Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
i w tą środę odpada doktor :( No smutne trochę... ale trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz finał a emocje jak na grzybobraniu. Nawet pisać się już nie chce. Program jest przewidywalny i może dokładny zwycięzca nieznany, ale fakt że będzie to człowiek od Rozenkowej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jacy to kurna Powodzianie!!! Kupili sobie domek rybacki tuż przy samej wodzie i lamentuja ze ich zalewa a na innym forum czytałam że mają mieszkanie na jakimś nowiuskim osiedlu a ten domek rybacki to dla programu pokazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założę się, że teraz będzie odcinek o tym jak im na dniach zalało po raz chyba czwarty ;) No bo w końcu idzie powódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką ksywkę dostali a z prawdziwymi powodzianami nie mają wiele wspólnego chociaż jakieś tam katastrofy im się przydarzały / Ja np nie stawiam ich na równi z tymi prawdziwymi powodzianami tylko tak się przyjeło powodzianie i tak zostało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinni się nazywać pogorzelcy też, nie pamietacie że oprócz powodzi mieli pożar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieli pożar a kominek sobie zrobili :D oj kuszą los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni powinni sie nazywać KATASTROFIANIE bo nie dość że sami n siebie sprowadzaja powodzie,pozary to ich projekty sa katastrofami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklusznie masz racje ich pomieszczenia to KATASTROFA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I taka brzydote promuja. Wstyd !!!!!!!! Szkoda czasu na ogladanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może Rozenkowa w finale wystąpi w miniówie w której była na urodzinach Radzia, miniówa baletnicy primabaleriny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani wredniacy ! Piotr z córką mieli mieszkania domy pod Warszawą i działki i mało im oczu nie wydrapaliście Ewa i Kamil swoje mieszkanie w eleganckiej dzielnicy Gdańska -ciągle po nich jechaliście , ktokolwiek nie wygra narzekacie. Opierniczajcie widzów że są naiwni skoro uważacie że TVN kłamie manipulując w programie . Szkoda że inne stacje nie mówią prawdy tak jak TVN rzekomo kłamie - problemy wielu zwykłych ludzi przestały by istnieć.... t******7@p2.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr z Roksaną słusznie że wygrali ale ta Ewka z tą swoją wredną gębą no trudno . A tobie co do tego to jest forum cepie i każdy pisze co mu się podoba ,wredniaka sobie w kiblu poglądaj ,a i styki chyba ci się stykają , bo co kogo tutaj w tym temacie obchodzą inne stacje kiedy tutaj mowa o Bitwie i Dom na TVN .Dociera .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro to chyba doktorek zrobi wypad , po nie ciekawym tonie głosu p.Rozenek jak oni to nic nie poprawili czyli po prostu olali sprawę można wywnioskować że idą do odstrzału .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądacie Project runway ?- w niedzielę objawila sie jednemu finaliscie rozenkowa mial cos jej zaprojektować i taka z niej chamowa wysza ze szok :-o w dode sie zamuenila przy lysiejacym gachu :-o chyba w tej bitwie jeszcze sie chamuje ale z niej prostaczka obejrzyjcie sobie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I teraz wiadomo czemu Mieszko kolezko nie wytrzymal i cos powiedzial...rozenkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc777666
W project runway- zachowywała się conajmniej jak księżniczka..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby dima juz wylecial,litosci nie chce go ogladac i tej jego nudnej baby zaciagajacej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mowila w tym projekt runway? Ona w ogóle mi się z penerka kojarzy przed chirurgiem to jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie będę oglądała Rozenkowej w projekcie modowym bo mnie ona wku/rwia tą swoją manierą a nie chce się denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.36 Ale oni nie pokazali że to do doktorka mówili że najmniej zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.05.14 Trafnie napisałaś/eś że to jest forum i każdy pisze to co chce, więc nie pouczaj innych jeśli piszą swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Project runway była apodyktyczna... powiedziała kolesiowi że ona dokładnie wie w czym jest jej dobrze i że ma być długość taka, materiał to skóra i on nie ma nic do gadania jako projektant :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.36 Ale oni nie pokazali że to do doktorka mówili że najmniej zrobił. Chyba doktorka bo gadali to za nimi w tyle wisiały zdjęcia doktorka i ten telewizor na ścianie i wówczas padły słowa .coś w stylu jesteście jedynymi uczestnikami którzy nic nie zrobili czy nie poprawili oczywiście powiedziane wrednie i z wyrzutem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalnie wczoraj sobie włączyłam Projekt Runway jak przeczytałam w necie rozmowę p Rozenek z Kubą,.pojechała po nim nieźle , w ogóle to jakaś niesympatyczna jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paździoch
Powiem tak. Ten program ma jedną zasadniczą wadę - wygra ten, kto ma "najlepszą" historię do sprzedania. Gusta są różne, ale bądźmy szczerzy - mieszkanie zrobione przez Mikołajczyków w poprzedniej edycji było zdecydowanie najlepsze, ale wygrali ci z domu dziecka z Gdańska, bo oni biedni, poszkodowani. W tej edycji najciekawiej wygląda mieszkanie dziewczyn, choć one z pewnością nie wygrają, drugie mieszkanie, które wydaje mi się, że warto też wyróżnić to mieszkanie doktorka. Wszyscy jednak wiemy kto te mieszkanie wygra. Powiedzcie mi jeszcze jedną sprawę. Co dzieje się obecnie z mieszkaniami osób, które odpadły? Z tego, co pamiętam to w pierwszej edycji były one chyba wystawiane na gratce - jak to jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to informacja ? Poszukaj sobie grubasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.34. " Wredniaka sobie w kiblu pooglądaj " padłam ze śmiechu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki wredniak jest w kiblu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×