Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Feliksja

Jaką telcie chcecie po otchąłni namietności?

Polecane posty

Gość Feliksja

Witam w w Czerwu tv4 zakończy emisję serialu Otchłań namiętności głosujcie jaką chcelibyście nową telcie bo wynik wyśle do tv4 1] Amor bravo Camila i Daniel poznają się w niesprzyjających okolicznościach, ale prawdziwa miłość, która ich połączy, nie oprze się żadnej z przeszkód. Luis, narzeczony Camili, ginie w wypadku kilka dni przed ślubem, co pogrąża niedoszłą pannę młodą w głębokiej depresji. W tym samym czasie, w Chile, Daniel żeni się z Miriam. Camila, z wykształcenia lekarz weterynarii, zaszywa się na ranczu byków wuja don Daniela, „La Malquerida. Niedługo potem, Daniel oczekuje swojego pierwszego dziecka, a Camila zaręcza się z Alonsem, zarządcą rancza. Don Daniel dowiaduje się o tym, że ma nieprawego syna, a także odkrywa prawdziwą twarz Alonsa, którego uważał za całkowicie prawego człowieka. Postanawia uczynić swojego „syna, Daniela, jedynym spadkobiercą majątku, aby ustrzec Camilę przed Alonsem. Mężczyzna umiera nie wyjawiwszy swojej siostrzenicy prawdziwego powodu tej decyzji. 2] Cachito de Cielo Renata (Maite Perroni) to młoda dziennikarka, która ze wzajemnością jest zakochana w piłkarzu-Adrianie "Cachito" (Mane de la Parra). W wyniku ataku serca chłopak umiera i trafia do "La Antesala del Cielo". Na początku nie ma pojęcia, co się wydarzyło. Otrzymuje numerek w kolejce i czeka. Po 6 miesiącach nareszcie nadchodzi jego kolej. Dowiaduje się, że w wyniku pomyłki umarł on, a nie ktoś inny. Powrócić do swego ciała nie może i w związku z tym ma szanse wrócić na ziemię w innym ciele. Nie może jednak wyjawić, kim na prawdę jest, bo gdy to zrobi, momentalnie wróci do nieba i nie będzie już mógł nigdy powrócić na ziemię. Chłopak zgadza się i wybiera ciało mężczyzny. Gdy wraca na ziemię, okazuje się, że jest księdzem. Od teraz Cachito jako Ojciec Chava (Pedro Fernandez) będzie musiał walczyć o miłość swojej ukochanej, zwłaszcza, że nie jest jedynym, który ją kocha 3] A favorita przestępstwo i stara się zrzucić winę na drugą. Istnieją dwie wersje tej samej historii. Kto w końcu mówi prawdę? Donatela, czy Flora? Donatela i Flora dorastały razem. Pierwsza z nich straciła rodziców w wypadku i została przygarnięta przez rodzinę drugiej. Jako dzieci, obie były nierozłączne. W młodości założyły zespół „Fasca i Espoleta. Zespół okazał się sukcesem, ale jego kariera została przerwana, kiedy kobiety zdecydowały się założyć rodziny. Donatela wyszła za Marcela, syna wpływowego Gonala Fontinego, właściciela firmy papierniczej, a Flora weszła w związek małżeński z Dodim, pracownikiem ojca swojego przyjaciela, Marcela. Szczęście Donateli i jej męża nie trwało długo. Ich jedyny syn, Mateus został porwany, kiedy miał sześć miesięcy i nigdy więcej, go już nie odzyskali. Od tamtej pory małżeństwo przechodziło kryzys. Flora również zaczęła odsuwać się od męża i wdała się w romans z mężem przyjaciółki, z którego narodziła się Lara. Nadejście dziewczynki tylko pogłębiło konflikt Donateli i Marcela, a zwłaszcza pogorszyło stosunki między dwoma przyjaciółkami. Wkrótce Marcelo zostaje zamordowany trzema strzałami z rewolweru. Dowody wskazują, że winną jest Flora. Złapana na gorącym uczynku zostaje skazana na 18 lat więzienia. Donatela, mimo tego, że Lara jest córką jej zdrajców Marcela i Flory, postanawia się nią zaopiekować .4] Cama de Gato Współczesna historia biblijnego Hioba, który po wpadnięciu w pułapkę, odnalazł drogę do odkupienia! Gustavo de Almeida Brando (Marcos Palmeira) był człowiekiem dobrym i życzliwym, jednak z biegiem lat, po zdobyciu sławy, jako jeden z najważniejszych producentów perfum w kraju stał się człowiekiem zgorzkniałym i skąpym. Gustavo najbardziej w życiu boi się utraty swojego majątku przez co jest nieufny wobec całego swojego otoczenia, nawet wobec swoich najbliższych przyjaciół. Nie podejrzewa, że osobą, która najbardziej czyha na jego fortunę, jest jego własna żona, Vernica (Paola Oliveira), kobieta, która nie cofnie się przed niczym, żeby tylko dobrać się do pieniędzy męża. Alcino (Carmo Dalla Vecchia), najlepszy przyjaciel Gustava pragnie, aby przedsiębiorca wrócił do młodzieńczych lat, kiedy umiał cieszyć się życiem. Postanawia spłatać przyjacielowi figla, który przypadkiem zmienia całe życie Gustava. 