Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olaalee

cytomegalia igm, igg dodatnie

Polecane posty

Witam Staramy się z mężem o drugie dziecko. Robiłam badania na przeciwciała cmv. IGM - 1,52 IGG - 173 W tej sytuacji zaprzestaliśmy starania. Jestem ciekawa po jakim czasie będziemy mogli znów próbować. Jak długo przeciwciała igm utrzymują się we krwi. U ginekologa będę dopiero 9 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesnesitelna
Ja to badanie robilam dopiero będąc w ciąży i IGG miałam dużo wyższe od Twojego. Z tego co mówili moi lekarze, to IGG świadczy o przebytej infekcji w przeszłości i o ile IGM jest ujemne to ni jest problemem. Moja corka uodziłą się z IGM ujemnym i IGG coś okolo 70 (wyższe niż moje po porodzie). Teraz ma 1,5 roku i jest zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesnesitelna
nie pamiętam jednak jaka jest norma dla IGM, Twój wynik jest dodatni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiesobiepytanie
Ja zielone swietalo przy podobnych wynikach miałam po 10 miesiacach. Nie lekcewaz zalecen lekarza cytomegalia to swinstwo (dla nienarodzonego dziecka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IGM mam dodatnie także jestem pewnie w trakcie choroby, czuję sie zmęczona, głowa czasem boli i kaszel mam juz z miesiąc dodatkowo miesiąc temu wzięłam pierwszą dawkę szczepionki wzw b może osłabiony organizm i dodatkowo cytomegalie zlapałam ( córka chodzi do przedszkola) takiesobiepytanie - co jaki czas robiłaś badania na igm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeraża mnie wizja czekania tyle czasu ale jesli trzeba to będę czekać ze wględu na bezpieczeństwo dziecka najgorsze, że to świństwo może sie uaktywniac wiele razy, chyba całą ciąże bedę w strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×