Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
trochę nie na temat ...ale... moja teściowa wprowadziła się do domu oddalonego ode mnie o 1 km.codziennie przyjeżdża na rowerze,codziennie coś potrzebuje,jak przyjezdza do mnie to wchodzi jak do siebie od podwórka,zero prywatności... przyjezdza bez powodu,najmniejszego k*****a mać,mówi,że wpadła tylko na chwile a siedzi godzinami.... zaczym zastanawiac się nad szukaniem nowego domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi Mikołajczykami to nie przesadzajmy. Wielcy kreatorzy architektury. Jak dla mnie masa niedoróbek: odwrotnie zamontowane okiennice, plyta grzewcza na skraju długiego blatu a zlew na drugim końcu. Do tego koło zlewu jest pralka a zmywarka dopiero dalej. Ktoś kto ma minimum pojęcia o urządzaniu nie strzeli takiej gafy. Pozatym Magda wielka fotograf. Zlitujcie się. Większość zdjęć tak nieostra, że aż oczy bolą. To zdecydowanie jej główny mankament jako specjalisty od zdjęć. Teraz wyżej sra niż d**ę ma. Nie tędy droga. No i autorski projekt wrzucony na ich facebook - telewizor wiszący na piecem typu koza. Jak ktoś nie wie, to on nagrzewa się to czerwoności - szczyt designu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba jednak do doktorka rodzynkowa mówiła o tych niedorobkach bo w tle wisiały jego fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doktorek dziś leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozenkowej przy Majdanie na leb padlo. A pomyslec, ze wczesniej z niej taka fajna babka byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak wczoraj jak patrzyłam na tą zajawkę to faktycznie najpierw mówili do doktorka ale potem jak Rozenek mówiła że nic nie poprawili prawie to raczej do powodzian bo oni ten nieszczęsny telewizor co wisiał prawie na suficie na ścianę powiesili po przeciwnej stronie .Ale to się dzisiaj okaże ,doktorek z siostrą tak wyli nie były to łzy radości więc pochwał również nie dostali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 22:25 Porozmawiaj z nią a jeśli to nie po skutkuje to opiepsz może wtedy do niej dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedźma PLE PLE
20.05.14 [zgłoś do usunięcia] Paździoch Zgłoś problem naszym posłom-osłom żeby zabronili obywatelom głosowania i wyrażania swojej woli komu decydują przyznać wygraną :D Miałam sen, sen o programie, w tym śnie Dima oddawał klucze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dziś się dowiecie kto w finale będzie :D Tyle spekulacji zdziwicie się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że nic nikogo juź nie zdziwi na tym etapie ,co może że dziewczyny polecą bo taką mają dobrą passę ostatnio ale coś może się s********ć albo szanowne jury może sobie coś od siebie po prostu wymyślić że im się nie podoba i jej wywalą ,tak samo jak wymyślili że powodzianie mają ładne kuchenne meble i już zostawili . Mnie w sumie nic nie zdziwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni wiedzą od dawna kogo wywalić, bez znaczenia jak zrobią pomieszczenie dlatego że w kamerze mozna pokazać co się chce komus listwa krzywo wyjdzie i kleju wypłynie i pokażą przybliżenie jaka to okropna fuszera nie do przeżycia, niedbalstwo i niechlujstwo i zaraz publika oglądająca przyznaje rację- że jak tak można a ktoś inny zrobi gorszą fuszerę i kamera tego nie pokaże a skoncentrują się na czymś innym jak w poprzedniej edycji Wojtek budowlaniec zrobił piękna kuchnię to było źle bo katalogowa i nie jego a jak dom dziecka zerżnął salon z katalogu kopiuj-wklej to fascynacja jak pięknie nie ma żadnego znaczenia jak co kto robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem za dziewczynami chociaż raz niech ktoś wygra nie z litości a Dima mnie dobija taki mazgajaa ciapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciule, to widzowie wybierają a Wy zawsze marudzicie , zawsze źle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka jest u siebie w zielonej górze. Nie wiadomo czy lesby odpadły czy czekają na finał. W każdym razie nosi ją i wściekła jest