5]Bella Calamidades Pewnego razu, w niewielkiej i całkiem oddalonej wiosce, żyła sobie tajemnicza dziewczynka, którą jedni uważali za szaloną, zaś drudzy za opętaną. Jej spowite brudem ciało zdobiły szmaty, a twarz znała jedynie blask księżyca, jaki widywała w nocy, spacerując po cmentarzu, który stał się jej domem. Niewielu znało jej historię. O tym, jak będąc młodą dziewczynką straciła ojca i została zmuszona opuścić swój dom by szukać schronienia u ciotki, która uczyniła z niej swoją służkę. Pewnego razu, w niewielkiej i całkiem oddalonej wiosce, żyła sobie tajemnicza dziewczynka, którą jedni uważali za szaloną, zaś drudzy za opętaną. Jej spowite brudem ciało zdobiły szmaty, a twarz znała jedynie blask księżyca, jaki widywała w nocy, spacerując po cmentarzu, który stał się jej domem. Niewielu znało jej historię. O tym, jak będąc młodą dziewczynką straciła ojca i została zmuszona opuścić swój dom by szukać schronienia u ciotki, która uczyniła z niej swoją służkę. Aresztowana i wtrącona do więzienia ma zostać przewieziona do sanatorium, gdzie nie będzie nękać nieznajomych. Szczęście w końcu się do niej uśmiecha i stawia na jej drodze Lorenze de Machado, właścicielkę największej w okolicy hacjendy. Kobieta przygarnia Lolę pod swój dach i otacza rodzinnym ciepłem. Lola szybko zdobywa jej sympatię i przekonuje do siebie ludzi z otoczenia, w tym Marcela, syna Lorenzy, którego darzy specjalnym uczuciem. W ten sposób z szarego Kopciuszka staje się śliczną 6] Avenida Brasil Dokąd może posunąć się człowiek, aby wymierzyć sprawiedliwość? Nina jest gotowa zrobić wszystko, byle tylko winni jej cierpienia otrzymali karę Jako dziecko, Rita (Dbora Falabella) wiele wycierpiała z rąk swojej bezwzględnej macochy, Carminhi (Adriana Esteves) i jej kochanka Maxa (Marcello Novaes). Przez nich, dziewczynka straciła ojca, (Tony Ramos) i trafiła na wysypisko śmieci, gdzie ukrywając się przed paskudnym Nilo (Jos de Abreu), znalazła schronienie u Lucindy (Vera Holtz), u której poznaje swoją wielką miłość, Batata. Dzieci zostają jednak rozdzieleni, kiedy Rita zostaje przygarnięta przez argentyńskie małżeństwo, które daje jej nowe imię, Nina. Jorge Arajo, lepiej znany jako Tufo (Murilo Bencio) otwiera na przedmieściach klub sportowy. Mężczyzna marzy o poślubieniu kobiety swojego życia, zabawnej fryzjerki, Monalisy (Helosa Priss). Niestety, Muricy (Eliane Giardini), matka sportowca, jest przeciwna temu związkowi ja bym chciała A Faworite a wy? Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
Ile czytania! Powiem tak pierwsze 3 mi ni pasuja, nie chce nic z Majte Peroni! chcilaabym telcie w stylu Kiedy sie zakocham albo Osaczona, najlepiej z aktorami tymi samymi. nr 1 i 2 ne nr 3 moze byc nr 4 moze byc zabawne, jakiego figla? dobra dalej nie czytam jakies dziwactwa same ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienawidzę zdrobnień
4,5,6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to znaczy w twoim języku
,,otchąłni,,bo nie rozumiem.chyba ODCHŁANI?????tylko imbecyle bez szkoły tak piszą! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Canyoubreath
