Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość Monique888888888
gość 12:19- a ja jestem pewna ,że faktycznie są w związku ,a to ,że Olka troche niedojrzała to fakt ,ale i tak je najbardziej polubiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro Dima z tą swoją dziewoją robili mieszkanie dla rodziców a póxniej ona sie wygadała że laptop jej nie będzie pasował do pokoju tzn że oszukiwali widzów mieli koncepcję na wzruszenie ludzkich serc ale mogło tak być że rezyserka im to kazała robić albo Rodzenkowa im kazała tak robić bo w zeszłej edycji wypromowała sierotki z domu dziecka i wygrali więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byle nie powodzianie wygrali!! Cwana histeryczka i leniwy wiesniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bolaa
a i zabierzcie ta stara raszple rozenkowo bo nie moge jej sluchac. co za wredne babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jA jestem za dziewczynami dobrze ze Dima odpadł bo juz nie mogłam się patrzeć na te sieroty maja po 23/24 lata a wyglądają na 30 parę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u Rodzenkowej widać bardzo operacje podniesienia kącików ust , te usta są proste jak u Fantomasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dimę wydimali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to było pewne , starych na osłodę przywieźli aby potem Dimę wykopać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym zaproszeniem rodziców to też nie była do końca niespodzianka. Dima wiedział że przylecą. A każdym razie dość sztucznie to wyglądało jak Rozenkowa zapytała Dimę : " Ciężko ci idzie robota ? Przydałaby się pomoc " A biedny Dima " Chciałbym żeby rodzice mi pomogli". Jak chciał żeby rodzice pomagali skoro robił dla nich niespodziankę i co chciał staruszków zaprzęgnąć do roboty ? Poza tym ta cała Joasia nie była wcale zdziwiona jak Rozenkowa zabiera gdzieś Dimę i coś tam szepczą. Nie wspominając już o tym , skąd tvn miał dane kontaktowe do starych i że sami nie wygadaliby się synusiowi że przyjeżdżają. . Reżyserka i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten program jest w 20% o urządzaniu wnętrz, a w 80% o zyciu uczestnikow. W tej edycji zadna rodzina nie jest fenomenem. Ani lesbijki, ani Łukasz ani powodzianie dima takze nie pokazali, ze potrafia urzadzac ciekawie i z pomyslem. Bo wlasnorecznie pomalowany pokoj nie czyni z nikogo architekta nawet amatora. W tej edycji oni glownie urzadzaja meblami. A co to za sztuka kupic meble. Praktycznie wszyscy kozystaja z pomocy fachowcow. W pierwszej edycji bylo inaczej, byli to ludzie naprawde z pasja i umiejetnosciami. W tej edycji licza sie tylko historie. Nie emocjonuje sie tym, bo i tak wiadomo, ze wygra rodzina, ktora na to nie zasluzyla. Lesbijki tez nie sa na miare finalu tyllo czy ktokolwiek byl? strasznie dennych ludzi dobrali.. pamietam z castingu dwie laski takie blondyny jedna miala dom, druga mieszkanie pieknie urzadzone. Chcialy powalczyc o mieszkanie dla rodzenstwa. Nie przeszly, kluczy nie dostaly, bo niby o swoje maja walczyc a nie dla kogos. A Dima od poczatku z wersja wszedl, ze dla rodzicow i go wzieli mimo, ze nie pokazal ze zna sie na aranzacji. Te dwie laski na pewno pokazalyby sie z dobrej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to raczej wiedzą wszyscy w tym programie nie ma niespodzianek ,tak samo jak mnie wkurza to jak te jury wchodzi do mieszkań i pali głupa ogląda wcześniej bez kamer wszytko mają dobrze obejrzane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tvn ma ludzi za naiwnych choć takich nie brakuje. Śmiech mnie ogarnia jak piszą na fejsie : Już wysłałam/em smska na tego czy tamtego. Jakby to miało być brane pod uwagę. Zwycięzca już jest wytypowany, a teraz" kochany" tvn musi jeszcze trochę wyciągnąć kasiory od telewidzów. Ciekawe gdyby nastał bunt i nikt nie wysłałby smsa.... tak sobie tylko marzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostawili takich, na których będzie najwięcej smsów. Nie na darmo na stronie BoD na fb był sondaż : na kogo będziecie głosować ? Dużo osób młodych będzie za doktorkiem i dziewczynami. Natomiast spróchniałe mohery będą głosować na powodzian czyli na wzruszającą historię. Za Dimą nie było wiele głosów więc wyleciał jako nieekonomiczny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozenkowa ma jakieś kompleksy że nie ma takiego wykształcenia artystycznego jak reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie wczoraj pisałam że u mnie w pracy wszyscy kibicują doktorkowi ale to właśnie te starsze babki u mnie w robocie się nim tak podniecają a moja babcia tak samo każe mi na niego słać od siebie sms bo lubi na niego patrzeć on taki fajny i miły ..... .O powodzianach to się nasłuchałam że facet bucyfał,bufon że taki dziad fee a idź z nim jestem stara a bym go nie chciała takie teksty lecą u mnie w pracy mi się śmiać dzisiaj chciało bo dzisiaj była właśnie gadka o wczorajszym odcinku i finale zacięta , doktorek właśnie moherom się podoba ,teraz już te starsze babki są bardziej wyluzowane niż kiedyś .Powodzianie nie wygrają nie sądzę aby wygrali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem powodzianie wygrają bo Rozenkowa podczas finału będzie za nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to ma znacznie że ona tam będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za nimi .Po za tym ona jest za nimi bo ja nie wiem czy jest ,nie pamiętam przejawów sympatii ,zobaczę sobie na powtórce jak do nich gada ,miła to była dla doktorka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mohery lubią doktorków :-) A niech sobie chłopak wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.46. A co u ciebie w pracy gadają o lesbach bo nie napisałaś ? Temat tabu ? Pewnie te starsze babki to spluwają jak o nich mówią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(14:15) Zgadzam się z większoscia Twojej wypowiedzi oprócz tego,ze nie bylo nikogo. Mieszko i Karolina zrobili baaardzo duzo sami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pamietacie ta czarna lalunie, paniusie co cale zycie w makijazu? ta rozwodke co mieszkala w zlotej klatce to dopiero byl pustak tylko ze w tapecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam o dziewczynach wczoraj i dzisiaj w w innych wypowiedziach , A to że akurat w tej wypowiedzi o nich nie pisałam to tylko dlatego że doktorek wzbudza u mnie w robocie pozytywne wibracje a nad powodzianami nikt się nie użala to tak odnośnie tego że moherom będzie żal a dziewczyny nie wzbudzają chyba żadnych emocji a.Ale kiedyś słyszałam że Kornelia jest podobna do jakieś siostrzenicy która jest cudowna więc chyba nie ma tabu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieś była fajna . Anitka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anetka raczej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko sie bzykac chciala... nic nie robila tylko flirtowala z tym swoim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie Olka sie wychwala swoim zyciem?na facebooku? niestety zgadzam sie z ooiniami, ze wykorzystuje Kornelie. Sa 8 miesiecy razem, to nie jest dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale sie nie zdziwie jak kopnie kornelie w d**e po programie i jeszcze znajdzie sobie jakiegos faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty znowu o niej ? Naprawdę nie możesz przeżyć żeby nie drążyć tego tematu ? To już przeszłość, dosyć się o nie j napisałyśmy koleżanko z włocławka. Daj se luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.55 A który ją zechce. Wyglądu nie ma , a charakterek paskudny. Może czym innym nadrabia :-) ale w to nie wnikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×