chociaż u niej to norma. Ale rzuciła się w sklepie do jakiejś kobiety że nie ma prawa się na nią gapić i zrobiła niezłą awanturę i prawie do bitki skoczyła. Dziewczyna ewidentnie ma coś z głową i zaczyna gwiazdorzyć księżniczka zakichana. Może kobita w ogóle nie ogląda tego programu tylko spojrzała na nią ot tak. Ja też nie raz popatrzę na kogoś bo wyda mi się znajomy albo po prostu zwrócę uwagę na jakiś fajny ciuszek czy fryzurę u tej osoby to się patrzę. Ale to chyba normalne jest. Ola to wulkan agresji, założę się że one z Kornelią więcej się piorą niż kochają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.25 Przykro mi to pisać ale w nowym domu teściowa też ciebie znajdzie. Ona już nigdy cię nie opuści. Masz tylko dwa wyjścia : rozwód albo..... sałatka z muchomora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierniczę, nie wierzę ale to naprawdę kozi ołtarz :-D ludziska to mają nasrane we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredniak w kiblu to zatwardzenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o ten program to bardzo go lubie ale uwazam ze jurorzy nie sprawiedliwie wybieraja rodziny ktore powinny odpasc, mieszko i ta jego laska zawsze mieli fajne pomysly, nie przepadalam za nimi ale uwazam nie powinni odpadac jeszcze!!! dawno powinni wyleciec agnieszka i ten jej maz nie rob co nic nie umie, ona sama odwala cala robote... widzieliscie ich salon? kuchnie? ogrodek? co to za facet ktory pozwala zonie klasc plytki? PORAZKA...Jurorzy kieruja sie tym jaka kto ma historie a nie pomyslami, tworczoscia uczestnikow, w ostaniej edycji tez tak bylo... zostali Ci ktorzy mieli najgorsza sytuacje zyciowa A ta perfekcyjna tez mnie denerwuje, wszystko wiedzaca idealna, piekna, zgrabna, itp. itd. szkoda ze na partnera zyciowego wybrala sobie najwiekszego wiesniaka medialnego...kobieta z klasa i Majdan burak nad burakami... ale co tam innych mozna krytykowac ale u siebie sie nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w każdej edycji muszą wygrać jakieś sierotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany kobieta z klasą ,gdzie bo chyba coś mi umknęło ,ta pani nie pokazuje żadnej klasy teraz a Majdan nie wiem jaki jest nie znam człowieka prywatnie nie znam go wcale ,widuje go w gazecie w tv ale widzę że ty znasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuryło wichura
Wiecie na kogo głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię Kornelię bo fajna pozytywna z niej babka. Ale Aleksandry nie cierpię. Zarozumiałe i wredne dziewuszysko do tego ma się za piękność. Zgryz simpsonowy i te obleśne wiecznie obślinione odstające wary. Oślimaczała księżniczka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.09 A co tutaj może zdziwić ? Weź się nie podniecaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olka to ma problemy emocjonalne i psychiczne więc życie z nią jest ciężkie jest niezrównoważona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.05.14 hahahaha dokładnie :D Moim zdaniem pewnie wygra Dima (co Aśki nie dyma) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadejdzie zima to i Dima wydima. Żeby się rozgrzać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Olka się rzuca w komentarzach na fejsie. Zadziorna baba, pewnie w tym poprawczaku wszystkich lała, nawet wychowawców. Jak przyjdzie tu i przeczyta co o nie piszemy to pobije całe forum :-D ale przedtem je obślini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no szacun dla niego za wszczemiezliwosc...w dzisejszych czasach to rzadko spotykane ;) ja go lubie... sympatyczny a co do lesbijek to tej " ksiezniczce " to daleko do ksieznizczki, z twarzy ochydna...jedynie figure i cycki ma w miare, jesliby oceniac ich wnetrza to mysle ze maja szanse na wygrana, ale jak wezma pod uwage ich sytuacje zyciowa to nie za bardzo... ja jestem za doktorkiem:) fajny gosc i fajnie sobie urzadza swoje gniazdko tylko z tym ogrodkiem mu troche nie wyszlo ale mozna cos tam pozmieniac przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×