Ty wyzej, prawidlowo jest "otchłań". Nie chce zeby sie otchłań namiętności konczylo :( I zadna z tych telek mi nie pasuje. I zadna pewnie tez nie pojdzie, no moze amor bravo to najprawdopodne. Tv4 i tak zrobi po swojemu :) ja chcialabym cos w stylu otchłani, mojego grzechu, teresy, prawa pożądania itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Silvii Navarro :)
moze byc chwytaj dzien, ja chce cos kreconego w ameryce albo meksyku nie zadne peru,argentyna,brazylia czy kolumbia ;O to bym chciala; cos w stylu osaczonej albo sortilegio, takie nowoczesne, nie lubie wioch zabitych dechami a niestety otchłan i moj grzech wlasnie w takim m,iejscu sie toczą :/ Amor Bravio może być bo jest z piekna Silvia Navaroo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hj7jh
weźcie się kobiety do jakiejś roboty a nie ciągle seriale oglądacie :o te telenowele są żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canyoubreath
sama jesteś żałosna. ja też lubię nowoczesne telki. ale wolę jak akcja rozgrywa się na jakieś hacjendzie niż w mieście. chociaż teresa była niczego sobie ;) w amor bravio nie pasują mi protagoniści. ale i tak jest najlepsza z tych wszystkich wymienionych. autorko tv4 kupuje teraz tylko nowe produkcje (2012-..) ja to chciałabym tą telke : http://www.filmweb.pl/serial/Coraz%C3%B3n+indomable-2013-672982 z Aną Brendą ale to dopiero za rok pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiuhug
a ja bym obejrzała Brzydulę, wersja kolumbijska, super serial. I jest dalszy ciąg pt. Ecomoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeeeeeeeeeeeeee
juz lecialo raz.. ;) i to drugie tez. ale pierwsza czesc zdecydowanie lepsza. kocham otchlan namietnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiuhug
własnie znalazłam drugą na youtube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 99KarolCia99
Myslę, że fajnie byloby gdybyscie dali Zbuntowny Anioł. Stara ale naprawde super. Obejrzałabym te telenowele z ''kiedys''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze Amor Bravo. Cudowna telenowela. Ona musi być po otchłani. Większość ja poleca i trzymam kciuki ze spełni się to życzenie. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdziłam w gazecie ........ - o 18 od czwartku bedzie lecieć...Ukryta miłość! (po raz kolejny) no to fajne wakacje nie ma co :( :( wolałabym żeby dali znowu Kiedy sie zakocham albo coś starego sprzed 6-7 lat conajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda będzie ukryta miłość ! Oni oszalaleli jak mogą puścić coś co się dopiero skończyło...eh zresztą nie podobała mi się ukryta miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie! W dodatku ta ukryta milosc byla dosc przewidywalna, nudna i smutna, to że Patricio umarł było bezsensu ;( te telenowele leciały na tv 4 TelenoweleAlvaro (2001 – 2002) Cud miłości (2003 – 2004) Eva Luna (2012) Fiorella (2002) Dziki księżyc (2003) Idiotki nie idą do nieba (2008 – 2010) Jesteś moim życiem (2006 – 2007) Kachorra to ja (2005 – 2006) Kiedy się zakocham... (2011 – 2012) Lalola (2008 – 2010) Młodzieńcza miłość (2004 – 2007) Morze miłości (2010 – 2011) Mój grzech (2010 – 2012) Nie igraj z aniołem (2009 – 2011) Otchłań namiętności (2013) Sidła miłości (2008) Słodka trucizna (2004) Triumf miłości (2011 – 2012) Zakazane uczucie (2012) Zaklęta miłość (2009 – 2011) Zbuntowani (2007 – 2011) Zbuntowany anioł (2002 – 2003) Sidła miłości i słodka trucizna?tego nie pamiętam w ogóle, mogliby to dać:) zbuntowani też byli super!!!!!!!!! i zbutnowany anioł :) fiorella i cud miłości albo Alvaro o jeny ale nie ukryta miłosć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_fankaMaite
CACHITO DE CIELO!!!!!! Po niej - Corazon Indomable. Tylko, że tv4 i tak nie odpisuje na maile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1458
A ja chcę Corazon Indomable!! Ewentualnie La mujer del Vendaval

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×