Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pozytywnie zaskoczona

Nie typowe, ale wspaniałe zachowanie pewnego faceta.

Polecane posty

Gość Pozytywnie zaskoczona

Cześć. Poznałam tydzień temu pewnego faceta, spotkaliśmy się 2 razy na kawę a 3 raz (wczoraj) u mnie w domu. Trochę wypiliśmy i zaczęłam inicjować kontakt fizyczny, chciałam go jakoś nakręcić. Wiecie co mi powiedział? Że jestem super dziewczyną ale nie ma z jego strony tej chemii i że nie możemy iść do łóżka bo nie chce mnie w sobie rozkochać. Zaproponował byśmy zostali na stopie koleżeńskiej. Bardzo mi tym zaimponował, mało który facet by odmówił w takiej sytuacji. Życzyła bym sobie aby każdy mężczyzna miał takie podejście. Pamiętajcie panowie - szczerość i prawda na pierwszym miejscu, nawet ta najgorsza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga778
No to ładnie z jego strony. Szkoda że ja trafiam na samych dupków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dołek
ty zaskoczona, jak po tygodniu chciałaś facetowi dać d(u)py, to jesteś qrwiszon. On ci to powiedział, tylko delikatnie, że szmat nie tyka i tyle. Nie masz u niego żadnych szans, on szuka porządnej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekażda lubi taki typ faceta. Ja raz postąpił dokłądnie tak samo to dziewczyna mnie zaczęła obśmiewać. Myślała sobie że mam kompleksy chyba :) Gdy jej wytłumaczyłem co czuje i myśle to i tak została w jakimś niesmaku. Od tamtej pory zacząłem m.in próbować rozszyfrowywać kobiety żeby się do nich dopasowywać. Oczywiście nadal pozostaję sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tydzień ...
No nie da sie ukryć, że to co piszesz jest szokujące. Po tygodniu oczekiwałas barabara i jestes w szoku, że facet odmówił. Zastanów się troszkę, choć troszeczkę co jest z Toba nie tak, że jestes zdzwiona jego podejściem a nie swpim .... Ale nie mysl o tym za duzo, żeby się główka nie przergrzała BLONDYNECZKO ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rola faceta-zaspakajac kobiete
ja bym sie wkurzyla, mialam kiedys podobna sytuacje, facet wyszedl, a ja zostalam nieszczesliwa, nie zalezalo mi na nim... ale byl niebrzydki, fajne cialo, stwierdzilam,ze jest beznadziejny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rola faceta-zaspakajac kobiete
ale z was nudne cnotki :D myslicie,ze jedyne co macie najcenniejszego to pochwa ?D :D :D :D smieszne...widac jakie jestescie niedojrzale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywnie zaskoczona
Nie wiem o co wam chodzi, jeżeli dwoje dorosłych ludzi czuje do siebie pociąg to co to za różnica czy pójdą ze sobą do łóżka po1 dniu, tygodniu, miesiącu czy roku? Nie jestem w związku i nikogo nie ranię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j4rh34h3
poszedl sobie a ty juz wiesz, ze to nie to, skoro nie ma chemii to pewnie mu sie nie podobasz albo on ma slaby temperament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trutututu
Zaskoczona czy zawstydzona ... dostałaś kosza, a że trafiłaś na kulturalnego faceta to ubrał to ładnie w słowa. Jeżeli dla Ciebie to nie problem pójść do łóżka na 3 spotkaniu, po tygodniu znajomości, to w mojej ocenie jesteś zbyt łatwą dziewczyną, na jeden raz. Nic dziwnego, że w związku nie jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawasaki12
nawet jesli pomyslal ze jest szmata bo juz chce to mogl poruchac i urwac kontakt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywnie zaskoczona
Nie rozumiem do czego piejesz...znam osoby które poszły ze sobą do łóżka na pierwszym spotkaniu a dziś są w szczęśliwych związkach, a nawet są pozaręczani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trololololo:D:D:D:D
ja chyba załamałabym się po takiej reakcji faceta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywnie zaskoczona
błagałam go żeby chociaz dał mi possac paukę ale odmówił :O powiedział że jak poznam smak jego , później będę cały czas chciała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawasaki12
powiem ci tak ejstem facetem juz troche kobiet mialem powiem tak cos mu nie spasowalo bo ktory facet po alkocholu takie rzeczy gada sciemnil tak zeby cie nie zranic czy cos ;) mowie ci ze tak bylo na pewno . moze miaalas kota ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawasaki12
a moze mi bys chiala possac ? :P chetnie ci dam do buzi ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywnie zaskoczona
Dobra, nic już nie będę pisać w tym temacie bo widzę że tu się roi od zakompleksionych i obłudnych kretynów. Popatrzcie pierw na siebie a później oceniajcie. Kafe schodzi na psy, nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj głupiutka kobieto
pytanie nr1 po co z tobą kręcił skoro go nie kręcisz? pytanie nr2 lubisz dostawać kosza? pytanie nr3 pocieszasz się ale może po prostu by mu nie stanął na widok twoich zwisów? więcej pytań nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawasaki12
no ajk ty piszezs ze balagalas zeby dal ci possac to równo pod syfitem nie masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ertygtgtg
Mozg wielkosci kurzego gowna, albo jestes pasztetem , albo on nie ma fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolonna
nie byłas w typie faceta a ta sie cieszy , pewnie smiedziało od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawasaki, tak miałeś wiele kobiet. Dobre dobre :) Chyba w snach. Po tym co piszesz wnioskuję, że jesteś typowym internetowym prawiczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ertyderty
Gosc pokazal klase bo wysral.sie na nia, kurwa!!!:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawasaki12
Daria jakbyś mnie zobaczyla nie piasłabys tego co piszesz ;-) mowie ci szczerze ;p zadna mi nie odmoiwla jak narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolonna
powiedział ci ze nie ma z jego strony chemii więc to smutne jest dla ciebie po prostu nie podniecasz go, nie działasz na niego , nie stoi mu przy tobie , nie ma na ciebie chęci za co go podziwiasz ? za to że wzgardził tobą ? jak kaszaną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interntowy poeta
Spoko koles. Jak tez nie lubie jak laska daje mi szybko, wole to ja sie do niej dobierac. Jak laska sama zaczyna tzn ,z e jeste zdesperowana. Poza tym , pewnie koles szukal partnerki a nie szybkiej ku... . A tu zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawasaki, wafeluniu słodki. Jest takie przysłowie: Krowa która dużo ryczy, mało mleka daje. W Internecie każdy może być świetny, jednak w rzeczywistości pewnie jesteś cieniutki jak zupka więzienna. Liczba 12 przy twoim nicku to pewnie twój wiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OstraSiostra reactviwatio
koze cie nie odmówiły nie dlatego,że jestes fajny ale akurat mialy ochote, poza tym moze to nie byly lasencje tylko baby z kolonii odchudzających hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolonna
nie o to chodzi, bo jak ktos ci sie podoba i cie jara to nie zaważasz na reguły i nie rozliczasz z postępowania tylko kogos pragniesz a ona jemu sie nie podoba i jej nie chce, kumpela ale seksu nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawasaki12
liczba 12 to odwrocona liczba lat kochana ;) jak mnie nie znasz to nie oceniaj po kilku komentach ;-) wiem co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×