! Nie spodziewałam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowa zachowuje sie jak sorka deblika . Zawsze uwazalam ja za mądra kobiete osttanio bardzo zmieniałm o niej zdanie . Moze to wplyw Radka M na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie pomylka tego
programu jest Dima:O Co to w ogole ma znaczyc, ze on chce dla rodzicow wygrac mieszkanie? Przyjada ci rodzice i co? do pracy nie pojda bo ani slowa po polsku nie mowia to jak i z czego beda zyli? To najglupszy pomysl jaki zaprezentowano do tej pory w tym programie. Ja myslalam, ze ci rodzice mowia po polsku, czuja sie polakami, a tu przyjechala para ruskich i chca mieszkac w polsce bo sa owoce tutaj:O ciekawe tylko jak ona kupi te owoce jak po polsku nic powiedziec nie potrafi. zenada normalnie. Nastepni do odpadniecia to powodzianie, ona wyje, on sie leni nic dziwnego ze dachu nad glowa nie maja. Kolejne nieroby, ktorych panstwo bedzie utrzymywac:O Wygrac powinny dziewczyny albo doktorek. Nie moge tez w programie patrzec na Rozenkowa, zrobila sie wredna i chce tylko przepchac swoich uczestnikow. W ogole co ona tam robi? Przeciez ona nie ma pojecia o urzadzaniu wnetrz. Niech sie lepiej zajmie udzielaniem rad jak trzymac mopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jA jestem za dziewczynami juz któryś odcinek maja najładniej urządzone i są naturalne nie sciemiaja można się pośmiać z ich gadek a przede wszystkim nie płaczą bo juz mam serdecznie dość Dimy czy jak mu tam nie mogę go słuchać każdy jakby mial pieniądze to by miał lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
po tym co wczoraj zobaczylam jestem 100% za dziewczynami, bylo widac ze to jest salon, a nie graciarnia jakas. Tylko szkoda mi kornelii, ona tam z********a a ta z krzywo szczeko nic nie robi, no ale trudno, kornelka jest inteligentna pracowita i da rade jak juz kopnie tego pustaka w doope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem za dziewczynami ale gdy wygrają to mieszkanie jest na pół, sa współwłascicielkami więc wtedy nie będzie tak łatwo - kopnie w doope bo ona nie będzie miała prawa Olki wyrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dima faktycznie te same spostrzeżenia mam mieszkanie dla rodziców - rodzice nie mówia po polsku i będą tu zyli, następni uchodźcy na garnuszku podatników a czynsz kto będzie płacił i opłaty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sympatyczny chłopak z tego Dimy ale straszny ciapek. Taki synuś mamusi, która zresztą mówiła do niego : "mój maleńki" .Smarował te cegiełki klejem jakby kanapki robił. Nawet fachowiec już traci cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie pomylka tego
a czy mi sie wydaje czy w programie zostali juz tylko uczestnicy Rozenkowej? Bo nie ogladalam pierwszych odcinkow, ale podobno doktorek, powodzianie i Dima sa od niej. A jak z dziewczynami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie odpadł ten Mieszko ! Ciągle robił ironiczne miny w przekonaniu że są bardzo seksowne, chamskie uwagi i stroił fochy a nad swoją dziewczyną dominował tak bardzo że nie mam pojęcia jak ona miała na imię ! Koleś ma przerośnięte ego. Wiem tylko że laseczka wiecznie miała minę jakby się miała rozpłakać przez niego. Co za okropny typ, miałam nadzieję że go kopnie w tyłek i sama weźmie to mieszkanie, a co ! :D I co za durnowaty pomysł z podestem, ani przestawić nic ani wnieść krzesło jak ich ktoś odwiedzi... Najładniejsze są wnętrza dziewczyn ale nie wygrają bo są lesbijkami i to nie przejdzie. Mąż - powodzianin też mnie strasznie wkurza bo zbija bąki, na tydzień się zmotywował przy najłatwiejszym pokoju i się teraz będzie przechwalał... a normalnie leń do kwadratu...pewnie oni wygrają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no 3 rodziny są od rozenkowej, to już 3 edycja gdzie prym maja jej wybrańcy ja piertole , c***j mnie strzeli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
Dziewczyny sa od Pagowskiego, ale ta raszpla rozenkowa pewnie im nie pozwoli, chociaz salon pochwalila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ja jestem za lesbijkami bo to teraz na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ja jestem za lesbijkami bo to teraz na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny od Pągowskiego jeśli dobrze nazwisko Pana Tomasza zapamiętałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie pomylka tego
no to lesbijki nie wygraja, bo Rozenkowa na to nie pozwoli:O troche szkoda, bo maja najlepsze mieszkanie. W takiej sytuacji mam nadzieje, ze doktorek wygra, a nie Dima czy jeczyd**y powodzianie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kryśka z rolnikiem odpadli bo nie byli od Rozenkowej , byli fajni, z poczuciem humoru na pewno sa lepsi od powodzian nie wiem co sie dzieje jesli przed finałem odpadną lesby to zostanie cała trójka Rozenkowej nie wiem jak ona może trzymać swoje rygorystyczne żądania przez wszystkie edycje programu dom dziecka wygrał dzięki niej , załatwiła im to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co rolnik ma robić w Warszawie ? Poza tym byli straszni, ta gruba sobie wyobrażała że jak uczy sztuki w gimnazjum to już jest artystką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×